Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Szakdolgozat-kérdőívek, egyéb kérdőívek fórum

Szakdolgozat-kérdőívek, egyéb kérdőívek (beszélgetős fórum)

❮❮ ... 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 ... ❯❯
2014. dec. 9. 21:15

Sziasztok!

Segítségetek szeretném kérni a következő kérdőív kitöltésében, szakdolgozathoz kellene.


Online képzésekkel kapcsolatos kérdések szerepelnek benne. Pár perc az egész!

Előre is köszönöm azoknak akik kitöltik!


[link]

2141. Lonly88
2014. dec. 4. 17:37

Tisztelt Férfiak!

Felmérést végzek a szakdolgozatomhoz és szeretném ha segítenétek a kérdőívem kitöltésével.Mivel általában a nőkre irányul a kutatás ,ezért most én inkább a férfiak véleményére lennék kíváncsi!Teljesen anonim!5-10 percet vesz igénybe!Válaszaitokat előre is köszönöm!!!

[link]

2014. dec. 3. 08:23

Sziasztok!


Egészséggel, étren-kiegészítőkkel kapcsolatban kutatok, fogyasztási szokásokra, véleményekre vagyok kíváncsi.


Még kellene pár válasz, szánj 10 percet a kitöltésre. Nagyon köszi!


[link]

2014. dec. 1. 23:18

Sziasztok!

A segítségeteket kérném egy kérdőív kitöltéséhez. Csupán 5 percet vesz igénybe.

A kitöltők között kisorsolásra kerül: Nagy Attila: Hogyan kereskedjünk deviza- és részvénypiacokon kisbefektetőként rövid távon című könyve, amennyiben az e-mail cím megadásra kerül.

Előre is köszönöm a segítséget és közreműködést.


[link]

2138. VZso
2014. dec. 1. 19:15

Sziasztok!


Kérlek szánjatok pár percet a kérdőívem kitöltésére! Témám az internethasználat, és az énkép alakulása. Előre is köszönöm, és természetesen töltöm az általatok feltöltött kérdőíveket is! :)


[link]


Ha esetleg hozzászólásotok van, vagy további kiegészítést/módosítást javasoltok, kérlek a feltüntetett e-mail címen jelezzétek, mivel gyakrabban olvasom, s más kitöltések múlhatnak rajta.

2137. nefaria (válaszként erre: 2136. - Melinda0806)
2014. dec. 1. 10:27

Szia!


Én imádok kérdőíveket kitölteni, és rendszeresen szoktam is, de ezt félbehagytam. Rögtön a második kérdésnél én pl. nem érzem az összefüggést a kettő között (szerintem kéne egy csak"igen" kategória, nem hiszem h valaki azért elégedett vagy nem a fizetésével, mert itthon vagy máshol dolgozik). Illetve a diplomás kérdésnél egyik sem illik rám, mert az első dipimet megszereztem, nem folyamatban van, viszont cserébe több nincs is :)


A harmadik kérdésnél pl. több fizetésért ÉS a szakmámban elhelyezkedésért mennék, nem VAGY. A jövőre gondolva lehetne egy egyéb (mert pl sem bizakodó, sem feszült, sem szomorú nem vagyok). Ugyanígy a jövő elképzelése kérdésnél és a van jövő kérdésnél is. Szóval offoltam a kérdőíved, sorry.

2014. nov. 30. 18:04

Sziasztok!

Szeretném kérni töltsétek ki pár kérdés,előre is köszönöm!


[link]

2135. nfru
2014. nov. 27. 22:05

Sziasztok!


Kérlek, egy kitöltéssel segítsétek a szakdolgozatom sikerét! :) A téma a devizahitel-válság és az állami mentőcsomagok.

[link]

Előre is nagyon köszönöm, tényleg csak pár perc!

2014. nov. 25. 22:10

Sziasztok!


Kérlek titeket, hogy segítsétek a szakdolgozatom elkészítését azzal, hogy kitöltitek az alábbi kérdőívet.


[link]


A kutatás fő témája: A szingli nők vásárlási szokásai


A kérdőív kitöltése mindössze néhány percet vesz igénybe.

A válaszadás önkéntes és anonim.


Előre is köszönöm szépen a segítséget. :)

2133. kodory05
2014. nov. 25. 12:16

Sziasztok!


Kerlek szepen titeket toltsetek ki az en kerdoivemet is nagyon sokat segitenetek. Koszonom szepen elore is!


[link]

2132. M0ncsa (válaszként erre: 2131. - Katicabogaram)
2014. nov. 24. 20:53

Milyen allergiás tüneteket tapasztal? *

Több választ is megjelölhet

orrviszketés

orrfolyás

orrdugulás

gyakori tüsszentés

viszkető szemek

könnyfolyás

duzzadt nyálkahártya

nehéz légzés

száraz köhögés

mellkasi feszlülés

kilégzésnél vagy belégzésnél sípoló hang


Ezek kozul egyik sem. Alhasi fajdalom volt, amit tapasztaltam. Nem tudtam kitolteni a kerdoivet.


Egyebkent arra nem vagy kivancsi, milyen allergiaja van az illetonek? Ugyanis a glutenintolerancia ritkan jar leguti panaszokkal :D

2014. nov. 24. 20:44

Sziasztok!


Kérnék minden allergiás fórumozót, hogy legyen szíves kitölteni a következő kérdőívet, mely csak pár percet vesz igénybe!

Előre is köszönöm!


[link]

2014. nov. 23. 16:13

Sziasztok. Nagyon szépen szeretnék megkérni mindenkit, hogy aki tudja ossza és töltse ki az alábbi anoním kérdőívet. Nagyban segítené munkámat a szakdolgozatom elkészítésében. Köszönöm előre is. A dolgozatom címe. Autista gyermekek és fiatalok alternatív kezelése és terápiája.

[link]

2014. nov. 20. 17:22

Sziasztok! Szeretném, ha minél többen kitöltenétek az alábbi anoním kérdőívet, ami a vásárlási szokásokról szól. Köszönöm!


[link]

2014. nov. 19. 10:08

Sziasztok!

A Semmelweis Egyetem végzős dietetikus hallgatójaként a szakdolgozat - kutatásomhoz szeretném kérni VÁRANDÓS KISMAMÁK segítségét, a táplálkozásról szóló kérdőívem kitöltésével.

A kérdőív néhány perc alatt kitölthető, névtelen, és nagyon jól jönnének a válaszok! Előre is köszönöm a segítséget! :)

[link]

2127. Fimy
2014. nov. 19. 10:07

Sziasztok!


Végzős dietetikus hallgató vagyok, és szeretném a segítségeteket kérni kérdőívem kitöltésében! A toxémiás anyukák/kismamák táplálkozási szokásait vizsgálom. Nagy segítség lenne, ha kitöltenétek, megosztanátok érintett ismerőseitek körében! Köszönöm :)


[link]

2126. Gucci02
2014. nov. 12. 19:14

Szép estét mindenkinek!


LÁNYOK!!

Kérlek segítsétek a kutatási munkámat a kérdőív kitöltésével!

Maximum 5 percet vesz igénybe, és nagyon nagy segítség lenne nekem!

Előre is nagyon köszönöm!!!


[link]

2125. ca43169457 (válaszként erre: 2124. - Zsuu:))
2014. nov. 12. 13:34
Kitöltöttem.
2124. Zsuu:)
2014. nov. 11. 20:34
Köszönöm! :)
2014. nov. 11. 19:24
Nem tudok belépni bocsi!
2014. nov. 11. 19:24
+1
2121. Zsuu:)
2014. nov. 11. 19:19

Sziasztok! :)

A szakdolgozatom témájához kapcsolódóan, alkottam egy kérdőívet.Nagyon kérek mindenkit, hogy akinek van hozzá kedve és tud rám szánni pár percet, az legyen szíves kitölteni ezt a csupán hét rövid kérdésből álló kutatást!


Íme a link, ahol elérhetitek a kérdőívet:


[link]



Nagyon szépen köszönöm! :)

2014. nov. 6. 14:01

Sziasztok!


Kérlek szánjatok pár percet kérdőívem kitöltésére, melyet szakdolgozatom elkészítéséhez szeretnék felhasználni.


Témája a technológiafejlődés, online vásárlás és árukereskedelem.


Sok Köszönet minden Kitöltőnek!


Mariann.


[link]

2119. Szja
2014. nov. 5. 05:26

Sziasztok!Ne haragudjatok, hogy ezzel zavarlak benneteket, de olyan édesanyák segítségére lenne szükségem, akik az elmúlt 3 évben adtak életet gyermeküknek.Egy kérdőívről lenne szó, aminek a kitöltése név nélküli, önkéntes, pár percet vesz igénybe és a szakdolgozatomhoz nagy segítség volna.A kérdőívet itt megtaláljátok:

[link]

Előre is köszönöm mindenkinek!

2118. Palotai91
2014. nov. 3. 21:33

Roppant hálás és boldogsággal tölt el, hogy lassacskán kapom a válaszokat.


Köszönöm

2014. nov. 3. 19:40
+1
2116. Palotai91 (válaszként erre: 2113. - M0ncsa)
2014. nov. 3. 19:34

Kedves Moncsa!


Nagyon köszönöm a reakciódat. (ne haragudj, ha esetleg letegeztelek volna) Természetesen ha a statisztikákat nézzük, a többség jelenleg is kint tartózkodik.

Kibővítve a mondandómat, ez a kérdőív egyszerű elégedettséget mér egyenlőre tág témakörben Magyarországon, amit későbbiekben szűkíteni fogok.


Viszont, van egy külföldi munkavállalással kapcsolatos kérdőívem is, a két űrlap párhuzamosan fut.

2115. Palotai91
2014. nov. 3. 18:27

Üdvözlök mindenkit!


Mindössze csak pár percet szeretnék kérni, hogy kitöltésre kerüljön az általam összeállított kérdőív, ami óriási segítség lenne a szakdolgozatomhoz.


Legfőképpen azokra fókuszálok, akik aktív munkaerők, teljes munkaidőben dolgoznak, vagy részmunkaidőben, alkalmi munkákból élnek stb. akik belekóstoltak a NAGYBETŰS életbe és jelenleg Magyarországon tartózkodnak.


Minden kitöltést hálásan megköszönök és minden hozzászólást szívesen fogadok.

Ne felejtsék el, hogy Önöknek mindössze pár perc, nekem pedig több hónapos munkám lehet benne. Köszönöm, hogy olvasták és minden fáradozó kitöltőnek hálás vagyok, hogy segített.


ui.: Akik esetleg tovább is küldik, ők külön köszönetet érdemelnek.


[link]


Továbbiakban beszélgethetünk a témával kapcsolatban.

2114. Kitti1022
2014. nov. 3. 17:31

Sziasztok!


Meg szeretnélek kérni titeket, hogy töltsétek ki az alábbi linken található utazási irodákkal kapcsolatos kérdőívemet!


[link]


Cserébe én is töltögetek itt szorgalmasan! ;)


Segítségeteket nagyon szépen köszönöm! :)

2113. M0ncsa (válaszként erre: 2112. - Palotai91)
2014. nov. 2. 16:39

Kedves Richard,

megkukkantottam a kerdoived. Szivesen segitenek, de sajnos senkit nem ismerek, aki pareves kulfoldi tartozkodas es munka utan visszament volna Magyarorszagra (magamat is beleertve), igy nem vagyunk celcsoport.

Azert sok szerencset kivanok a szakdolgozathoz, es gratulalok a kulturalt bemutatkozashoz, es a szakdolgozat temajanak, celjanak leirasahoz. Sajnos ez itt eleg gyakran lemarad.


Udv: Moncsa

❮❮ ... 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook