Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Szabálytalan petezsák, nincs szívhang fórum

Szabálytalan petezsák, nincs szívhang (beszélgetős fórum)


6. Csillagszem38 (válaszként erre: 1. - Kittus3)
2021. nov. 26. 16:50
sztem.nincs sok remeny draga :( de nagyon szoritok neked!!!🤞🤞🤞
2021. nov. 25. 18:42
Egyébként a mostani orvoshoz csak a kényszer miatt mentem, ugyanis egy ideje csak ő rendel kis városunkban. De pont a pontatlanság és álmod lekezelő stílusa miatt hagytam ott annó.
2021. nov. 25. 18:40

Most látom, hogy össze vissza írtam mindent. Még jó, hogy megértettetek. Köszönöm a válaszokat. Sok reményem nincs. Kedden megyek egy másik orvoshoz vizsgálatra, ha ő sem lát semmit akkor megyek a művi abortuszra.

Egyébkén

3. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Kittus3)
2021. nov. 25. 18:14

Akár lehet is. Olyan könnyen elszámolják. Ha megteheted , ha 1 hét múlva növekszik, de az orvosod elváltozást lát, menj el másik orvoshoz, akár az UH is lehet rossz nála.


Szörítok Neked!

2021. nov. 25. 18:10
A szív a megtermékenyítés után a legtöbb esetben 3 héttel és 1 nappal kezd verni, pontosan a 6. héten. A keringési rendszer az első szervrendszere kisbabádnak, amely működőképessé válik már ebben az időben. A 6 hetes magzat szívverése 110-160/ perc, így a vér körbe tud haladni az egész testén. Az ultrahangvizsgálat során, a monitoron már te is láthatod kisbabád apró dobogó szívét és hallhatod zakatoló, ütemes dobogását is. A magzatburok magzatvizet kezd termelni, amely körülveszi a 6 hetes magzatodat, és születéséig védelmezi őt a sérülésektől.
2021. nov. 25. 18:05

Sziasztok!

2 hete 11 mm petezsák és ép szikhólyag látszódott és 4 hetesek ítélt meg. Ma kellett visszamennem (2 hét telt el) de nem volt szívhang és csak 18 mm-es szabálytalan petezsákot látott. Azt mondta, hogy egy hetet még ad neki aztán irány a kórház. Szerintetek van remény? Lehet szívhang egy hét múlva?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook