Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Szabadtéren tartandó szülinapon, mivel foglaljam le a gyerekeket? fórum

Szabadtéren tartandó szülinapon, mivel foglaljam le a gyerekeket? (tudásbázis kérdés)

7. Cs.Anita (válaszként erre: 6. - Gaby82)
2015. márc. 8. 13:20

Köszönöm az 5letet, mi is hasonló dologra gondoltunk... de olyan nehéz.... :-)))

Ahogy egyre nagyobbak egyre nehezebb kitalálni h le is kösse őket.

6. gaby82 (válaszként erre: 1. - Cs.Anita)
2015. febr. 24. 09:22

Szia!


Mi amikor kint tartottuk a lányom szülijét,kitaláltunk mindenféle ügyességi játékokat.Csináltunk két csapatot és indult a verseny.:)Vettem apró csokikat,kis kinderes játékokat és azzal "jutalmaztam"a nyerteseket..mert ugye ez a játékról szól,nem a nagy ajándékokról:)Nagyon jól érezték magukat a gyerekek.Most is kinti szülinapot tervezek,mert a nagylányom nyári gyerek..csak mit találjak ki egy 12 évesnek,nem tudom:)

2015. febr. 22. 14:27
:-DDD
4. andi6020 (válaszként erre: 3. - Cs.Anita)
2015. febr. 22. 14:24
Aztán indulhat a mini Rettegés foka :)
2015. febr. 22. 14:22
Ohh khösz! :-DD
2015. febr. 22. 14:21
Gyűjtsenek bogarakat.
2015. febr. 22. 14:13
Nyár elején szeretnénk megtartani a kisfiam szülinapját egy réten, néhány ovodás tars társaságában. milyen játékokkal, vetélkedőkkel, ügyességi játékokkal foglaljam le őket, Persze labdát ütős játékot ilyesmit viszünk. (a réten van hinta, mérleghinta és mászókás csúszda is)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook