Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Sokféle posztot megértek, értek... de hogy abban mi a jó,... fórum

Sokféle posztot megértek, értek... de hogy abban mi a jó,... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

1 2
34. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 32. - Amaunet)
2023. ápr. 11. 07:28

Ez majdbem minden 2.vallomásról igaz lehet...

Azért "vallomások", hogy leírjam épp mi járt a fejemben... 3-4nap után tömény kaja fotók után pont ez...


Az, hogy vki leírja az ő ismerősei nem posztoltak ilyet, teljesen irreleváns, a saját ismerőseimről beszéltem, akiket kb. évente ritkítgatok, de úgy látszik nem eléggé 🙂 meg azért egy kajás poszt annyira nem veri ki a biztosítékot, hogy töröljek vkit az ismerőseim közül. Épp csak too much volt egy idő után.


De ma már vége a húsvétnak 😂

33. Amaunet (válaszként erre: 31. - Fórumnyitó (anonim))
2023. ápr. 10. 23:05

Elég sok ismerősöm van a fb-on, de én nem láttam tőlük ilyesmiket.

Meg van a lehetőséged, hogy ne kövesd őket, ha téged ez ennyire zavar és kamunak minősíted őket.

32. Amaunet (válaszként erre: 25. - Fórumnyitó (anonim))
2023. ápr. 10. 22:55
De itt a Hoxán mi értelme ezekről posztolni? Ott kell kimondani a véleményed ahol, amiről született az. Vagy ott nem vállalod fel névvel, itt viszont név nélkül megteheted.
31. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 3. - Amaunet)
2023. ápr. 10. 19:19
Nem zavar, hogy ki-mit eszik. Hanem, hogy posztolnak róla és milyeneket. Ráadásul a fele kamu életérzés. Kirakat.
30. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 27. - Burrit0)
2023. ápr. 10. 19:17
Örülök, hogy belőled ezt váltja ki, belőlem teljesen mást.
29. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 28. - Burrit0)
2023. ápr. 10. 19:15
Körbenéztél már iskolában, utcán, strandon? Rengeteg a kövér ember, és minél fiatalabbak... és ez most teljesen független a kajás posztoktól.
28. Burrit0 (válaszként erre: 9. - Fórumnyitó (anonim))
2023. ápr. 10. 19:07

Tessek?


Ezt ugye nem gondoltad komolyan.


A szamok nem hazudnak. mi nem vagyunk hajasok.

27. Burrit0 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. ápr. 10. 19:01

Regen a nagy reggeli elott egyutt volt a csalad, akar 3-4 orszagbol, es annyi nyelven karattyolyunk. Nem volt eleg hely a nagy asztalnal, de csak csinaltunk.

Ha hasonlot latok, en arra gondolok, hogy jol erzik magukat. Es orulok nekik.

Tudom, hogy hianyzok, ezert beszelunk telefonon.

26. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 7. - Globus)
2023. ápr. 10. 18:18
Mondjuk ha egy körmös teszi fel, az nekem nem zavaró.
25. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 10. - Amaunet)
2023. ápr. 10. 18:17

🤣 volt gyerekszobám és nem vagyok bunkó...

Na pont azokat az embereket utálom, akik kéretlen véleményeket írnak egy-egy poszt alá...

24. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 12. - Főnix3)
2023. ápr. 10. 18:15

Nem törlöm, mivel a gyerek osztálycsoportjai és az én osztalycsoportjaim, kollégacsoportjaim, stb.. mind ott vannak... meg attól még, h a kajás posztok zavarnak, más nem feltétlenül...

Ez egy vallomás volt, amit adott pillanatban éreztem, tán nem baj, hogy kiírtam..

Világbéke 🤣✌️

2023. ápr. 10. 18:12
Ez a te véleményed, az meg az enyém volt.😉
22. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 19. - 55Judit)
2023. ápr. 10. 18:11
Te is hoxán lógsz... :)
21. dfc04c70e4 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. ápr. 10. 17:04

Nem tudom, pontosan milyen posztokra gondolsz, de én kaptam már ötletet egy-egy közzétett kép láttán. Kifejezetten örültem neki, azóta is használom az ellesett ötleteket. Van húsvéti is, karácsonyi is, és teljesen hétköznapi is.

Nem feltétlenül feltűnési viszketegségből posztolnak emberek.

Mondjuk én nem vagyok fent a fészbukon, de máshonnan merítettem már ötleteket. Sőt, nem titok: az itteni galérián látottakból is.

20. fokhagyma (válaszként erre: 19. - 55Judit)
2023. ápr. 10. 14:38
Jó válasz!!!
19. 55Judit (válaszként erre: 8. - Fórumnyitó (anonim))
2023. ápr. 10. 14:01
Face helyett menj ki a szabadba!
18. timycat (válaszként erre: 16. - Amaunet)
2023. ápr. 10. 13:53
És még csak nem is a mennyiségen múlik hanem a minőségen.
2023. ápr. 10. 13:52

Talán éppen azért érzik a posztolás kényszerét, mert nem mindennapos náluk a kaja-dömping, és úgy érzik, meg kell örökíteni, meg kell mutatni másoknak.

Én úgy gondolom, akinél naponta kaják tömkelege van az asztalon, annak az a természetesen, nem érez kényszert arra, hogy mutogassa.

16. Amaunet (válaszként erre: 13. - B39c721a9b)
2023. ápr. 10. 13:45

És mennyi van Amerikában? És mennyi van Európában? És hány alultáplált van Afrikában?


Ha egy dúsan megterített asztalt mutatnak be az nem jelenti azt, hogy egy ember, egy ültő helyében megeszi mindet.

15. Kacsahercegno (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. ápr. 10. 13:41
Kövesd ki őket 🤷‍♀️ Én bírom a kajás fotókat, érdekel hogy mások mit esznek, és én is mindig lefotózom a kajám. 😂 Mondjuk posztolni nem szoktam róla, legfeljebb sztoriba. Szerintem akit nem érdekel az majd továbblépteti. Szerintem ez sokkal fárasztóbb, hogy már tizenéve elterjedt a telefonnal fotózás, meg a közösségi médián a mindennek a megosztása, és emberek még mindig azon jajveszékelnek hogy omg valaki lefotózza az ebédjét és aztán megosztja!!! 🙄
14. globus (válaszként erre: 2. - 9b10f3d7ff)
2023. ápr. 10. 13:30
Napi szelfiseket, minden babakakiról beszámolókat, horoszkópos marhaságokat két kattintással ignorálni lehet.
13. b39c721a9b (válaszként erre: 3. - Amaunet)
2023. ápr. 10. 13:26
"És mi az, hogy nagy zabálás? Miért feltételezed, hogy az emberek túleszik magukat?" - mennyi ember is van elhízva Magyarországon? 😊
2023. ápr. 10. 13:26

Ha letörlöd magad a facéról, lehet jobban fogod érezni magad. :D

Hogy ki elhízott, ki nem, ki hogyan tömi magába az ételt, italt, az nem a te gondod. Mindenki próbáljon meg úgy élni, ahogy jól érzi magát.

Sosem fogom megérteni, hogy az ilyenek, mint te is, miért érzi magát rosszul, mert teszem fel a szomszédja kövér. :D Te cipeled az extra kilóit?

11. timycat (válaszként erre: 9. - Fórumnyitó (anonim))
2023. ápr. 10. 13:14
De ez nem a te problémád, változtatni úgysem tudsz rajta. Akkor minek ezen fennakadni?
10. Amaunet (válaszként erre: 8. - Fórumnyitó (anonim))
2023. ápr. 10. 13:12
Akkor talán ott kéne posztolnod a képek alá az ellenérzéseidről.
9. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 6. - Timycat)
2023. ápr. 10. 13:08
Miért zavar? Tán mert az egyik legelhizottabb ország vagyunk, elég a strandra kimenni... és nem, nem vagyok Rubint Réka 🤣
2023. ápr. 10. 13:07
Facebookon minden 2.poszt nálam erről szól. Nyilván lapozok, de nincs hova 🤣
7. globus (válaszként erre: 5. - K-né Zsóka)
2023. ápr. 10. 13:03
Mondjuk a körmöket mutatni ország-világnak tényleg röhejes 🤣
6. timycat (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. ápr. 10. 13:02

Miért zavar ez téged?

Az hogy mi rejlik mögötte az passz. Gondolom divat lett.


Viszonylag sokat járunk el itthonról enni és bárhova megyünk megszokott, hogy kihozza az ételt a pincér és már nyomják is a fotót. De ez évek óta így van, először fura volt, mára megszoktuk. Én, férjem nem fotózunk ételt - kivéve ha én rittyentek valami szépet, pl torta, valami mutatósabb süti - de csak magamnak, nincs hova feltölteni.

2023. ápr. 10. 12:35
Szerintem nem a nagy zabáláson van a hangsúly-mint ahogy te gondolod-hanem egy szép, ízlésesen megterített asztalt mutatnak meg. Én nem posztolok ilyesmit, de úgy gondolom van annyi létjogosultsága, mint a műkörmökről, falatnyi bikinikről feltett képeknek.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook