Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » SMA - egy gyógyíthatatlan genetikai betegség (kicsit más oldalról) fórum

SMA - egy gyógyíthatatlan genetikai betegség (kicsit más oldalról) (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: SMA - egy gyógyíthatatlan genetikai betegség (kicsit más oldalról)

1 2 3
18. Ági05
2011. szept. 5. 12:46

Megkérdezhetem melyik osztályon voltatok?(Jöhet priviben is)Mi a kora-és újszülöttön voltunk 1 hónapot(bár azt mondják ez az egyetlen normális osztály itt)a többséggel elégedett voltam.Én a nőgyógyászaton tapasztaltam ilyen embertelen dolgokat(mert én is visszakerültem).Nem volt elég a fájdalmatok,de még ezzel a minősíthetetlen viselkedéssel tetézni.Már nem a gyógyításról szól az egészségügy,darab-darabként kezelik az embert(tisztelet a kivételeknek).Persze ez nem vigasztal.

Nem értem,miért kellett ezt a kicsi lányt kínozni,mert ez nem a szenvedésének megkönnyítése volt :( Te mindent megtettél.

Sok-sok erőt kívánok nektek!!!!!

2011. szept. 5. 11:51

Miközben olvastam soraidat, végig azon gondolkoztam, hogy elég, és tovább nem folytatom. Itt fekszik előttem a kicsi lányom, ránézek, és folyik a könnyem. Hogy lehetnek az emberek ilyenek?! Lehet egyáltalán embernek nevezni ezeket a lelketlen gonosz "élőlényeket"?!


Őszinte részvétem az egész családnak! Rengeteg erőt kívánok! Mást mondani sem tudok...:((

16. Rebi80
2011. szept. 5. 11:33
Ez nagyon megrázó,őszinte részvétem és sok erőt kívánok !!!!
2011. szept. 5. 11:20

Drága Ági! Ölellek, és sajnos nem tudok megdöbbeni azoktól a dolgokról amit írtál, mert sajnos így van, csak az ember reménykedik, hogy csak a felnőtt magatehetetlen emberekkel teszik meg ezeket, a pici babákkal nem... de ugyan miért lenne máshogy?!?! Őszinte szívemből sajnálom, hogy nem tudta a kórzáz Emmának az utolsó percig biztosítani a legjobb körülményeket, mint amit Ti szeretettek volna, de Önmagad ne hibáztasd ezért, TI MINDENT megtettetek, amit lehetett.

Ölellek!

2011. szept. 5. 11:08
Fájdalmas és megdöbbentő, amit Nektek és a kis Picurkának át kellett élnetek. Nem is tudom mit írhatnék, ami enyhítené fájdalmatokat. Őszinte szívvel együtt érzek Veletek!!!
2011. szept. 5. 11:07

borzalmas amiken át kellet esnetek:( Az ilyen nővéreknek orvosoknak azt kívánom ha megöregednek és bekerülnek kórházba ilyen "kedves" emberek kezeljék mint Ők maguk voltak....


Őszinte részvétem, kívánok sok erőt hogy ezt feltudjátok dolgozni!!!:(

2011. szept. 5. 10:55
Őszinte részvétem!!!:((
11. pic74
2011. szept. 5. 10:50
Őszinte részvétem. Nagyon sajnálom a történteket,sajnálom Emmát,mi mindent kellett átélnie. Az emberi közöny,embertelenség, a hivatali bürokrácia pedig mindig felháborít és elkeserít. Ezeknek az "embereknek" Ti csak egy eset voltatok és remélem visszakapják az élettől,amit ők adtak.
10. Erus30
2011. szept. 5. 10:47
Őszinte részvétemet kívánom Nektek! Mindig sírok, ha a történetedet olvasom, most is a könnyeimmel küszködök. :(
2011. szept. 5. 10:41

Azt kívánom, hogy ennek a sok kegyetlen embernek adasson meg az életben, hogy ilyen helyzetbe kerüljenek! Mindjárt más színben látnák, hogy a beteg igenis gondoskodásra, istápolásra szorul. Ezt még egy állat is ösztönösen teszi.

Nagyon megérdemelnék, hogy a Kórház nevét leírd, talán aki olvassa és beteg gyermeke van, messziről elkerüli még a környékét is.

Őszinte részvétemet fejezem ki a családnak. :-(

2011. szept. 5. 10:41

Ezt még csak olvasni is borzadály!!

Nagyon sajnálom szegény kicsikét és Benneteket,

amiért ilyen tragédiát el kellett/kell viselnetek!

Minden együttérzésem a Tiétek♥♥

2011. szept. 5. 10:40
Fogadd őszinte részvétem.Tudom mit élsz át.Drága kis unokáim is meghaltak.
2011. szept. 5. 10:35
Borzasztó, nagyon sajnálom, minden jót kívánok Nektek!!!!!!!!!!!!!:(((((((((((((((((((
5. dovima (válaszként erre: 1. - Ageeeka)
2011. szept. 5. 10:31
Borzasztó,ahányszor csak olvaslak titeket mindig sírok :(:(
2011. szept. 5. 10:30
:(:(
2011. szept. 5. 10:20

Nem is tudom,hogy mit írjak!!Itt ülök a gép előtt és csak sírok...

Nagyon sajnálom!!

2011. szept. 5. 10:15
:,((((
2011. szept. 5. 10:08
Egy ezen az oldalon elolvasott történet után gondoltam arra, hogy újabb cikket írok. Csak most egy kicsit más oldalról szeretném bemutatni a történetünket. Arról, hogy milyen körülményekkel és emberekkel találkoztunk a kórházi kezelés alatt.

Ugrás a teljes írásra: SMA - egy gyógyíthatatlan genetikai betegség (kicsit más oldalról)
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook