Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » S.O.S. Segítség fórum

S.O.S. Segítség (beszélgetős fórum)


1 2 3
8. Lávli (válaszként erre: 1. - 70e5b68753)
2018. dec. 28. 07:07

Az lenne a legjobb, ha itt akadna egy jótét lélek, akinek lenne egy üres lakása/háza, amit kölcsön adna nektek, és csak a rezsit kellene fizetned. Vagy valakinek egy idős néni ismerőse, aki szeretettel befogadna ...

Ha hivatalos szerv segítségét kéred, meg fogják kérdezni, hogy miért ... Tehát el kell mondanod.

2018. dec. 28. 01:43
Esetleg anyaotthon,családok átmeneti otthona. Vagy NANE, ha az nem jön össze amit Guruljka küldött.
6. Guruljka (válaszként erre: 1. - 70e5b68753)
2018. dec. 28. 01:31
Ha budapesti vagy, akkor persze több a lehetőség, és más nagyvárosokban is remélhetően.
5. Guruljka (válaszként erre: 4. - 70e5b68753)
2018. dec. 28. 00:56
Hát pedig muszáj lesz, és ha így alakul, egy iskolaváltás inkább megéri.
2018. dec. 28. 00:27
köszönöm szépen. Reggel felhívom őket, hátha tudnak segíteni. Igazából helyi megoldás kellene, mert a nagyobbat nem szeretném kivenni az iskolájából De majd mondanak valamit.
2018. dec. 27. 23:59

06/80-20-55-20 – A BÁNTALMAZOTTAK SEGÉLYVONALA


Így gyorsabb.

2018. dec. 27. 23:58
2018. dec. 27. 23:35

Kérek mindenkit, negatív kommenteket most ne.... Végső elkeseredésemben írok ide, hátha tud valaki hasznos tanácsot adni....

Van egy 11 éves fiam (kitűnő tanuló, rendezett gyerek, megvan mindene) jelenleg táppénzen vagyok 8 hónapos terhesen. Olyan helyzetbe kerültem, hogy egyedül maradtam a két gyerekkel, így vissza kellett jöjjek a szülői házba. A táppénz tehát sajnos nem túl sok, ráadásul albérletet sem adnak ki 2 gyerekkel, kerestem, de vagy horror árban vannak, vagy nem adják ki.

A szülői ház eléggé negatív... Nem véletlenül mentem el innen annak idején. Nem hálátlanságból írom ezt, hanem sorozatosan bántalmaztak stb... Mára szinte már csak a lelki terror maradt, amit ki is bírnék valahogy. Viszont van egy testvérem, aki kábítószer függő, és időnként terjeszti is. Van egy nője aki szintén itt él vele. Eddig elviseltem, az állandó ordítozásukat, a nemi életük hangjait, és az egész házban terjengő drogszagot... Viszont felelős vagyok mindkét gyerekért, és a drog miatt félek, hogy bajuk lesz, főleg a kicsinek, de a nagy is többször lett rosszul. Ha kinyitom a számat, édesanyám egyből nekem áll, hogy el lehet költözni... Köszönöm. Hová?? A mai nap a testvérem leköpdösött, ököllel jött felém és fenyegetett... Ha fel merem jelenteni, blablabla... ugyanis az sem igazán tetszik, hogy éjszakánként nem tudok aludni, mert ő a ház előtt bonyolítja az üzleteit illetve folyamatosan telefonál. Ha kimegy hajnalban a kutyák egyből ugatnak... de nem panaszkodok. Az életfeltételek sajnos nem adottak ahhoz hogy itt gyereket neveljek. Utána olvastam, fél éves kortól veszik be a kicsiket bölcsibe, tehát tulajdonképpen 7 hónapra lenne szükségem valami megoldásra. (utána rendes fizetésemért mehetek vissza dolgozni) Szerintetek hová mehetek? Rokon stb nem játszik mert nincs más... Van munkám, nem a semmire szülök, csak menet közben így alakult sajnos! A rendőrségtől is félek segítséget kérni, mert a kábítószerfüggők kiszámíthatatlanok. Bezárkózva alszunk, mert félek tőlük, és ha feljelentem amíg egy fedél alatt lakunk nem vagyunk biztonságban. Gyors tanácsra lenne szükségem, mert mindjárt éjfél de zokogok.

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook