Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Sokszor eszembe jut az exem fórum

Sokszor eszembe jut az exem (beszélgetős fórum)

11. Alnisa (válaszként erre: 10. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 14. 14:46

De gáz! Nagyon gáz!

Ne hívogasson az exed!

Minek veszed fel a telefont?

Ha nem mozgatna meg, nem gondolnál rá.

Ez strucc politika, amit csinálsz!

10. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 8. - Maja15)
2022. szept. 14. 13:01
Hát ez az …milliószor elmondtam neki évben a röpke 10 évben hogy ne hívjon !!! De ha lát esetleg a városban kocsival ,és látja egyedül vagyok felhív …hogy láttalak ,Mizu,hogy vagy! Azt hiszem ez annyira nem gáz mert 6 évig egy pár voltunk -de semmi jelet nem adok ,én őt soha de soha egyetlen egyszer sem kerestem ,hívtam .
9. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 6. - Andi6020)
2022. szept. 14. 12:59
Dehogy hűlyitem… pont ellenkezőleg ! Én sosem keresem őt -néha felhív …és annyi .Csak sokszor eszembe jut dolgokról
2022. szept. 14. 09:10
Mi az, hogy felhív?? Ha az én párom ad exével csevegne telefonon úgy kib*sznám, hogy a lába sem éri a földet.
7. libikóka (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 14. 08:59
Ez nem lezárás.
6. andi6020 (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 14. 08:41
Akkor élvezd a jó házasságod, és ne hülyítsd azt a szerencsétlent.
5. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 3. - Alnisa)
2022. szept. 14. 08:37
Le lett zárva ennek 10 éve . Csak egyszerűen úgy érzem hogy néha jó vele beszélni mert valaha az életem része volt és nagyon bírom őt… és akkor mikor együtt voltunk viharos kapcsolat volt. Én hagytam őt el ,de a jó viszony megmaradt -annyi hogy ő azóta is próbálkozik időről időre ,amit hárítok mindig mert tényleg jó a hazassagom .
4. libikóka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 14. 08:16
Zárd le.
3. Alnisa (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 14. 07:41

Sztem nem zártátok Ti le ezt a kapcsolatot rendesen.

Szakítsatok meg minden kapcsolatot egymással, mert ennek nem lesz jó vége.

2. Bichi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 13. 22:23
Szerintem ha egyáltalán nem kéne neked, akkor nem kavarna fel. Legalábbis akire én csak barátként tekintek már, az nem tud belőlem ilyen érzéseket kiváltani
2022. szept. 13. 21:15
…sokszor eszembe jut a férjem előtti párom .Néha csak valamit csinálok és rá emlékeztet ,néha pedig álmodok is vele.Tökre jó a házasságom mégis újra és újra feljön ez bennem .És az a poén hogy mikor álmodom vele ,néhány napon belül tuti talalozunk .De van hogy felhív random-és a régi dolgainkról sztorizgat amivel full felkavar .Szeretem őt emberkènt de már nem kellene nekem ,viszont nem értem ezt a fajta “kapcsot” vele

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook