Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Súlyfeleslegesen is lehet trendin vagy csinosan öltözködni?miért van az hogy csak vékonyaknak van csini ruha? fórum

Súlyfeleslegesen is lehet trendin vagy csinosan öltözködni?miért van az hogy csak vékonyaknak van csini ruha? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
9. pinki87 (válaszként erre: 4. - Stefi90)
2010. márc. 5. 17:41
és te milyen boltokba vásárolsz?
8. 71e454bee5 (válaszként erre: 6. - Pinki87)
2010. márc. 5. 17:41
pedig megéri bemenni!:) ma is voltam vásárolni, jó mondjuk felsőt nem találtam magamra, mert nagyon drágák voltak, de a jeans club-ban láttam 1300-ért tök cuki cipőket:P
7. pinki87 (válaszként erre: 5. - 2d21e92092)
2010. márc. 5. 17:40
valóban így van!egy bizonyos számig kapni,majd megáll a méret,és már csak nagyikás jut nekünk:(
6. pinki87 (válaszként erre: 3. - 71e454bee5)
2010. márc. 5. 17:38

szia drágám!

kiváncsian várom!ilyen helyekre alapból nem szoktam bemenni,mert azt gondoltam felesleges!és nem kapok magamra valót:(

2010. márc. 5. 17:37

jaja ismeros problema ...

nem mondhatom magam nagyon kovernek, de van rajtam jo par kilo felesleg :D [165cm-hez vagyok most 71 kilo... de fogyizom :D]

mostanaban ugyahogy talalok, de jol nyakamban kell vennem a varost, hogy talaljak magamnak.

nemreg voltam egy szuletesnapon es kerestem magamnak egy szoknyat ... amibol a 42 a legnagyobb meret ... ??!!! hat ki hallott mar ilyet ?? es mi van a tobbivel 44/46/48 ...??!!!

ami meg 44es meret pl.az olyan "nyanyas" ami az en stilusomhoz nem passzol.


amugy a turkalo nem rossz otlet, utanajarassal van , de megeri :D

meg turelem ..., mig megtalalod azt amit keresel :D

2010. márc. 5. 17:36
Rajtam is egy kicsivel több súlyfelesleg van, de én szoktam találni ruhát magamra megfizethető áron.
3. 71e454bee5 (válaszként erre: 1. - Pinki87)
2010. márc. 5. 17:35
cijja csajszi!:) amikor majdnem 70kg voltam, akkor is tudtam csinin öltözni, és egyre jobban... nem tudom mondjuk, hogy hányas a méreted, de invázióba vannak csini ruhák nem csak szuper vékony csajokra, meg amikor leárazások vannak, lehet találni a new yorkerben és a jeans club-ban is ruhákat!:) csak nyitott szemmel kell járni:) na meg persze ott vannak a kínaik...
2010. márc. 5. 17:32
Én turkálóban vásárolok, ott vannak nagyméretű ruhák is és megfizethető áron. És ami nem mindegy jó minőségű, trendi ruhák, amit nem látsz mindenkin.Mondjuk rá kell szánni az időt. Egy ilyen kiruccanás nekem kb 3 óra.
2010. márc. 5. 17:29

engem érdekelne hogy miért csak a vékonyak találnak maguknak ruhát!akinek pedig kicsivel is több súlyfeleslege van alig talál magára megfizethetőt!

ki hogy öltözik?

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook