Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Szabás-varrás levelező tanfolyamot keresek másolásra cserébe relax angolt másolok fórum

Szabás-varrás levelező tanfolyamot keresek másolásra cserébe relax angolt másolok (beszélgetős fórum)

7. Fenife (válaszként erre: 5. - Myrthil)
2009. júl. 19. 16:24

Szia Myrthil!


Nekem a Relax angol van meg, az kb. 5 cd-n lévő anyag+könyv. A lényege az, hogy 3 cd ebből úgy van felvéve, hogy akár vezetés, főzés, vasalás...stb. közben szinte alig hallhatóan egy fülhallgatón keresztül ( pl. mp3-as-ra véve) játszod le magadnak. A szöveg a tudat alattidra hatva marad meg a fejedben elősegítve a tanulást. Szerintem jólműködik, ha valaki rendszeresen hallgatja, csak most úgy alakult, hogy midkét gyerekem németes osztályba került, ezért keresném ennek a német verzióját.

6. Fenife (válaszként erre: 4. - Emelint)
2009. júl. 19. 16:18

Szió!


Ha sikerül megszereznem, majd szívesen átadom neked is. :-)

5. Myrthil (válaszként erre: 1. - Fenife)
2009. júl. 19. 16:03
A Relax német milyen?
2009. júl. 19. 11:36
szabás-varrás,nagyjából tudok varrni, de nem tökéletesen,és ezt szeretnémmegtanulni
3. Fenife (válaszként erre: 2. - Emelint)
2009. júl. 18. 22:11
Pontosn melyik része érdekelne?
2009. júl. 17. 12:48
Ez engem is érdekelne.
2009. júl. 16. 20:37

Sziasztok!


Keresek ELO Szabás-varrás, Divattervezés valamint Relax Német tanfolyamot másolásra, cserébe Relax angolt vagy megegyezés szerinti dolgot adnék...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook