Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Sokat gondolok az exemre, akit a férjem miatt hagytam el. fórum

Sokat gondolok az exemre, akit a férjem miatt hagytam el. (beszélgetős fórum)


2021. máj. 22. 18:54
Van baj...
13. kannanana (válaszként erre: 11. - Nikice)
2021. máj. 21. 11:51

Ennek nagyon örülök! Jó tudni, hogy nem vagyok egyedül.:)


Néh arra gondolok, hogy bárcsak az első lett volna az utolsó is, mindig irigyked(t)em az ilyen emberekre, akik rögtön megtalálták életük párját. Rám meg vár jó pár év keresgélés meg csalódás még szerintem. :D

12. 7af8e3c9a1 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. máj. 21. 10:38

Egy bocsánatkérés nem árt ilyenkor. Neked és neki is jobb lesz.


Egyszer voltam egy hasonló szituban mint "sértet" fél. Pár év múlva a hölgy bocsánatot kért. Örültem neki. Mindkettőnknek jobb lett utána.

11. Nikice (válaszként erre: 9. - Kannanana)
2021. máj. 21. 10:30
Jó volt az őszintén rész. A mellkasomban éreztem <3 nem a fejemben olvastam.
2021. máj. 21. 10:23
Ha nincs probléma, az ember csinál magának. 🙄
9. kannanana (válaszként erre: 8. - Babyapocakban)
2021. máj. 21. 09:25

Az első nagy szerelmet szerintem nem lehet elfelejteni, pont az elsősége miatt olyan különleges.

Nagy kérdés, hogy a FI-nak ez az exe hanyadik volt. Hány évesek votlak akkor...

Mondjuk 7 év sok idő... Azalatt már kialakul egy komoly kötődés, viszont, ha ő hagyta el a férfit másért, akkor biztosan problémák is voltak rendesen. Ha csak az újdonság varázsa miatt történt, akkor megértem a megbánását.

Az a baj, hogyha valakihez ennyire kötődünk nem nagyon lehet az érzelmek felbolygatása nélkül bocsánatot kérni és a lelkiismeretet lerendezni. Két opció van, vagy nagyon nem bocsájtotta ezt meg soha neki, akkor hogy fog érezni a FI? Ha pedig igen, akkor egyértelműen azért volt erre képes, mert nagyon szerette/szereti. Innen pedig beindul egy ördögi kör, főleg, ha mégse tökéletes a jelenlegi családi idill otthon.

Viszont őszintén: engem is érdekel az első nagy szerelmem, az egyetlen szerelmem is eddig, ő sem aktív a neten, de azért évente egy kép születik róla, lecsekkolom, de mást nem tehetek. Nem is lenne okos ötlet. Viszont a többi exemet egyáltalán nem figyelgetem, tényleg, csak ha véletlenül beléjük akadok a hírfolyamban.

2021. máj. 21. 08:44

Ha nem szerelmes gondolatok, akkor nincs baj.

Nekem is sokszor eszembe jut az első nagy szerelmem és érdekelne is, mi van vele, de sajnos nincs fent a facebookon, hogy kukkolhatnék... 😂

2021. máj. 20. 22:48

Szerintem az ember, ha valaha igazán szeretett, nem tud semleges lenni. De nem ragaszkodhatunk mindenkihez, aki az életünkben volt. Hoztál egy döntést, a jelen a következménye. Próbáld elfogadni, hogy nektek ennyi jutott egyben. A szép dolgokért adj hálát, de ahogy itt írták, maradj a jelenben.

Én elhiszem, hogy minden rendben a családoddal, egyszerűen nem dolgoztad fel, amit tettél. Hibáztatod talán magad azért, hogy "hogyan" Szerintem te inkább a bűntudattal küzdesz, nem az ex emlékével, és ha így van, akkor hozzá csak az köt, hogy magadnak nem bocsájtottál még meg. Nem lehet?

6. vivo44 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. máj. 20. 20:54

Mond el a jelenlegi párodnak, hogy ő mit szól az egészhez.

Ő ismer és tudni fogja a pontos válaszokat.

Ha jelenleg felhőtlen és boldog párkapcsolatban élnél, letojnád a múlt béli embereket, főleg ha nem is tartjátok a kapcsolatot!

Nincsen rendben nagyon nincsen, mert eszedbe sem jutna, nemhogy bűntudat. Míg te bűntudatoskodsz, az ex döngetni a nőket, rád sem bagózva..

5. libikóka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. máj. 20. 19:40

Hát vannak az embernek ilyen szentimetális időszakai néha.

Maradj a jelenben:))

4. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 3. - Andi6020)
2021. máj. 20. 19:36
Már megtettem. Rajtad a sor.
2021. máj. 20. 19:35
Tusolj le.
2. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. máj. 20. 19:34
Érdekes ez, mert amennyiben még mindig és minden rendben lenne jelenleg, nem gondolkodnál az exen, ha a szívedre teszed a kezed,
2021. máj. 20. 19:22
Újabban nagyon sokat gondolok az exemre. 7 évet töltöttünk együtt, mikoris megismertem a férjemet. Sokáig titokban jártunk össze, majd felvállaltuk és elhagytam miatta az exem. Összetörtem őt és nagyon megbántottam. Utánam évekig nem volt senkije, keresett is egy darabig annak ellenére, hogy mással voltam. Állítólag pszichés gondjai is akadtak az esetből, de ez csak városi mendemonda. Akkor ez még nem érdekelt, mert vakon szerelmes voltam. Most is szeretem a férjem, van egy tündéri kislányunk és minden rendben. Ennek ellenére sokat jár a fejemben az ex. Nem szerelmes, vágyakozó gondolatok. Inkább bűntudat, kíváncsiság, hogy mi van vele. Szívem szerint jóvá tenném, de nem lehet. Boldog vagyok a jelenlegi életemben és közben mégsem tiszta a lelkiismeretem. Hogyan segíthetnék ezen? Nem tartjuk már a kapcsolatot természetesen. Ő azóta el is költözött Pestre.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook