Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Sote I. Klinikán (v ha vki tud a 8kerben)JÓ nőgyógyászt keresek.NEM terhesség/szülés ügyben. Tudnátok ajánlani? fórum

Sote I. Klinikán (v ha vki tud a 8kerben)JÓ nőgyógyászt keresek.NEM terhesség/szülés ügyben. Tudnátok ajánlani? (tudásbázis kérdés)


2013. febr. 8. 09:58

Kedves Drianna és tt29!


SOTE I-en ajánlani tudom dr. Krasznai Istvánt, tényleg segítőkész, nem kaszabol rögtön, s ha úgy érzi, hogy képességeit meghaladja a probléma, akkor olyan orvoshoz irányít, aki szerinte megfelelő a kollégái közül. Sokan járnak hozzá, mind a magánrendelésén mind a klinikán is, s nem csak várandósok. Ha még nem találtátok meg a megfelelő orvost, akkor ajánlom, hogy próbáljátok ki.

A másik, hogy emlékszik az előtörténetére az adott páciensnek. Arc, kórtörténet, stb ....

2013. jan. 12. 18:50

Kedves tt29!


Én is hasonló helyzetben vagyok, mint te, mert keresek egy jó nőgyógyászt Budapesten, de egyenlőre nem találtam még. Nekem is rengeteg problémám van, voltam már nem fizetős és fizetős helyen is, de úgy éreztem, hogy elbagatelizálják a problémámat és így állandóan problémám van. Az a rossz, hogy akinek nincsenek gondjai és csak rákszűrésre jár, annak lehet valaki jó orvos, meg kedves, de kérdés, hogy neked is tud-e segíteni. Nekem ez a bajom, mert kértem már az ismerőseimet is, hogy ajánljanak orvost, de reménytelennek tűnik.

8. tt29 (válaszként erre: 7. - Noedi)
2013. jan. 7. 17:22
és ez mikor volt? Sokat kér? Beszélgetős? Azt olvastam róla egy másik topicban hogy eléggé "leszarós" ha nem vágsz hozzá egy két ezrest... Minden rosszindulat nélkül kérdezem ezeket, muszáj tudnom hogy kihez megyek, sajnos kaszaboltak már szét, és diagnosztizáltak már félre, nagyon rossz tapasztalataim vannak a nődokikkal kapcsolatban, még magánorvosnál is, és nem gondolom hogy bennem van a hiba...vagyis abból az egy szempontból igen, hogy soha nem reklamáltam, pedig kellett vna...szóval eléggé félek elmenni, viszont most már ideje lenne egy kivizsgálásnak...
2013. jan. 7. 14:18
én meg nála szültem...egy álomdoki
2013. jan. 7. 14:17
én is őt ajánlanám: Dr. Silhavy Mihály I. klinika
2013. jan. 7. 14:04
Hozzájuk jártam
4. tt29
2013. jan. 7. 14:03
Köszönöm, és hozzájuk ti jártatok is, vagy csak hallottatok róluk?
2013. jan. 7. 13:54

Dr. Syilhavi Mihály I. klinika

Dr. Kulcsár Ákos őt nem tudom most hol praktizál

2. kisj
2013. jan. 7. 13:54
Dr Szabó István (van magánpraxisa is)
1. tt29
2013. jan. 7. 13:50
Nagyon sok topicot olvastam már, de általában szüléssel/terhességgel kapcsolatosan osszák meg egymással a tapasztalataikat a csajok. Én még nem szeretnék babát, de nőgyógyászati problémáim vannak, és itt a közelben szeretnék egy jó orvost találni a VIII. kerületben. Valaki tudna nekem tapasztalatokat írni, segíteni ebben? Érdekel magánpraxis is! Köszönöm

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook