Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Sminkelés alapfokon fórum

Sminkelés alapfokon (beszélgetős fórum)


19. Epresturmix (válaszként erre: 18. - Fincsi5)
2020. jún. 9. 19:47
Túltoljâk. Én sem csinálok magamnak keretet, hogy vékonyabbnak tűnjön az arcom. A pirosîtóval játszadozok kicsit és ennyi. Ezek tesznek az orrukra is bronzosîtót, hogy az is vékonynak tűnjön. Semmi másra nem jó.
18. fincsi5 (válaszként erre: 16. - Epresturmix)
2020. jún. 9. 19:31

Én (ha lehet ilyet mondani), reggel nézek ki legjobban. Na jó, nem gumilabda a bőröm, de akkor is.


Egyébként én ezt az arc körbebronzosítását nem értem. Keret az arcnak? Valamit biztosan nem jól nézek, vagy félreértek.


Ráérsz Lindám, holnap is, mára kivagyok.

Olyan lepkefing voltam egész nap.:(

. .

17. fincsi5 (válaszként erre: 14. - NomNom)
2020. jún. 9. 19:26

Én így jártam a fiam esküvőjén.:(


Előtte a diplomaosztójára úgy mentem, hogy 2 nappal előtte voltam fodrásznál, 2x aludtam el, de helyrehoztam. "sminket" én csináltam, és magamra ismerek. D

16. Epresturmix (válaszként erre: 15. - Guruljka)
2020. jún. 9. 19:04
Ott amúgy is olyan vékony a bőr. Én is észrevettem, hogy már nem az a ruganyos az enyém. Mondjuk nekem leginkább szem alatt és a szemhéjamon vehető észre. És az sem segít, hogy pandamacis fehér folt van mindkét szemem körül. Reggelente gyerekeket lehetne velem ijesztgetni. Viccen kívül.
2020. jún. 9. 18:14
Én már nem merek sminkelni. A szemem környékén elvékonyodott a bőr, nem is tudom ceruzával kihúzni.
14. NomNom (válaszként erre: 12. - Fincsi5)
2020. jún. 9. 17:05

Wow és tényleg!:O

Mondjuk az esküvőmön kaptam olyan sminket, hogy még én is megijedtem magamtól. 😂 Kb. mindent amit kértem, hogy NE azt elkövette a sminkes ellenem.

13. Epresturmix (válaszként erre: 10. - Fincsi5)
2020. jún. 9. 17:04
Nemsokára írok, csak váltok pár szót azemberrel. Most esett be az ajtón. :D
12. fincsi5 (válaszként erre: 11. - NomNom)
2020. jún. 9. 16:53
Amikor kezdte a sminkelését, meg nem mondtam volna, hogy ő az.
11. NomNom (válaszként erre: 2. - Michelle.r)
2020. jún. 9. 16:44

Szép az arca, ügyesen hangsúlyozza!

Kíváncsi lennék én is, hogy nekem mit varázsol mert általában amiket a youtube-on mutogatnak sminket nem az én arcvonásaimhoz illik.

10. fincsi5 (válaszként erre: 9. - Epresturmix)
2020. jún. 9. 16:37
Amit üzenetben írtunk? Hogy?
9. Epresturmix (válaszként erre: 8. - Fincsi5)
2020. jún. 9. 16:25
Na mit írt? Küldd át messengeren. Kíváncsi vagyok. :)
8. fincsi5 (válaszként erre: 4. - Epresturmix)
2020. jún. 9. 16:24

Egyet írt névvel, de azt csak nagyon alkalminak ajánlja, hétköznapra sok lehet.

Világos az arcbőröm, gyere Linda, mondd, mit, hogyan?:)

7. fincsi5 (válaszként erre: 4. - Epresturmix)
2020. jún. 9. 15:34

Tegnap azt hiszem nyugtáztam, a sok videó után, hogy rejtett.

No megyek, írt.

6. fincsi5 (válaszként erre: 2. - Michelle.r)
2020. jún. 9. 15:32
Már beszélünk is, köszi!:))
5. globus (válaszként erre: 1. - Fincsi5)
2020. jún. 9. 15:12

Én sem. Ezért nem sminkelek 30 éve 😁

Képzeld el, hogy nagy nehezen felkenném a pórustüntető, mattító vakolatot, sandán a szemhéjat. Majd megkoronázom egy koromfekete pacával pillavonalban, kezdem elölről.

Akkor még a sikeres eredmény is kétséges. Előbb megvan a lakás takarítása, mint ezzel bénázás.

4. Epresturmix (válaszként erre: 1. - Fincsi5)
2020. jún. 9. 15:00

A világos korrektor a szemed alá a karikák eltűntetêsêre szolgál.

A szemhéjfestêst általában az arcâpolás (tisztítás, krémezês) után szokták készìteni azért, hogy az esetleges lepotyogó szemfestêk miatt ne kelljen újraalapoznod, illetve ha már felvitted a festêket, szebben (cicâsabbra, ívesebbre ha úgy akarod) tudod szebben kenni.


Sima alapozótól nem igazán lesz tartós. A legtöbb sminkes szemhéjbázist visz fel, ez egyrészt ad egy alapot is neki, másrészt tartósabb lesz.


Érdemes erre való ecsetet venni (nem az applikátort, az szar) így könnyebb felvinni, rêtegezni. Érdemes lenne megtudnod, hogy a szemhêjad rejtett vagy sem? Ez meghatározza, hogy milyen smink is áll jól neked.

3. fb90cfa628 (válaszként erre: 2. - Michelle.r)
2020. jún. 9. 14:59
Nem szeretem a sminket csak ünnepi alkalmakkor.
2020. jún. 9. 14:40

Tessék. Ő a sminkesem, nagyon profi, de a videózást csak nemrég kezdte. Aki leszólja, annak meg vannak számlálva a napjai 😎


[link]

2020. jún. 9. 14:38

Tegnap szó volt szemhéjfestékről itt, és megnéztem vagy 15 videót, hogy tudnám magam szépen sminkelni.

Azt a szem alatti világos korrektort

sehogy nem értem. Alapozó után világosítom?

Tudom, képtelenség leírni, de egy normális, egyszerű videót ha valaki tudna mutatni.:))

Ezekben legalább 6 ecsetet és 5 festéket kentek a kliensre, nem bírtam követni.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook