Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Sorstársakat keresek fórum

Sorstársakat keresek (beszélgetős fórum)


15. Józsibirka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. máj. 8. 04:06
Mizujság azóta, kialakultak a dolgok?
14. 2f9443a416 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 16. 07:14

Szegény, sajnállak!


Kitartás!🍀

13. Spolly
2021. márc. 16. 07:09
Mi 15 év után most válunk. Na nem másik ember miatt bár nekem közre játszott az is hogy flörtölt egy csajjal és bár sosem kaptam rajta de mindig voltak jelek hogy van valakije de soha nem volt olyan gerinces hogy vállalta volna. Hidd el én is parázok kicsit de elhatároztam hogy véget vetek ennek. 🤗
2021. jan. 19. 15:31

Nincs értelme sírni utána. Aki menni akar, hát menjen!


Egyébként pedig meglehet, hogy voltak ennek előjelei, esetleg ha észleltél is valamit, egyszerűen nem akartál tudomást venni róla, annyira nem is tudtad elképzelni, hogy bekövetkezik. Talán ha észleltél vagy érzékeltél valami változást a viselkedésében, akkor teszel valamit, esetleg menthető lett volna.


Engedd el, de gondold végig, mi vezethetett idáig. És ne csak azt, hogy ő miket tett, vagy nem tett. Azt is gondold át, vajon te hogyan, miként járultál hozzá ehhez.

Ha őszinte vagy önmagadhoz, majd a következő kapcsolatnál jobban fogsz figyelni a jelekre, a részletekre.

Gombház...

11. fincsi5 (válaszként erre: 9. - Globus)
2021. jan. 19. 15:14

olyasmi név, hogy Mazsu....

Voltak a naplójában képek is, 2 nagyobb fiú, étteremben készült.

Aztán valahol nyaraltak, a csaj elment reggel friss kifliért, stb. és mikor jött haza, hallotta, hogy beszél v.kivel a férje.

Beugrik?

10. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 6. - 55Judit)
2021. jan. 19. 13:22
Köszönöm szépen, Judit!
9. globus (válaszként erre: 7. - Fincsi5)
2021. jan. 18. 19:08
Ki volt ő?
8. 55Judit (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jan. 18. 18:51

Egyszer egy indiai hercegnő az édesapjától kapott gyűrűvel felkeresett egy hindu bölcset. Azt kérte tőle, hogy véssen a gyűrűbe olyan bölcsességet, mely a szomorú napokban vigasztalja,

a nehéz helyzetekben bátorítja, a boldog időszakokban pedig óvatosságra inti.

A bölcs pár nap múlva visszaadta a gyűrűt.

Egyetlen szót vésett bele: " ELMÚLIK"

7. fincsi5 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jan. 18. 18:44

Biztosan van, sőt volt egy aranyos nő, aki nyaraláskor tudta meg, hogy a sógornőjével csalta a férje. Két 17-18 éves fiuk volt. sajnos kilépett, pedig sokan szerettük itt őt.

Nincs gyerek nálatok. Most hülyén hangzik, de vedd úgy, hogy meghalt. Vagy elköltözött más országba, jó messzire. Persze egy ideig iszonyat nehéz lesz, de ahogy Csenge írja, fogsz még szembemenni a nappal.:))))))

6. 55Judit (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jan. 18. 18:41

Engem sokkal előbb hagyott el a férjem. De át tudom érezni a fájdalmadat, mer tén is teljes hitemmel hittem hogy együtt fogunk megöregedni. Szépen éltünk egyetlen hangos szó nem volt köztünk, és azt hittem ugyanolyan mély érzéseket táplál irántam mint én ő iránt. Hát, ilyenek vagyunk mi emberek.


Eleinte nagyon nehéz, de igyekezned kell megnyugodni, beletörődni, elfogadni azt ami most van. Nem tudok okosat mondani, szerintem senki nem tud. Az érzéseidet csakis te ismered és 100%-osan biztos hogy nem is akarod kiadni idegeneknek. nem is kell. A lényeg, hogy vigyáznod kell, hogy ne hagyd el magad. Rendben leszel hidd el!

Sok erőt, és kitartást kívánok. Most adnék egy ölelést is. Maszkban! :)

2021. jan. 18. 18:37
Köszi. Azt hiszem, én sem fogom kiheverni soha...
2021. jan. 18. 18:25

És, hogy a témához is hozzászóljak.


Sajnos előfordul az ilyen.

Nem tudom mi az okát.


A tesómat a felesége 23 év után hagyta el, és ki tudja, hogy hányszor csalta meg az együttöltött 23 év alatt.


Egy buta pp. Én egy könnycseppet sem ejtenék érte, de a tesóm azóta sem tért magához.


Lassan 10 éve, pedig akad neki bőven jelentkező, de hosszútávon egyik sem kellett neki. Jó párat sajnáltam is nagyon, mert sokkal jobbak voltak minden tekintetben, mint a volt sógornőm...

2021. jan. 18. 18:16

Ajánlanám mindenkinek, akit megcsalás vagy elhagyás ért, olvasgasson itt egy kicsit, sok szerető megszólal az oldalon.


[link]


és ami előtte volt:


[link]


Betekintés, hogy miért is történhetnek meg az esetek.

2. a97b9a4e4e (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jan. 18. 17:56
Túl fogod élni. Mindent túl él az ember, amibe nem hal bele. Lehet üres frázisnak tűnik, de tenyleg igy van. Egy ido utan majd enyhulnek az emlekeid, aztan képes leszel túllépni. Nem kell sirankozni a multon, az mar elmult,előrefele kell nezni. Szembemenni a nappal, nem az árnyékban susnyákolni.:D Siratoasszonyokat keresel a tragediadhoz? Hulyeseg lenne.
2021. jan. 18. 17:49
Sziasztok! Van köztetek olyan, akit 25-30 év után elhagytak egy másik nőért. Velem most történt 29 év házasság után..nem tudom, hogyan fogom túlélni.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook