Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Sminkes szeretnék lenni, tudna tanácsot adni nekem valaki, hogyan kezdhetném el? Aki ilyen szakmában dolgozik!! fórum

Sminkes szeretnék lenni, tudna tanácsot adni nekem valaki, hogyan kezdhetném el? Aki ilyen szakmában dolgozik!! (beszélgetős fórum)


1 2
8. doresz88 (válaszként erre: 7. - Pethoevi)
2010. nov. 4. 10:15

Még sehol, azért kérdeztem. Info gyűjtésen vagyok, de Debrecen messze van! :)


Mi a véleményed erről?


[link]

7. pethoevi (válaszként erre: 6. - Doresz88)
2010. nov. 4. 10:10

debrecen,telegdi kata

te?

6. doresz88 (válaszként erre: 4. - Pethoevi)
2010. nov. 4. 10:06
Megkérdezhetem hol tanultál?
2010. nov. 4. 10:06

elküldöd a blogod címét priviben ?(csak h ne legyen reklám):-)

köszi

2010. nov. 4. 10:04

így van,sminkesként csak úgy dolgozhatsz,ha van kozmetikus papírod is.A sorrend mindegy.Ha tudod,csináld párhuzamosan,és hamarabb végzel.A sminkes kb fél év,jó drága,de szuper lehet.A kozmetikusi 2 év.(de lehet,h idéntől 3...)

Nekem csak kozmetikusim van,de sminkelni szeretek a legjobban.:-)))

3. fruzsinká17 (válaszként erre: 2. - Arcansas)
2010. nov. 4. 09:40
köszönöm a válaszod. Egyetemista vagyok az egészségtudományi karon. A kozmetikus mint szakba hidegen hagy, viszont imádok sminkelni, van egy ilyen témájú blogom is. Érzékem van hozzá, csak ugye fejleszteni kéne:)
2010. nov. 4. 09:34
szia!szerintem érdemes kozmetikusnak tanulni,és ez mellett a sminkes szakmát is kitanulni:)Bár csak sminkesnek is tanulhatsz,sulit nem tudok ajánlani,de biztos lesz itt hozzáértő:)
2010. nov. 4. 09:30
Sminkes szeretnék lenni, tudna javasolni nekem vki vmit hogyan kezdhetném el? Aki ilyen szakmában dolgozik!!
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook