Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szakított, mert "kidobtam". fórum

Szakított, mert "kidobtam". (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8
30. Bucóka20 (válaszként erre: 25. - Kisj)
2011. dec. 18. 16:41

Én is így gondolom,hogy nem kellene velük lennie.Persze nem minden haverja drogos,de aki szerdán ott volt abban a kocsmában,ő az.


Be kellett volna vele mennem egy sörre,de nem lehetek mindig vele és nem is akarok mindig vele lenni.Hogy nehogy rossz útra lépjen.


Ráadásul én napokkal azelőtt mondtam el,h nem akarom h találkozzon ezzel a pasassal.

Nem értette akkor sem hogy miért?!!Mert ő szte,nem volt kényszerítve a drogra.


Úgy éreztem,ha bemegyünk vagy bemegy,akkor segget csinálok a számból.

29. pillangó28 (válaszként erre: 24. - Bucóka20)
2011. dec. 18. 16:41

:( sajnálom, de légy türelemmel!

Én biztos, most nem keresném!!


a drog dolog meg... aki akarja annak lehet segíteni!

egyik barátnőm is Katizott! ... kérdeztem tőle, hogy meg akar halni?? vagy mi van!???

sok szeretettel, meg odafigyeléssel, lehet ezen a dolgon segíteni!

28. de Luca (válaszként erre: 23. - Kisj)
2011. dec. 18. 16:40
:-D
27. de Luca (válaszként erre: 21. - Bucóka20)
2011. dec. 18. 16:39
Én tudom, hogy egy ilyen korú ember máshogy szeret, mint a mi korosztályunk, ráadásul azt a mást is máshogy mutatja ki, de ismétlem, ez a narkós sztori már megmutatta az igazi énjét, és teljesen mindegy, hogy mit mond a leszokásról. A hűtlen férfi is megesküszik mindenre, hogy többet nem fordul elő, az asszonyverő nem különben. Tudom, vannak kivételek, de kb. olyan arányban, mint a Szerencsejáték Zrt. telitalálatára.
26. bnedora (válaszként erre: 15. - Bucóka20)
2011. dec. 18. 16:38
Persze, hogy nem könnyű, csak mondani, főleg másnak. De, hidd el, később te is máshogyan fogod majd látni, és lehet, hogy annak fogsz örülni, hogy megtetted ezt a lépést.
25. kisj (válaszként erre: 20. - Bucóka20)
2011. dec. 18. 16:38
Volt drogosnak egyszerűen TILOS visszamenni abba a társaságba, ahol együtt drogoztak.
24. Bucóka20 (válaszként erre: 18. - Pillangó28)
2011. dec. 18. 16:37

Barátnők is ezt tanácsolták,hogy várjak (vissza fog ő jönni,csak idő kell).

De nem tudom,annyira rossz így...pár napja még együtt feküdtünk le aludni,együtt terveztük a Karácsonyt,erre meg ...:-(

23. kisj (válaszként erre: 19. - De Luca)
2011. dec. 18. 16:37
azt, hogy: szeretlek
22. 31c1daa9fa (válaszként erre: 12. - Bucóka20)
2011. dec. 18. 16:36
Nincs neked erre szükséged! :(
21. Bucóka20 (válaszként erre: 19. - De Luca)
2011. dec. 18. 16:36
Nem szoktam kérdezgetni,de mivel így döntött h szakít,gondoltam megkérdezem,h nem e az van,h már elmúlt a szerelem és lépni akar.
20. Bucóka20 (válaszként erre: 17. - Kisj)
2011. dec. 18. 16:35
Arra nincs,de váltig állítja,h soha többet nem csinálja.
19. de Luca (válaszként erre: 15. - Bucóka20)
2011. dec. 18. 16:34
Ilyeneket meg egy érett kapcsolatban nem kérdezgetünk, hogy "szeretsz?". Erre mit lehet felelni?
18. pillangó28 (válaszként erre: 1. - Bucóka20)
2011. dec. 18. 16:34

Nem könnyű eset az biztos! Semmi képen ne alázkodj meg előtte! Ha fontos vagy neki hívni fog!!!! Hidd el!



Egyáltalán nem mulatságos... :/

17. kisj (válaszként erre: 12. - Bucóka20)
2011. dec. 18. 16:33

Nem lenne szabad visszamennie a régi társaságába.

Ha ezt mégis megteszi/megtette, akkor lépj ki ebből a kapcsolatból. Egy drogos barátra gondolom nincs szükséged.

16. de Luca (válaszként erre: 12. - Bucóka20)
2011. dec. 18. 16:33
Ne kövesd el azt a hibát, amit a nők többsége, miszerint azt hiszed, hogy majd melletted megváltozik. Aki ilyen könnyen befolyásolható, az jellemgyenge is egyben. Valahányszor problémája akad, majd "felkeresi Katit"? Ne akarj ilyen fiatalon egy narkós védőszentje lenni!
15. Bucóka20 (válaszként erre: 8. - Bnedora)
2011. dec. 18. 16:33

Azért ez nem olyan könnyű,hogy Új év,Új élet!

Nm ezért vártam 3 hónapot és ő is végig azt mondta h szeret és h velem akar lenni.És nem csak mondta,éreztem is,még napokkal ezelőtt is.



Még csütörtökön is ahogy kérdeztem,hogy szeret-e?

Azt mondta,h "miért,ha nem szeretnélek,szted itt lennék?"

14. Bucóka20 (válaszként erre: 13. - Danina)
2011. dec. 18. 16:30
Köszönöm szépen.:-(
13. danina (válaszként erre: 1. - Bucóka20)
2011. dec. 18. 16:29

Én nem keresném,vagy hívnám fel.Ha meg/átgondolta a dolgot és úgy váli,ki akar békülni,meg fog keresni.Ha nem,ne sajnáld,mert akkor már nincs mit.

Szorítok Neked!

12. Bucóka20 (válaszként erre: 6. - Kisj)
2011. dec. 18. 16:29

Márciusban elkezdett ezekkel a "haverokkal" drogozni (Kati a neve a drognak) ,majd ezt csinálta kb 1,5-2 hónapig,úgy h én semmit nem tudtam a dologról.

Majd amikor már annyira benne volt a kakiban,h egyedül nem tudta abbahagyni,akkor egy sms-be elmondta h emiatt csúszott meg a kapcsolatunk és h sajnálja stb...

Első olvasás után sírógörcs,aztán lenyugodtam és segítettem neki.Kimászott belőle.

Elköltött több száz ezer ft-ot.........

11. 31c1daa9fa (válaszként erre: 9. - Tücsimücsi)
2011. dec. 18. 16:28

Nincs kinek hisztiznem.

Nincs közönségem.

10. trapiti (válaszként erre: 1. - Bucóka20)
2011. dec. 18. 16:24

Soha senkit nem lehet megvédeni saját magától. Hosszútávon nem hiszem hogy egy drogos és zűrös haverokkal "megáldott" pasi mellett jó élni...


Amúgy nekem az a benyomásom, hogy a távolság sem biztos hogy jót tett, az egész indok elég mondvacsinált szerintem. Lehet hogy csak "ürügy" kellett a szakításhoz...

Szerintem nem kell könyörögni, megalázkodni. Lépj tovább, találsz majd olyat aki viszonozza az érzelmeidet!!!

9. tücsimücsi (válaszként erre: 5. - 31c1daa9fa)
2011. dec. 18. 16:23

Neked.


Te sose hisztizel?


Én őszintén bevallom szoktam, igaz csak a piros napok előtt 1-2 nappal...a hormonváltozás ilyenkor kikészít.


Remélem kibékülnek...

2011. dec. 18. 16:22
Szerintem, ennek a kapcsolatnak nincs jövője. Teljes szakítás... új év, új élet!
2011. dec. 18. 16:22
fuu! hát nem egyszerű a lényeg,hogy adj neki pár napot! és szerdánn ha nem keres addig hívd fel és üljetek le meg beszélni! ha van még mit?!kicsit lehettél volna elnézőbb is! hiszen a haverokkat is régenn látta!Persze nem csak te hibáztál! de a drogos mult jutot eszedbe egyből! arra nem gondoltál neki hogy esik ez?! érthető is de szerintem nem lett volna gond ha be mész vele egy sörre! szóval tudod mit kell tenned és mégis kérdezed??? ugy is neked kell megoldani a dolgot! ha szereted el mondod neki ! ha nem áll kötélnek akkor visz lát!
6. kisj
2011. dec. 18. 16:20
mennyire komoly az a drog probléma?
5. 31c1daa9fa (válaszként erre: 3. - Tücsimücsi)
2011. dec. 18. 16:20

Szerintem vicces. :)


képek összeszedegetése, hiszti, stb...vicc

4. 2ecf2e91a8 (válaszként erre: 1. - Bucóka20)
2011. dec. 18. 16:18

:(

Sajnálom!

Talán majd a karácsony "szelleme" ismét összehoz Benneteket!

Szorítok!:)

3. tücsimücsi (válaszként erre: 2. - 31c1daa9fa)
2011. dec. 18. 16:17

Szerinted ez ennyire nevetséges?


Elég baj, hogy ez történt és pont karácsony előtt:-((

2. 31c1daa9fa (válaszként erre: 1. - Bucóka20)
2011. dec. 18. 16:15
ÓVODA :D
2011. dec. 18. 16:12

Sziasztok!

Tudom,hogy szerelmi ügyekben nem könnyű tanácsot adni,főleg nem úgy,hogy mindkettő fél ismeretlen.

De mégis kíváncsi lennék a véleményetekre,esetleges tanácsotokra,hogy ti mit tennétek ebben a helyzetben,amiben én most vagyok.


Megpróbálom röviden leírni a történteket.


Szerdán este ahogy mentünk át barátomékhoz aludni.Menet közben mondta,h üljünk már be egy sörre a haverjaihoz.Én mondtam,hogy nem.Kérlelt,szépen,aztán egyre idegesebben.

Azt is felajánlotta,h ő bemegy egyedül,ha én nem akarok,én addig menjek fel hozzájuk és nemsokára utánam jön.Erre is nemleges volt a válaszom.


(Rövid magyarázat,hogy azért nem akartam oda bemenni a "haverokhoz",mert abban a társaságban kezdett el drogozni és annak idején megbeszéltük,h többet nm találkozik azokkal az emberekkel)


Bő 2 hete jött haza külföldről,mert kint volt 3 hónapot dolgozni.Én itthon vártam rá,minden nap mentem msn-re,minden nap beszélgettünk és semmi problémánk nem volt.

Persze voltak kisebb-nagyobb összezörrenéseink,de semmi komoly.

Volt úgy h elbizonytalanodtam,h igazából mit is akarok?Ezt meg is osztottam vele,de végül mindent megbeszéltünk és nagyon vártam már haza.


Aznap este,azaz szerdán....úgy összezörrentünk ezen a kocsmába menetelen,hogy én teljesen bepörögtem és mondtam,h jó akkor én jövök haza és vége mindennek,összeszedtem az összes közös képünket(ő végig kérdezgette h most mit csinálsz?mi bajod?"meghülyültél?" stb....

Mire a fényképeket a kezemben tartottam addigra már le is nyugodtam,kimentünk még a konyhába egy cigire és mondtam,h inkább mégis maradok,de azért még a lakáskulcsomat nagy hibbantan visszakértem.

Ő azután be is aludt,aznap már nem is beszéltünk a dologról.

Másnap d.e. még azt mondta,h ő neki annyira fájt ez a dolog és h már nem először "dobom ki",hogy szünetet akar tartani.

Estére a szünetből már szakítás lett,mert hogy én mondtam,h szakítani akarok és h már elege van meg h amúgy is kétnaponta veszekszünk(ami nem igaz).Bár elég zizis voltam mostanában,fura is volt h újra itthon van...3 hónap után stb.


De egy hete még együtt voltunk vásárolni,vettünk neki egy csomó ruhát,nekem is vett,tök jó volt minden,semmi vita , semmi összezörrenés.Teljes harmónia.

Előtte még együtt vettük meg a szüleinknek , családtagok az ajándékokat Karácsonyra.Mindent közösen!!


Ő most hajthatatlan,azt mondja h vége,átgondolta és vége,sok volt a vita meg felhoz egy csomó múltban történt dolgot..amit már régen megbeszéltünk.

Szerda óta beszélgettünk párszor telefonon,de semmi konkrét,azaz kitart amellett h szakítsunk.

Találkoztunk Csütörtökön,kérdeztem,h megcsókolhatom e ?Erre az volt a válasza,h ne,ne nehezítsem meg a dolgomat.

Kértem adjon puszit,erre adott 2x egy-egy puszit az arcomra.


Úgy volt h tegnap visszahozza a kulcsomat,meg áthozza a képeket amiket összeszedtem és beszélünk.

Hívtam h jöhet,mert fél óra múlva itthon leszek.Erre mondta,h nem jönne most,mert aludni akar meg amúgy is esik az eső.:-O Talán nincsen esernyője!


Tegnap óta semmi hír,elment bulizni a haverokkal.Tudom,mert mondta h megy.

Se kulcs,se képek,se ő nem vitte el a saját kulcsát,se nem beszéltünk meg semmit.......


3éve vagyunk együtt,mostanában terveztük az összeköltözést stb....


Most meg itt állok,h ezelőtt pár nappal még a Karácsonyi ajándékán agyaltam,most meg azon vagyok,h hogy tudnám helyrehozni a dolgot.


Hibáztam,nem is egyszer,de szeretem.Lefogytam már 8kg,egyfolytában hányingerem van.


Nem tudom , h mit kellene tennem?Nem hívom,mert nem akarom "zaklatni"....

De "megőrülök" teljesen.


Mindjárt itt a Karácsony...és...... Teljes K.O.

1 2 3 4 5 6 7 8

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook