Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Strand, tenger, óceán undor fórum

Strand, tenger, óceán undor (beszélgetős fórum)


jan. 16. 02:49
en mindharmat szeretem es ne aggodok ha belemegyek maximum a capaveszely miatt!
jan. 13. 09:45

Az említett vizek nekem sokkal jobban tetszenek, mint akármelyik frissen trágyázott szántóföld. Tehát minden relatív.


[link]

24. Panna.33 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 13. 09:41
Nekem nem undorító, bár nem is vonz különösebben. Egyébként belemegyek a vizekbe, ha úgy adódik, nem különösebben érdekel, hogy ott pusztulnak el a halak.
jan. 13. 08:19
Menj a hegyekbe.
22. barai
jan. 13. 07:53
Bele ne menj! :P
jan. 13. 01:00
ezt neked kell eldontened!ha vacilalsz mindenen akkor inkabb kadba furodjel!ha vki furodni megy ezek a dolgok eszebe nem jutnak az embernek amiket te itt leirtal.
20. 55Judit (válaszként erre: 18. - Pötibaba)
jan. 12. 19:02
A természetes vizekben van öntisztulás is.
jan. 12. 18:58

Egy pár éve a Tisza-tónál nyaraltunk, mar nem tudom hol. De ha valaki felusmeri ez alapjan írja már meg. Egy kis falu volt. Volt ott egy patika, mint ha a múlt századból maradt volna itt. Szinte láttam magam előtt a kis esernyős hosszúszoknyás lányokat. Meg a konzervatív pasikat feketében. Meg szürkében. Arra emlékszem hogy egy pici fehér épület volt, nagy bejárattal. Kaviccsal felszórva a bejáró. Belül meg minden olyan mint kívül. Olyan kis régies. Ósdi. Még asszem patikamérlegük is volt. De ez nem most volt már. Jó régen. Azóta változhatott.

A Tisza-tó egyébként jó. Szép. Nem olyan izgalmas mint a Balaton. Mert egész más a bája. A nyugalom szigete.

18. pötibaba (válaszként erre: 7. - Enissa)
jan. 12. 18:49
Azért ezt az oszlás témát remélem sikerül elfelednem nyárig.
17. pötibaba (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 12. 18:39
Nem, csodálni és imádnivaló a tenger. Az óceánt nem tudom, ott nem jártam. Nekem a Balaton nem tetszik, se a Tisza-tó.
jan. 12. 17:16
Milyen értelmes téma ez is.
jan. 12. 17:15
Ééééés mééééégis mozog a föld.
jan. 12. 17:14
Nagyon ráérsz?
jan. 12. 16:54
Akkor neked marad a Balaton, abba nem piszkítanak bele és tiszta, igaz jó, ha a térdedig lelátsz, Tengerben meg több méter mélyre.Hagyjuk.
12. Flóra76 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 12. 16:01
Szerintem ne!
11. tsfmvk (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 12. 16:00
Áh, ne! Pfejj, én a Földköziben szoktam tiszta gáz. Medúzák, hullámok minek az neked?
10. libikóka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 12. 15:42
Képzeld el,még szeretkeznek is benne a halak.
9. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 12. 15:16

Hagyd a fenébe.

Nekem mondjuk kedvencem a Vörös tenger, ahol az orrom előtt közvetlen úsznak el a halak, hatalmas teknősök, alattam delfinek, de ugye ki mit szeret. Én elvarázsolva érzem magam, akárhányszor is megyek :)

8. Kacsahercegno (válaszként erre: 7. - Enissa)
jan. 12. 13:53
A növények is azt szíjják fel ami már szennyezett, az se jó 😬
7. Enissa (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 12. 13:38

Isten ments! Szerintem vizet se igyál, tudod hányan belefulladnak és ott oszlanak szét. Tudtad, hogy tele vannak a folyók is fogamzásgátlóval, egyéb gyógyszer maradványokkal.

Folyadékot, csak növényből préselj magadnak.

Ha, meg van már a helyed, én szívesen feláldozom magam helyetted az óceán parton, duzzogva, de belerohanok én az óceánba.

6. Amaunet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 12. 13:36

Több millió éve szennyezik a tengereket, óceánokat a bennük élő élőlények. Az emberi hullákról, hulladékokról már nem is beszélve.😁🐟🦈☠️


Egyébként hogyab tisztálkodsz? Milyen vizet iszol?

5. Alnisa (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 12. 13:23
Rettentően unatkozol így péntek délután.....
jan. 12. 13:11
A cápák engem jobban zavarnának, mint a fekália ami belekerül. Mert lehet piszkosan mész be, de aztan egy lábbal jössz ki. :D
jan. 12. 13:10
Szerintem nem undorító, nyilván nem iszom belőle és lezuhanyzok utána. De amúgy meg ahogy érzed, nem kötelező belemenni. Ha mi azt mondjuk hogy menj bele, akkor bele fogsz akkor is, ha nem szeretnél? 😅 Rengetegen fürdenek benne és nincs semmi bajuk, és rengetegen nem mennek bele mert undorítónak találják, rajtad áll 🤷‍♀️
2. globus (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 12. 12:59
Hát evvan... ha a halat megeszed, akkor a fürdés már semmi se :))
jan. 12. 12:52
Szerintetek nem undorító a strand? tenger meg az óceán belepisilnek kakilnak meg ugyebár a tengerben óceánban ezt meg teszik a halak is stbk meg sokan meg halnak a vízben tudom korai a kérdés de bele merjek majd menni? nyáron

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook