Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogy tudhatnám meg, hogy az a nő, akire én gondolok, érdeklődik a férjem után? Úgy, hogy ne tudja meg senki? Segítsetek! fórum

Hogy tudhatnám meg, hogy az a nő, akire én gondolok, érdeklődik a férjem után? Úgy, hogy ne tudja meg senki? Segítsetek! (tudásbázis kérdés)


13. 1da9380ac7 (válaszként erre: 9. - Arrahne)
2010. szept. 18. 08:27
Egyetértek veled.Ne a presszó legyen a szórakozás az életben,mert akkor már régen rossz!
2010. szept. 18. 07:05
ezzel csak arra akartam utalni,hogy ha féltékeny vagy előbb -utóbb tényleg lesz rá okod majd...Nekem eddig nem volt okom,mégis bekövetkezett...
11. 8c73a5832e (válaszként erre: 9. - Arrahne)
2010. szept. 18. 07:03
Én is megtehettem volna,hogy félrelépek,mert ha kevés volt a szex,az nekem is ugyanolyan kevés.Hosszú évekig elég volt a kevés is(kinek mi kevés)egyszeriben meg már nem?
2010. szept. 18. 06:58
ha ellenőrizgeted pont azt éred el amit nem szeretnél. ha számon kéred bármelyiküktől te jössz ki rosszul belőle. ne csinálj semmit, vagyis inkább tereld el erről a gondolataid
2010. szept. 16. 13:14

Tudod az én férjem ,és szerintem még sokunké nem jár presszóba és nincs jóban a pultossal! Szerintem ez már így is gáz,nincs hobbija vagy feladata otthon,miért nem néztek filmeket, mentek kirándulni(ez nem pénz kérdése),vagy horgászni?A házasság,vagy párkapcsolat alappillére a bizalom,és ha ez nincs meg akkor csak azért alszotok egymás mellett, mert nincs más...

Szoktasd le erről,ne járjon presszóba valami oda csábítja,vagy az alkohol, vagy a haverok vagy egy nő...ez már csak ilyen...

ginike, szerintem nagyon is okoz,mert amit otthon nem kap meg azt egy idő után megkeresi máshol és ez viszont igaz férfire, nőre...

8. 8c73a5832e (válaszként erre: 2. - Mari20)
2010. szept. 16. 11:56
én sose voltam féltékeny,nem is volt rá okom.ennek ellenére mégis bekövetkezett,hogy megcsalt:( A szex hiány-v.minősége se okoz feltétlenül félrelépést szerintem...
2010. szept. 16. 11:43
Kettőn áll tényleg a vásár,nem csak a csajon múlik.
6. tücsimücsi (válaszként erre: 4. - Reni8018)
2010. szept. 16. 11:32

Ha bízol a férjedbe, mit érdekel hogy ráhajt valaki?

Az enyémre is hajtottak már nem egyszer...és??? Kettőn áll a vásár.


Azt olvastam elvált vagy...ez most az ex férjed??

5. reni79 (válaszként erre: 4. - Reni8018)
2010. szept. 16. 11:27
Ne agyalj ilyesmin!Nem bízol a párodban?
4. reni8018 (válaszként erre: 3. - Tücsimücsi)
2010. szept. 16. 11:20
van egy csajszi a helyi presszóba elég rámenős,viszont van neki egy jó négány évvel fiatalabb pasija,de állítólag neki tök mindegy kivel de elmegy vele.Ha tudod mire gondolok.A férjem átt jár oda és jó viszonyba vannak bár az mondta nincs köztük semmi,de az egyik ismerősőm azt mondta hogy a férjembe megbízna de a nőbe nem.
3. tücsimücsi (válaszként erre: 1. - Reni8018)
2010. szept. 16. 11:10
Bővebben nem tudnád leírni mi a sztori? Így hogy adjunk tanácsot?
2010. szept. 16. 10:44

drága,

mindig az történik az életedbe, amire gondolsz, ha féltékeny vagy, lesz is okod rá.


Ha okos vagy önfejlesztő könyveket olvasol, és magaddal foglalkozol, hisz nem tudod megakadályozni , hogí más is ránézzen a férjedre, párodra, hisz téged is megnéznek...


Ha génjei csapodárok- vagy nincs elég és jó szex otthon , akkor ha dunctos üvegbe rakod akkor is dugni fog máshol.


Fogadd el őt is egy embernek, szabad akaratából legyen melleted, és ne sajnálatból, kötelességből.


hogy ezt megértsd olvass OSHO-tól könyveket....

ez a legjobb beruházás, az állandó törpölés helyett... hogy épp most mit csinál...


ezzel a módszerrel BIZTOS elveszted.

Ha szereted , és magadat is akkor ÉLNI ÉS ÉLNI HAGYNI

az öszinteség a legjobb kapocs közötettek, mond el neki , mit gondolsz, mit érzel, vagy elosztlatja az érzéseid, vagy megerősit,


akkor még mindig eldöntheted, elfogadod, és megpróbáltok együtt- megtalálni egymásba a társat, vagy ha nem megy, szabadságot adtok egymásnak.


Tudod a 21.sz-ban már nem vagyunk tulajdonok- se tulajdonosok a társ kapcsolatban, ezért javasoltam hogy fejleszd magad....



sose késő, és "mikor egy ajtó bezáródik elöttünk, egy másik kinyitódik"


sok sikert az önfejlesztéshez.


Gondolataid tesznek tönkre, vagy naggyá.

2010. szept. 16. 10:08
Hogy tudhatnám meg hogy az a nő akire én gondolok érdeklődik a férjem után?Ugyhogy netudja meg senki?Segítsetek!!!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook