Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Nincs még szívhang, nagyon aggódom. Volt így valakinél? fórum

Nincs még szívhang, nagyon aggódom. Volt így valakinél? (beszélgetős fórum)


2019. jún. 30. 15:48
Kell meg egy uh felvetel h missed ab-re kuldjon azt mondta egy alapjan nem teheti. es masnao rogton mutet
22. epervirág (válaszként erre: 21. - Sziszoka25)
2019. jún. 30. 15:05
Nagyon sajnálom nekem is volt elhalt terhessègem.csak nem èrtem mire adott mèg 1 hetet.
2019. jún. 30. 14:59
voltam a dokihoz :( beigazolodotott a felelmem :( a kis petezsakom 27mm de ures :( es nincs benne a kis picurink. meg adott a doki 1 hetet utana missed ab. lesz. nagyon megviselt. annyira vartuk a kistesot.
2019. jún. 25. 15:00
Nekem is azt mondta a doki hogy nincs szívhang és ne reménykedjek... Most épp mellettem alszik a 4 hónapos kisfiam 😍 ne aggódj! Nekem nem lehetett sokáig kiszámolni a korát. Szerintem nálad is ez a helyzet! Pénteken szorítok hogy ott kalimpáljon az a pici szív!
2019. jún. 24. 19:00
Nem biztos hogy jól számolják ki a menstruáció alapján, én pl vígan mentem a 13.héten a genetikai vizsgálatra ahol az ultrahangképen már egy 15 hetes bébi volt :) nem akkor fogant amikor a nőgyógyászom az utolsó menstruáció alapján kiszámolta
18. epervirág (válaszként erre: 17. - F4e7e8321e)
2019. jún. 24. 13:42
50 napos ciklus az durva,de persze ahogy irtad nem lehetetlen.Bizzunk abba,hogy a kèrdezőnèl minden rendben legyen.Nagyon szoritok èrtük!
17. f4e7e8321e (válaszként erre: 16. - Epervirág)
2019. jún. 24. 13:15

Persze, orvosilag tudom, hogy úgy számítják, gondolom pont a kiszámíthatatlan peteérés miatt.

De ha a legvalószínűbb dátumot akarjuk tudni, akkor így reálisabbat kapunk. Főleg, ha úgy van, mint nálad (és nálam anno), hogy tudja valaki konkrétan mikor foganhatott meg. Ha meg még azt is hozzáadjuk, hogy több napig életképes a hímivarsejt, akkor még kevesebb aggódnivalója van a kiírónak.

Nekem pont emiatt (mert az utolsó ciklust számítja az orvos), majdnem megindították a szülést anno, úgy kellett meggyőznöm, hogy tuti melyik napon fogant. Nekem akkor 50 napos ciklusom volt, úgyhogy jócskán túlszámolták.

Kislányom pedig napra pontosan indult útnak, jól működött a kis idő érzékelője. :)

16. epervirág (válaszként erre: 14. - F4e7e8321e)
2019. jún. 24. 12:26
Ezt rosszul tudod ugyanis a terhessèget nem a fogantatàstol számitják hanem az utolsó menstruáció első napjàtol.Persze ettől mèg lehet szivhang.Az meg egyáltalán nem biztos,hogy május 16- körül volt peteèrèse.Ugyanis a himivarsejtek jó pár napig èletkèpesek a méhben főleg a nőnemű himivarsejtek.Nekem is a nagylányomnál novemeber 25 jött meg.Èn is azt hittem hogy miután elmult rá 3 napra együtt voltunk az apjàval ès terhes lettem.Azèrt tudom hanyadikán mert csak akkor volt olyan kapcsolat köztünk.Amugy meg itt irta Amina meg a kèrdező,hogy mikor kellett volna megjönnie.Nekem pèldául a menstruáciom 26 napra szokott megjönni.Most jött meg június 14- èn.Következönek július 9- èn kène.Van olyan azèrt,hogy egy kèt nap plusz vagy minusz.
15. Amina93 (válaszként erre: 11. - Sziszoka25)
2019. jún. 24. 08:16
Nem tudom,mert ott mar csak az embrio méretét mondták.
2019. jún. 23. 17:09

Én úgy számolom, hogy legvalószínűbben a peteérés a ciklus közepén van. Az nálad elvileg május 16 körül volt.

Ha akkor fogant meg a pici, akkor még alig több, mint 4-5 hetes.

Ne aggódj! Valószínűleg minden rendben van, csak még fiatalka.

13. epervirág (válaszként erre: 12. - Epervirág)
2019. jún. 23. 17:06
Vagyis nem mindenkèpp,de már elvileg lehetne.Drukkolok,hogy a követző ultrahangon minen renben legyen.Nagyon szotitok értetek!
12. epervirág (válaszként erre: 10. - Sziszoka25)
2019. jún. 23. 17:01
Tehát három hete már nem jött meg.ugyhogy szivhangnak mindenképp lennie kellene.
11. sziszoka25 (válaszként erre: 7. - Amina93)
2019. jún. 23. 14:22
menstruacio alapjan, ugye nekem is annyinak kene lenni. de az ultrahang szerint sokkal kisebb,mint ahogy szamoljuk neked milyen nagy volt a petezsakod a szivhangnal?
2019. jún. 23. 14:19
Igen május 2.volt az utolso menstruaciom :( es a juni 3. mar nem jott meg. most meg jobban megijedtem. :( az elso babamnal minden rendben volt igaz elso uh 8 hetesen voltunk de ugy vert a kis szive, h megkonnyeztuk. azota mar 3 eves nagyfiu. de most nagyon felek h baj van.
9. Amina93 (válaszként erre: 8. - Epervirág)
2019. jún. 23. 13:17
Irja,hogy május 2.. Es gondolom juni 2re várta,ha már 7hetes!
8. epervirág (válaszként erre: 1. - Sziszoka25)
2019. jún. 23. 12:14
Mikor volt meg az utolsó menstruációd első napja?Ès miota kèsik a menstruációd?
2019. jún. 23. 09:59
En is pont május 2.an voltam beteg utoljára. Ma vagyok 7+2,es nekem 6+5nel találtak szivhangot először.
2019. jún. 23. 08:45
Köszönöm szépen a hozzászólásokat, péntekig egy örökkévalóság lesz. akkor megyek megint Uhra. majd jelentkezem.
5. Csillag29 (válaszként erre: 1. - Sziszoka25)
2019. jún. 22. 15:26
Nálam csak a 9. héten volt szívhang Szóval ne keseredj el rögtön :)
4. kisj
2019. jún. 22. 15:04

Pont így jártam.

Azóta már 30 éves.

2019. jún. 22. 14:46
Lehet picit később fogant. 2. terhességemnél én is így jártam. A teszt valamiért baromi korán kimutatta, szívhang pedig sokkal később volt csak mint kellett volna. Elsőre mi is azt hittük megállt a fejlődésben és vége lesz de vártunk újabb 2 hetet és minden oké volt. Jelenleg 16 hónapos a kis csibész lány.
2. Ágio8405 (válaszként erre: 1. - Sziszoka25)
2019. jún. 22. 14:05
Kitartás bármi lehet. Simán lehet hogy csak később fogant és túl korai még. Sok ilyen eset van és sokszor csak később fogant, pár nap és van már szivhang. Drukkolok hogy neked is így legyen.
2019. jún. 22. 13:59
Az első dokim szerint 7 hetes terhes vagyok de még nincs szívhang,és már arról kezdett el beszélni h ez nem tragédia és sorolta a következményeket. elmentem egy másik dokihoz, szerinte 5-6hetes lehetek ultrahang szerint. Jövőhétre megint behívott h lássuk a szívhangot. A kis petezsák nőtt 8mm, a tüneteim megvannak. sőt a hányinger rosszabb lett. utóljara május 2.an voltam beteg. Segitsetek jart mar így vki?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook