Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szabad kutyaharapást szőrével? Avagy: szerelmi csalódásból máshoz menekülni? fórum

Szabad kutyaharapást szőrével? Avagy: szerelmi csalódásból máshoz menekülni? (tudásbázis kérdés)


2010. jún. 11. 08:13

szerinem flörtölni szabad, kell csalódás után. sokat számít ha a nő érzi hogy azon a trogeron kivül is van más , és az még jobb mikor érzi hogy mások is észreveszik őt.

mert ha valami véget ér valami sokkal jobb jön utána :)

csak kevesen vesszük észre mikor ott van már a jo hogy ez csak ugy történhetett ha az ami miatt szenvedtünk az megtörténik. szal értitek. bár ez vissza olvasva én se érteném mit irtam le :)

2010. jún. 11. 08:02
szabad, csak nem nagyon érdemes
2009. márc. 13. 13:05

Igaz a mondás, hogy kutyaharapást szőrivel, így legalább könnyebben elfelejted azt a másikat, aki galádul ott hagyott.

Ha a férjeddel kacérkodott valaki az lehetséges, hogy ott valóban volt valami vonzalom is, érdemes megkérdezni a férjedet is. Sajnos én is ugyanebbe a cipőbe voltam valamikor s tudom milyen vacak érzés ez. Megbocsájtottam Neki de már semmi sem a régi, már nem hiszek úgy mint azelőtt.

Elég piszok a férjed ha így átvert de hát férfi.

2009. márc. 13. 06:53
SOKSZOR HATÁSOS A KUTYAHARAPÁST SZŐRÉVEL,DE SZERELMI CSALÓDÁSNÁL SZERINTEM NEM.ÉPPEN AZÉRT SZERELMI CSALÓDÁS,MERT A SZERELMED CSALT MEG,AZAZ,ŐT SZERETED.CSAK BOSSZÚBÓL NEM TUDNÁM MEGCSALNI,MERT VONZALOM NÉLKÜL NEM TUDNÉK SENKIVEL MÉGCSAK KACÉRKODNI SEM.NEM ÚGY,MINT EGYESEK.IGAZ,marcs-1,neked könnyen mennek az efféle dolgok.AZ ÉN FÉRJEMET IS BOLONDÍTOTTAD 4 HÓNAPIG,ÉN MEG ÉPPEN SZÜLÉS UTÁN VOLTAM.MI A VÉLEMÉNYETEK ILYEN NŐRŐL
2009. márc. 13. 04:22
Nem sok értelme vam, legalábbis hosszútávon.
14. K.né
2009. márc. 11. 12:02
hát nem is tudom... Nem biztos, hogy belemennék. Azt tudom, hogy a depressziós napokba nevetést hoz neki a hapsi, de nem tudom jó ötlet-e.
13. macs77
2009. márc. 11. 10:59
Nekem nem jött be. Anno egy hosszú kapcs. után én is menekültem valakihez, és csak ámítottam magam, és nagyot tévedtem, mondjuk hamar véget ért. Utána nem sokkal viszont összejöttem a férjemmel :) Szal lehet h csak rossz emberrel találkoztam először. Mondjuk emellett nekem idő is kellett.
12. kinni
2009. márc. 11. 10:51
3 és fél év, hogy egy délelőtt szakítottam a volt barátommal, este összejöttem az újjal aki azóta már a férjem és született egy gyönyörű kisfiunk. Ez alkatfüggő, nekem mindig bejött, jobb ha az ember eltereli a figyelmét, nem a múlt sebeit nyalogatja, hanem előre néz.
11. K.né (válaszként erre: 10. - K.né)
2009. márc. 11. 10:45
Nagyon megbántotta a férje: megcsalta és hazudott neki. És jól esik az önérzetének, hogy valaki nőnek nézi és érdeklődik iránta. De i lesz, ha beleszeret? Egy sebzett lélek hülyeségekre képes. És nem is ismeri igazán a pasit. Mi van ha nem őszinte, hanem csak ki akarja használni, hogy szomorú?
10. K.né
2009. márc. 11. 10:43
Elvileg tisztázta vele, hogy nem akar komolyat, csak beszélgetnek és jól érzik magukat, de ringassa magát semmibe, mert nem lépett túl a férjén. Semmi sincs, csak beszélgetnek, meg néha elmennek valahová, de semmi testiség.
2009. márc. 11. 10:42
bocs, kimaradt egy "g" :)
8. pemete (válaszként erre: 5. - K.né)
2009. márc. 11. 10:41
Maának nem hiszem, max a férjének, de ha csak udvarol neki a másik akkor még nincs gond. És ez nem is a kutyaharapást szőrével dolog.
7. K.né (válaszként erre: 4. - 75bb1970ba)
2009. márc. 11. 10:41
Ezt én is így gondolom...
6. pemete (válaszként erre: 3. - Koppanya)
2009. márc. 11. 10:40
Van akinek bejön, van akinek nem, nem vagyunk egyformák.
5. K.né (válaszként erre: 2. - Pemete)
2009. márc. 11. 10:40
De ha a barátnőm még a férjét szereti, és csak egyszerűen jól esik neki, hogy udvarol a másik... Nem fog magának sérülést okozni?
2009. márc. 11. 10:39
Szabad, de mi értelme? Míg nem vagy túl a csalódáson, addig ne kezdj új kapcsolatba. Csak ámítod magadat is, és a másik féllel szemben sem tisztességes, hiszen úgy is az előző jár az eszedbe mindig.
2009. márc. 11. 10:39
én nem tudnám elképzelni
2009. márc. 11. 10:38
Nekem eddig mindig bejött:) Így találtam eg a férjemet is:)
2009. márc. 11. 10:37
Szabad kutyaharapást szőrével? Avagy: szerelmi csalódásból máshoz menekülni?

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook