Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mit tennétek a helyemben? Van egy barátom, akit nem tudok elfelejteni, 5 éve nem láttam, de sokszor eszembe jut... fórum

Mit tennétek a helyemben? Van egy barátom, akit nem tudok elfelejteni, 5 éve nem láttam, de sokszor eszembe jut... (beszélgetős fórum)


1 2
40. Emilia 0240 (válaszként erre: 39. - Zizisicc)
2012. máj. 21. 00:08
Igen, az is más.sajnos az érzéseimet nem tudom irányítani. Ez van, ezt el kell fogadnom.A férjem a jelenem és a jövöm, úgyhogy megpróbálok majd tovább lépni.
39. Zizisicc (válaszként erre: 38. - Emilia 0240)
2012. máj. 20. 23:52
De az is más, hogy vkit nem felejtek el, és az is, hogy érzelmileg még mindig kötődöm Hozzá és fáj a hiánya ..... a kettő nagyon nem ugyanaz!
38. Emilia 0240 (válaszként erre: 37. - 25d4b44717)
2012. máj. 20. 23:41
Egyszerű: szerelemből.Szeretem a férjem! Az, hogy van/volt egy olyan ember az életemben akit nem tudok és nem is fogok soha elfelejteni az megint más...
2012. máj. 20. 12:00

Minek mentél férjhez, ha más jár a fejedben?

Ha nemigazán szereted a párod?

Ő mit szólna ehez?Szegény:-(

36. Emilia 0240 (válaszként erre: 35. - Cucicsillag)
2012. máj. 19. 23:27
Szerintem sosem fogom igazán lezárni a kapcsolatot, max. elfogadni, hogy így történt... De most tényleg a jelenre meg a jövöre kell gondolnom.Itt van nekem a férjem aki szeret és én is viszont szeretem, ez a legfontosabb! :)
35. Cucicsillag (válaszként erre: 31. - Emilia 0240)
2012. máj. 19. 23:23

Valahol megertem... Sztem vannak meghatarozo szemelyek az eletunkben, valoszinu neked O az egyik volt azok kozul.

Ilyenkor szoktak azt mondani(akik ilyesmivel foglalkoznak)hogy valszeg valamelyik elozo eletetekben volt kozotok egymashoz, azert nem tudsz rajta tullepni. De a jelek szerint O tul tudott rajtad, szval tenyleg jobb,ha a jelenben elsz es nem a multba tekintgetsz vissza.

34. Zizisicc (válaszként erre: 30. - Emilia 0240)
2012. máj. 19. 23:23
"Ha valaki belép az életedbe, hagyd. Köszöntsd, bárki is az, élvezd, amit hoz, még ha csak rövid időre is. Ha menni akar, engedd. Értsd meg, hogy a távozása nem tőled függ, egyszerűen eljött az ideje."
2012. máj. 19. 23:23
Ha valaki így kötödik valakihez, mint én a 'barátomhoz' akkor szerintem annyit megérdemela kapcsolat, hogy tudjam miért is szakadt meg.
2012. máj. 19. 23:22
Most sem tudom a részleteket, de hozzá mentem volna,akármit tett volna, mert nagyon szerelmes voltam/vagyok. Egyszerűen idegesít, hogy nem tudom miért szakadt meg a barátságunk-csak sejtem-.
31. Emilia 0240 (válaszként erre: 29. - Cucicsillag)
2012. máj. 19. 23:20
Jó kérdés :) Szerintem minden meg van a házasságomban ami lehet egy házasságban. Nem erről van szó. Egyszerűen ha valakit nagyon megszeretek akkor nem tudom kiverni a fejemből és ezt a srácot annyira megszerettem, hogy nem tudom elfelejteni, igaz ő a múltamhoz tartozik, de akkor is...
30. Emilia 0240 (válaszként erre: 26. - Zizisicc)
2012. máj. 19. 23:16
Igen...idővel le fogom zárni és nem fogom keresni a választ a kérdéseimre.Idővel..talán ezt is megfogom tanulni.
29. Cucicsillag (válaszként erre: 24. - Emilia 0240)
2012. máj. 19. 23:15

Pont ezt akartam kerdezni, hogy ha elobb tudod a reszleteket, akkor talan hozza sem mentel volna ferjedhez?

Lattam, irta valaki,hogy ha akart volna toled vmit, akkor mar jelentkezett volna. Mondjuk en,ha pasi lennek es az exem,aki azota ferjhez ment jelentkezne,haaat,nem is erdekelne, masreszt nem sok jot gondolnek rola.

Csak az a baj,ha meg most is otoszkal a fejedben, annak oka van. Mi hianyzik a hazassagodbol?

28. Emilia 0240 (válaszként erre: 27. - Ad0b329974)
2012. máj. 19. 23:13
Köszönöm.Igy van,el fogom fogadni.Idővel, mindenképp :) Neked is jó éjszakát!
27. ad0b329974 (válaszként erre: 24. - Emilia 0240)
2012. máj. 19. 23:09

emlékezz arra hogy volt egy nagyon jó barátod..és légy boldog ,hogy van egy férjed,akit szeretsz és akivel leéled az életed...

a barátod a múlt..a férjed meg a jelened és a jövőd.

ne emészd magadat..és az idő segít,,ha hagyod.


jó éjszakát .)

26. Zizisicc (válaszként erre: 24. - Emilia 0240)
2012. máj. 19. 23:08
Nem mindig kapunk válaszokat a kérdéseinkre ..... bármennyire is szeretnénk ..... meg kell tanulni lezárni a megválaszolatlan, de már idejét múlt dolgokat is. Sajnos. Nagyon nehéz, tudom, de ez is egy "lecke".
25. Zizisicc (válaszként erre: 15. - Ad0b329974)
2012. máj. 19. 23:04
De ..... lehet.
24. Emilia 0240 (válaszként erre: 22. - Ad0b329974)
2012. máj. 19. 23:04
Így talán könnyebben el tudnám fogadni az elvesztését és odáig eljutnék, hogy lezártnak tekintsem a kapcsolatunkat...de az is lehet, hogy csak régi sebeket tépnék fel. A férjem miatt nem is fogom felkeresni.Nekem ő a legfontosabb nem akarom bántani, meg igazad van abban, hogy én sem viselnék el más nőt az életében.Bár kötve hiszem, hogy a barátságunk folytatódna. Ezt a dolgot lelkiekben kell magamban lezárnom, csak nagyon nehéz és az esetemben még az idő sem segített...
2012. máj. 19. 22:59
Talán amiatt érzem így mert maradtak bennem megválaszolatlan kérdések, de azt hiszem így volt a legjobb mindenkinek, mégis nagyon fáj az elvesztése, viszont tényleg nem szeretném megbántani a férjemet sem(ő ebbe többet látna mint ami és megint féltékeny lenne).
22. ad0b329974 (válaszként erre: 21. - Emilia 0240)
2012. máj. 19. 22:58

mit gondolsz mi változna,ha megtudnád a részleteket?


egy férj nem tűr más férfit a felesége életében,még ha te csakis barátként tekintesz rá.

én se engedném.de azt se,hogy a férjnek legyen barátnője.

21. Emilia 0240 (válaszként erre: 19. - Ad0b329974)
2012. máj. 19. 22:53
Igen, nagyon szeretem ő a legfontosabb ember az életemben.. De valahogy még is hiányzik a barátom, mert nagyon fontos volt nekem...viszont el kell fogadnom, hogy így alakult a kapcsolatunk.
2012. máj. 19. 22:50
és ezért szakadt meg a kapcsolat, mert megbeszélték a férjemmel ezt.Jó lenne tudni a részleteket, de nem akarok feleslegesen fájdalmat okozni senkinek. Az a legidegesítőbb benne, hogy csak találgathatok mi miért történt hogy is lehetett...
2012. máj. 19. 22:48

hát most úgy fest,hogy több volt ,mint barátság.


és hogy ha szerelmes volt beléd csak azt tehette,hogy elmegy,hogy boldog lehess azzal,akit te szeretsz.


boldog vagy a férjeddel?

2012. máj. 19. 22:44
Viszont nagyon közeli barátok voltunk, úgy értem, hgogy megbeszéltünk mindent, hónapokig együtt nyaraltunk..stb. Talán az is benne lehetett, hogy részéről több volt mint barátság...
2012. máj. 19. 22:42
Nem tudom pontosan mit mondott neki, csak annyit, hogy beszélt vele azután meg is szakadt a kapcsolatom vele...nem válaszolt a leveleimre...stb. A férjem féltékeny volt rá és biztos vagyok benne hogy nem volt vele tisztességes...talán meg is fenyegette(???). A mai napig nem tudom mi is történt...a barátom anno írt egy levelet, hogy ezt nem bírja és megszakítja velem a barátságot, akkor még nem értettem miért, de nem olyan régen a férjem elszólta magát, hogy "beszélt a sráccal".
2012. máj. 19. 22:39
Nos, szerintem meg egyszerűen nem létezik férfi és nő között barátság, valaki ott mindig egy picivel többet érez. Valószínűleg a férjed is ezért koptatta le, mint ahogy azt írtad. Az is meglehet, hogy a srác érzett többet irántad, viszont mivel te nem viszonoztad ezt, ezért nem is mondta, vagy éreztette. Most pedig, hogy férjhez mentél kilépett a képből, tisztességesen, nem zavarja a vizet a házasságodban. Azt javaslom, hogy csak akkor keresd meg, ha te is érzel iránta valamit, mert másként jó nagy kakit kavarsz magad körül. A férjed sem hiszem, hogy különösebben örülni fog, és ha őt választottad, akkor most már ne nézegess vissza, ha tényleg szereted. Nem állítom, hogy tényleg így vannak a dolgok, ahogy leírtam, de gyanús, hogy igen.
15. ad0b329974 (válaszként erre: 14. - Zizisicc)
2012. máj. 19. 22:38

Zizi lekoptatni egy barátot nem lehet csak úgy,bárki bármit mond,azt illik megbeszélni a szóbanforgó egyeddel..

én is azon gondolkoztam mit mondhatott a férje,de bármi is volt..azt nekik kettejüknek kellett volna megbeszélni.

14. Zizisicc (válaszként erre: 1. - Emilia 0240)
2012. máj. 19. 22:36
Mit jelent, hogy a férjed lekoptatta a srácot? Hogyan? Mondott neki vmit, ami nem volt igaz?
13. Emilia 0240 (válaszként erre: 12. - Ad0b329974)
2012. máj. 19. 22:34
Köszönöm a tanácsot! Teljesen igazad van, el kell fogadnom a tényeket.Ő lezártnak tekinti a barátságot, nekem is ezt kell tennem.
12. ad0b329974 (válaszként erre: 11. - Emilia 0240)
2012. máj. 19. 22:29

az a m nagy valóság,ha van két barát és tényleg őszinte barátság van közöttük,az nem múlik el egyik pillanatról a másikra.nem lehet kilépni senki életéből csak úgy.

az a minimum,hogy megbeszélik nem keresik egymást többé és az okot is közlik,ha tényleg fontos volt a másik.

én értem ezt az űrt ,amit érzel..én is voltam ilyen helyzetben..úgy érzed nincs vége mert nincs lezárva..de le van..a másik fél lezárta,csak te nem még.próbálj meg túllépni a dolgon és elfogadni a tényeket.

11. Emilia 0240 (válaszként erre: 10. - Ad0b329974)
2012. máj. 19. 22:22
Igen, így van, hogy miért is lett vége a barátságunknak és hogy miért alakultak így a dolgok...Végül is így leírva sejtem a választ(talán nem akarom elfogadni)...nem voltam olyan fontos neki.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook