Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szemét vagyok, mert távkapcsolatban telefonon szakítottam a párommal? fórum

Szemét vagyok, mert távkapcsolatban telefonon szakítottam a párommal? (beszélgetős fórum)


2022. aug. 2. 05:12
Nem te vagy Az elso ilyen dologgal,
9. kannanana (válaszként erre: 1. - Édua1998)
2022. jún. 10. 07:30
Távkapcsolatban szerintem elfogadható ez. Ne írj neki, hagyd békén. 6hónap amúgy sem olyan hosszú idő
8. libikóka (válaszként erre: 1. - Édua1998)
2022. jún. 9. 10:41

Jól érzed,,megérdemelte volna.


Most már hagyd .


Legközelebb légy tökösebb,akkor is ha nehéz.

7. Miss Angel (válaszként erre: 1. - Édua1998)
2022. jún. 9. 10:31
Hagyni kellene már, ahogy szakitottál, az már megtörtent, mit kell még csurni csavarni... Biztosan nem esett jól neki a szakítás ilyen módja, és fordítva neked sem esett volna jól, szebb lett volna mindezt szemtől szemben, de utólag kár megbanni... Majd mindketten találtok hozzátok való partnert....
2022. jún. 9. 09:18
Nem volt túl komoly kapcsolat ahogy írod messsze is laktok nincs ezzel gond, ha normális stílusban zajlott. Nem kell ezzel már foglalkozni, lépj tovább. Biztos ő is így tett.
5. Bichi (válaszként erre: 1. - Édua1998)
2022. jún. 8. 22:54
Lehet újra pasikkal kellen próbálkoznod, hogy jöjjön a rózsaszín köd
4. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Édua1998)
2022. jún. 8. 20:23
Ne forgasd meg benne a recéskést. Hagyd békén!
3. Piroska52 (válaszként erre: 1. - Édua1998)
2022. jún. 8. 19:54
Hagyd békén, ne háborgasd.
2. Panna.33 (válaszként erre: 1. - Édua1998)
2022. jún. 8. 19:46
Hagyd békén és lépj tovább. Ha most meg akarod beszélni, olyan szaga van, hogy nem zártad le a dolgot. Csak a lelkiismereted miatt rosszabb, ha háborgatod.
2022. jún. 8. 19:27
Sziasztok! Két hónapja szakítottam a barátnőmmel telefonon keresztül, pedig nagyon nem vagyok híve a telefonos szakításnak. De úgy voltam vele, nem szeretnék azért három-négy órát utazni, hogy kimondjam, hogy vége. Hat hónapig voltunk együtt, szerettem, de nem volt meg sose az a rózsaszín köd.A telefonban közöltem, hogyha igényt tart rá, szívesen pontot teszek az i-re személyesen is, de szerintem nem érdemes azért találkoznunk, hogy lezárjuk a kettőnk dolgát. Viszont ritkán elkap a lelkiismeret furdalás, hogy talán mégis személyesen kellett volna ezt megbeszélni. Viszont már úgy érzem, késő lenne írni neki, hogy ezt megbeszéljük, mégis, a lelkiismeretem talán tisztább lenne. Ti mit gondoltok, két hónap után nem késő még írni neki? Én már nem akarok tőle semmit, és félek, hogy csak feltépném a még friss sebeket. Mit tegyek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook