Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Szakdolgozat-kérdőívek, egyéb kérdőívek fórum

Szakdolgozat-kérdőívek, egyéb kérdőívek (beszélgetős fórum)

❮❮ ... 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 ... ❯❯
2112. Palotai91
2014. nov. 2. 12:23

Üdvözlök mindenkit!


Mindössze csak pár percet szeretnék kérni, hogy kitöltésre kerüljön az általam összeállított kérdőív, ami óriási segítség lenne a szakdolgozatomhoz.


Legfőképpen azokra fókuszálok, akik aktív munkaerők, teljes munkaidőben dolgoznak, vagy részmunkaidőben, alkalmi munkákból élnek stb. akik belekóstoltak a NAGYBETŰS életbe és jelenleg Magyarországon tartózkodnak.


Minden kitöltést hálásan megköszönök és minden hozzászólást szívesen fogadok.

Ne felejtsék el, hogy Önöknek mindössze pár perc, nekem pedig több hónapos munkám lehet benne. Köszönöm, hogy olvasták és minden fáradozó kitöltőnek hálás vagyok, hogy segített. ui.: Akik esetleg tovább is küldik, ők külön köszönetet érdemelnek.


[link]


Köszönettel


Palotai Richárd

2111. feelsgood
2014. okt. 28. 11:34

Kedves Fórumozók!


Általános iskolában tanító pedagógusok és szülők segítségét szeretném kérni.


Egyetemi csapatommal egy tanulmányi versenyre készülünk, amelynek témája a fiatalok pénzügyi oktatása. Nagyon sokat segítenének, ha az alábbi linkeken található kérdőíveket kitöltenék, és esetleg továbbítanák:


PEDAGÓGUSOKNAK:

[link]


SZÜLŐKNEK (6-14 éves gyermeké)

[link]


Előre is köszönjük mindenkinek, aki rászán néhány percet!

2110. Gabi225
2014. okt. 27. 13:55

Sziasztok! A segítségeteket szeretném kérni egy rövid kérdőív kitöltésében - babagondozás és nevelés a téma, kérlek, csak akkor töltsd ki, ha várandós vagy, vagy kisgyermekes anyuka. A kérdőív mindössze 1 perc, 10 kérdés: [link]

Köszi a segítséget!!

2109. Látomás
2014. okt. 22. 18:23

Sziasztok!


Ahhoz kérem segítségeteket, hogy PSZICHOLÓGIA szakdolgozatom létrejöhessen. A kitöltés anonim, max. 20 percet vesz igénybe.

Téma: az ember saját életével kapcsolatos érzései, gondolatai, viszonyulása.


Számítok rátok!

Előre is köszönöm: Niki


link: [link]

2108. ilci.
2014. okt. 21. 13:03

Sziasztok!


Kérlek titeket, hogy töltsétek ki a kérdőívemet, ha van szabad 5 percetek! :)


Téma: Falusi turizmus Hollókőn és környékén


[link]


Köszönöm! :)

2107. kittycicc
2014. okt. 20. 22:40

Sziasztok! Nagyon szépen kérlek Benneteket, segítsétek a szakdolgozatom megírását az alábbi kérdőív kitöltésével, témája a hitelkártyákról és a hozzájuk kapcsolódó szolgáltatásokról alkotott vélemények.


[link]


Nagyon köszönöm! Én is kitöltöttem mindenkinek :)

2106. kittycicc
2014. okt. 20. 22:39

Sziasztok! Nagyon szépen kérlek Benneteket, segítsétek a szakdolgozatom megírását az alábbi kérdőív kitöltésével, témája a hitelkártyákról és a hozzájuk kapcsolódó szolgáltatásokról alkotott vélemények.


www.kerdoivem.hu/kerdoiv/768775753/


Nagyon köszönöm! Én is kitöltöttem mindenkinek :)

2105. cz.m
2014. okt. 19. 22:40

töltsétek ki kérlek! (: a diplomamunkámhoz kellene


[link]

2014. okt. 16. 23:50

Kedves Fórumozok!


Ha van néhány percetek, töltsétek ki kérlek a kérdőívet, rengeteget segítenétek vele!

Köszönöm!

[link]

2103. f_timi
2014. okt. 16. 23:36

Sziasztok!


A segítségetek szeretném kérni a szakdolgozatomhoz.

Címe: ALTERNATÍV GYÓGYMÓDOK NÉPSZERŰSÉGE ÉS ELTERJEDÉSE HAZÁNKBAN. Ha időtök engedi,kérlek töltsétek ki a kérdőívet! A kitöltés önkéntes és anonim,pár percet vesz igénybe.


Előre is köszönöm!!!


[link]

2102. KicsiTiti
2014. okt. 16. 21:08

Kedves Fórumozók!

Végzős szociális munkás hallgató vagyok, a szakdolgozatomat örökbefogadás témakörében írom. Szeretném megkérni azokat, akik már fogadtak örökbe gyermeket, hogy segítsenek nekem egy kérdőív kitöltésével. Teljesen önkéntes és anonim!

Előre is nagyon köszönöm!


A kérdőív linkje: [link]

2014. okt. 16. 16:35

Kedves Fórumozók!


Szeretnélek megkérni benneteket, hogy ha van 5 percetek, töltsétek ki a kérdőívemet, amely a szakdolgozatom kutatási részét képezi. Téma: a pályakezdők elhelyezkedési lehetőségei, az Y generáció motivációi, munkához való hozzáállása.


Segítségeteket előre is köszönöm!


[link]

2014. okt. 14. 10:39

Sziasztok!


Megkérnélek titeket, ha van egy kis időtök, töltsétek ki a kérdőívemet, ami a lovasturizmusról szól. Nagyon sokat segítenétek vele.


Előre is köszönöm! :)

[link]

2099. tikaa
2014. okt. 12. 14:15

Sziasztok!

A szakdolgozatomhoz szeretném kérni a segítségeteket, a kérdőív kitöltése csupán néhány percet vesz igénybe!

Téma: Az online vásárlási szokások.

Előre is köszönök minden segítséget!

[link]

2014. okt. 11. 22:48

Sziasztok! A szakdolgozatomhoz kapcsolódó kérdőív kitöltésében szeretném a segítségeteket kérni. Kérlek töltsétek ki! Nem vesz igénybe sok időt, de nagyon sokat segíthettek vele. Köszönöm!

[link]

2097. moonlight13 (válaszként erre: 2093. - Niki9020)
2014. okt. 11. 13:59
Ez a bruttó havi jövedelem egy kissé durva kérdés! Kinek mi köze hozzá!
2096. M0ncsa (válaszként erre: 2095. - Lettyvio)
2014. okt. 11. 12:20

Infokommunikációs eszközök vásárlása és használata

5 / 19

5.

Foglalkozása?

Diák

Alkalmazott

Vezető

Dolgozom és tanulok

Munkanélküli vagyok


Sajat vallalkozasom van. Itt elakadtam.

2095. Lettyvio
2014. okt. 10. 09:55

Sziasztok!


Szeeretnélek megkérni benneteket, hogy töltsétek ki a kérőívemet. Sokat segítenétek vele a szakdolgozatom megírásában. Csak pár percet vesz igénybe.

Előre is köszönöm!

[link]

2094. Hella6
2014. okt. 3. 15:53

[link]


Kedves Szülők!


Nagy segítség lenne ha kitöltenétek a kérdőívem :) Egy dolgozathoz kellene. Elég rövid, nem vesz igénybe sok időt :) Előre is köszii

2093. Niki9020
2014. okt. 3. 10:20

Kedves Fórumozók!


A segítségeteket szeretném kérni a szakdolgozatomhoz. A kérdőívem kitöltésével szeretném ha hozzájárulnátok kutatómunkámhoz. A szakdolgozatom témája az egzotikus szállodák előretörése Magyarországon, ezen belül a tematikus szállodákról írok. A kérdőív kitöltése körülbelül 5-7 percet vesz igénybe. Kérlek titeket töltsétek ki és segítsetek nekem ebben.

Segítségeteket előre is köszönöm.


A kérdőív a következő linken érhető el:

[link]

2092. aga1990
2014. szept. 28. 22:54

Kedves Fórumozók! Szakdolgozatom megírásában szeretném kérni segítségeteket. A témám az epilepszia diétás kezelése, azaz a ketogén diéta. Azt vizsgálom, hogy mennyire ismerik a betegek és egészségügyi dolgozók a diétát. Ezzel kapcsolatban van egy rövid, 10 feleletválasztós kérdésből álló kérdőívem. Kitöltése, maximum 2 percet vesz igénybe és név nélküli. Szeretnélek megkérni benneteket, hogy amennyiben epilepsziások vagytok, kérlek töltsétek ki nekem a kérdőívet, illetve küldjétek tovább epilepsziás ismerőseiteknek. Nagyon szeretném nagy létszámban kitöltetni a kérdőívemet.

Előre is nagyon szépen köszönöm!


KÉRDŐÍV – Epilepsziás betegeknek

[link]

2091. Amelie90
2014. szept. 25. 17:14

Sziasztok!


Egy pszichológiai témájú kérdőív kitöltésére szeretnélek megkérni Téged és párodat. Problémakezelési módokról szól.

Nagyon köszönök minden kitöltést!


[link]

2014. szept. 24. 13:52

Sziasztok!


Ha van időtök és kedvetek, kérlek benneteket, hogy segítsetek nekem egy pár perces kérdőív kitöltésével. A szakdolgozatomhoz kell.


Köszönöm szépen!


[link]

2014. szept. 14. 16:57

Kedves Fórumozók!


Ha van pár percetek töltsétek ki a kérdőívemet, amely a szakdolgozatomhoz szükséges. Téma: csokoládéfogyasztási szokások. A kérdőív kitöltése kb. 5 percet vesz igénybe. Előre is köszönöm a segítséget.


A kérdőív itt található: [link]

2088. R1tA
2014. szept. 12. 22:00

Kedves Anyukák! Segítségeteket szeretném kérni még egyszer szakdolgozatom megírásában, melynek címe Munkaerő-piaci vizsgálatok, elhelyezkedés gyermekvállalást követően. Ehhez csak az alábbi kérdőívet kellene kitölteni, 2 perc az egész! Még vagy 20 kitöltőre lenne szükségem. Köszönöm előre is!:) Rita

[link]

2014. szept. 12. 21:40

Kedves Fórumozók!


Egy tmdk dolgozatomhoz kérném a segítségeteket. Elsősorban olyanokhoz fordulok, akik már jártak Pannonhalmán.


Előre is köszönöm szépen a kitöltéseket!


[link]

2086. M0ncsa (válaszként erre: 2085. - Tikaa)
2014. szept. 10. 09:40
Online vasarlasi szokasok temajaban mar legalabb az otvenedik kerdoivet toltom ki itt. Ez valami tantargy lett, vagy mi?
2085. tikaa
2014. szept. 9. 21:05

Kedves Fórumozók!


A szakdolgozatommal kapcsolatos kutatáshoz szeretném a segítségeteket kérni, a kérdőív kitöltése csupán néhány percet vesz igénybe.

Téma: Az online vásárlási szokások

Előre is köszönök minden segítséget!


[link]

2014. szept. 7. 15:42
..el kezdtem kitölteni, de van pár kérdés amire nem találtam választ, így abba hagytam..
2083. szandi90
2014. szept. 7. 08:38

Kedves Fórumtagok!


Akik Észak-magyarországon laknak/laktak kérem segítsetek szakdoglozati kutatásomban az alábbi kérdőív kitöltésével, mely az észak-magyarországi régió imázsát vizsgálja a helyi lakosok véleménye alapján.

Nagyon szépen köszönöm a segítséget!


[link]

❮❮ ... 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook