Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Skorpió jegyüek fórum

Skorpió jegyüek (beszélgetős fórum)


2009. jún. 29. 15:03

A Skorpió nő rendkívül vonzó, a szemei különösen beszédesek és szavak nélkül is forró éjszakákat, soha át nem élt szerelmi játékokat ígér. Akit ez rabul ejt, az könnyen besétálhat a csapdájába.

A Skorpió nő mélyen szeret és hasonló intenzitást vár el partnerétől is. Így a Skorpió nő mellett nem könnyű az élet.

Megközelíthetetlensége nagy kihívást jelent.

A Skorpió nő csábos, tipikus végzett asszonya. Hatalmas a vonzereje, ő az érzékek forgószele. Modora kedves, olykor elbűvölő, szemével megigézi "áldozatát". Már fiatalon sok partnert szerez, próbálgatja vonzerejét, így idővel tapasztalt, érzéki és igen okos, rafinált nővé válik.

A Skorpió-nő karaktere szerint érzékeny, olykor túlérzékeny, miközben távolságtartónak, hűvösnek tűnik. Nehéz ellenállni elbűvölő és sok szempontból érdekes személyiségének. A kapcsolat, vagy az ismerkedés elején a férfi gyakran megérzi a belőle áradó csábos szenvedélyt. Nehéz meghódítani a Skorpió-nőt, bár neki is szüksége van a hódítás pillanataira és óráira. Tisztában van azzal, hogy ha akarja, az ujja köré csavarhatná azt, akinek megtetszett, de ez általában pillanatnyi állapotától függ. A játék számára határozottan kettős, hol fontos, hol jelentéktelen.

De sokakat izgatja ez az asszony típus. Más, mint a többi. Társaságban gyakran a különcöt játssza, váratlanul toppan be, hirtelen tűnik el, hogy tudatosan, furcsaságával felhívja személyére a figyelmet. De eredeti öltözködésében, véleményalkotásában is. Szeret jól öltözködni, de mindig arra törekszik, hogy nőiességét finoman kiemelje.

Érzelmi és szerelmi téren változó időszakokat él meg, van, amikor "skalpokat" gyűjt, és van, amikor kivár.

Számító is egyben, de nem negatív értelemben, fontos számára a biztonság, amire személyes tapasztalataiból okulva általában céltudatosan törekszik. Érzelmei rendkívül mélyek, a viharokat sokszor belül éli meg, ritkán tör ki. Önuralma tiszteletre méltó és lebilincselő.

Jellemző rá a szexuális büszkeség, mert tudatában van annak, hogy erős a szexuális vonzereje. A Skorpió-nő időnként igényli az érzelmek csatáját, mindazok ellenére, hogy értelmi képességei kiválóak. Házasságában hűséges, és a hűséget elvárja férjétől, ám olykor a fordulatokra is szüksége van, mert irtózik az egyhangúságtól. Feleségként és anyaként őszinte és már-már bántóan nyílt, s ha kell, keménykezű és szigorú, ám tiszta szívből képes szeretni.

A hamis embereket nem tűri. Kiváló kritikai érzéke alapján könnyen kiismeri az embereket és partnere erényeit és hibáit még akkor is elemezgetni fogja, ha az maga a tökéletesség. Kevés olyan makacs nő akad, mint amilyen a Skorpió szülötte. De kitartó. Ha egyszer eldöntött valamit, nincs ami megállítsa s csak nagyon nagy önuralommal lehet neki ellenszegülni. A Skorpió nő megveti a gyengeséget. Ha valaki összevesz vele, nem könnyen felejti és mástól sem tűri el, hogy úgy tegyen mintha semmi sem történt volna. Sőt, bosszúálló is. Ha valaki kihozza a sodrából nem lehet tudni, meddig jut el a haragja. Bármily változáshoz nehezen alkalmazkodik.

A Skorpió nő a legszélsőségesebb vérmérsékletű minden állatöv szülötte közül. Bármit tesz, mindig teljes erőbedobással teszi. Ha feldühítik, bármire képes. A szerelem olyanfajta játék a Skorpió nő számára, amilyennel más jobb ha nem is próbálkozik. Szenvedélyessége nagyon igényessé teszi partnerével szemben, elvárja a teljes csodálatot. Nem könnyű szenvedélyét kielégíteni.

A szerelemben fantáziadús kísérletezgetései, domináns magatartása és erotikus játékai, erős férfit feltételeznek. De mindezt, amiként a hűséget is, odaadó szerelemmel hálálja meg. Látszólagos magabiztossága ellenére, a Skorpió asszony teljesen a férjére hagyatkozik.



Szóval ez lenne az IGAZI skorpió.

Rám majdenem minden szava igaz,ami kicsit talán kétségbeejtő...

Állítólag rettenetes skorpióval együttélni,nos az én férjem is így gondolja.

Szerintem amíg nekem nincs ellenségem és megbocsátó vagyok bármikor,bármiért,addig nem lehet olyan szörnyű...

Szerintetek?

2009. jún. 29. 15:01

Én is skorpió vagyok, sokminden illik rám a leírásból. Én is mindig érettebb voltam a korosztályomnál, érdekelt a felnőttek beszélgetése...

Sokáig nagyon féltékeny természet is voltam, de ez a korral és tapasztalattal mára egészséges mértékre csillapodott. A bosszúállás, haragtartás szintén eltűnt a gyerekkorral. Ugyanakkor az egyszer elveszített bizalmamat nagyon nehéz visszanyerni.

Relytélyesség: van benne valami, pár emberrel nagyon nyílt vagyok, de mindenki mással szemben zárkózott. Nem vagyok az a tipikus társaságban oldódó, de vannak skorpiók akiknél ez nem okoz gondot...


"És ha valaki nem hiv/nem szólit meg, akkor én magamtól meg nem teszem!" /angyalka85/

Szintén! Néha nem értem, ez a passzivitás hogy fér össze az uralkodó természettel, de tény, hogy jellemző.


Legrosszabb tulajdonságom talán ez: ha valakinek idegesítenek a tettei, mozdulatai, megnyilvánulásai, hát én elég csípős megjegyzéseket tudok tenni.

35. 43287dec91 (válaszként erre: 33. - Marmar)
2009. jún. 29. 15:01

[link]



itt megnézheted....:o)

34. 673567bc24 (válaszként erre: 32. - 43287dec91)
2009. jún. 29. 15:00
"assziszem" :P
33. Marmar
2009. jún. 29. 14:59
mi ez az asszcendens? Honnan tudom meg, mi az asszcendensem?
32. 43287dec91 (válaszként erre: 30. - 673567bc24)
2009. jún. 29. 14:58
akkor jó kis csapat verődik itt össze:o)))))
2009. jún. 29. 14:57
az, amikor megszületik:)
2009. jún. 29. 14:57
én szintén skorpió,szintén a legrosszabb fajtából!:-)
29. 43287dec91 (válaszként erre: 28. - 43287dec91)
2009. jún. 29. 14:56
ja, és oroszlán az asszcendensem! jó párosítás, mi???:o)
2009. jún. 29. 14:55
sziasztok! csatlakozhatok? én is skorpió, állítólag a rosszabbik fajtából:o))) persze ez csak vicc, de rám jellemző a lobbanékonyság, szenvedélyesség, vezető stílus...viszony nem vagyok féltékeny típus...:o)
27. klarika5 (válaszként erre: 1. - Bfa2a66e9e)
2009. jún. 29. 14:55
Ne haragudj az offért, de itt biztos olyanok írnak, akiket érdekel a téma, s talán tudnak válaszolni. Az unokámat Húsvétra/ápr. 12./vártuk, de korás lett, és megszületett március 7-én. Ilyenkor milyen jegy vonatkozik majd rá? Halak, a születés szerint?, vagy az eredeti, amit most hírtelen nem is tudom, hogy mi?Bika?
26. bfa2a66e9e (válaszként erre: 10. - F65231edcb)
2009. jún. 29. 14:53
Szia Íriszke! Egyetértek a hozzászólásoddal vagy fekete vagy fehér! A bosszuállás nem áll távol tőlem se!
25. Marmar (válaszként erre: 22. - F65231edcb)
2009. jún. 29. 14:50
Stimmel, azt hiszem, en is erettebb vagyok es mindig voltam a koromnal. Nincs elottem titok, a mikulasos hazugsagrol mar 5 evesen tudtam. :)
2009. jún. 29. 14:50
Sziasztok! Örülök,hogy máris ennyien írtatok! Nálam is ha valaki megbánt nincs megállás előttem! Szemet-szemért,fogat-fogért!
23. 55e31545d5 (válaszként erre: 20. - Marmar)
2009. jún. 29. 14:49

És ha valaki nem hiv/nem szólit meg, akkor én magamtól meg nem teszem!


Meg azt is szokták mondani, hogy nagyon uralkodó tipus(ez főleg házastársként, szülőként), de én már most is érzem más dolgokkal kapcsolatban is:)

2009. jún. 29. 14:48

én nagyon könnyen oldódom új táraságban is, nekem ez nem okoz problémát, szerintem ez nem feltétlenül skorpió tulajdonság

de a felnőttebb, komoly gondolkodás mindig is jellemző volt rám

elnézem a velem egykorúakat és csak pislogok

2009. jún. 29. 14:47
Bosszúálló talán, de inkább "enyhe" megjegyzéseket teszek annak, akivel bajom van. Nagyon zavar az igazságtalanság...ezért akartak ügyvédnek "küldeni"
20. Marmar (válaszként erre: 17. - 55e31545d5)
2009. jún. 29. 14:45
Igen, ez a megnyilas is igaz. Meg nehezen baratkozom, ha nem jopofiznak velem, akkor en nem tudok kezdemenyezni. :)
19. 55e31545d5 (válaszként erre: 14. - Buzasi1983)
2009. jún. 29. 14:45
Ez rám is igaz-mármint a felnőtt társaság. Sokkal jobban kijövök felnőttekkel, és párkapcsolatban is az idősebb pasik vonzanak...hm
2009. jún. 29. 14:44

én nem hiszem, hogy titokzatos lennék:)

bár szeretek ködösen fogalmazni, tény

2009. jún. 29. 14:43
Tényleg, a titokzatost is mindig mondják...hát, tény, hogy nehezen nyilok meg és nem akárkinek, de ez inkább óvatosság...
2009. jún. 29. 14:43

ilyen voltam kislánynak

anyu mindig úgy zavart el, hogy ez nem tartozik rád kislányom:)))

sértődékeny abszolút nem vagyok és haragtartó sem

15. Marmar (válaszként erre: 10. - F65231edcb)
2009. jún. 29. 14:43
bosszuallo ha nem is, de nalam ha hari, akkor orihari
2009. jún. 29. 14:42
en nem mondom hogy nem okos de hol marad a tisztelet neha? ja es allandoan a felnottek korul akar lenni es mindent tudni akar
13. 867f9adc74 (válaszként erre: 10. - F65231edcb)
2009. jún. 29. 14:42
dettó!!
2009. jún. 29. 14:42

Én is skorpió vagyok, és nagyon sok általános jellemvonás igaz rám(azt mondja a családom is...). És nyugodtan okoskodhatok és oszthatom az észt, mert tanár vagyok(leszek) :P

És, amit mindig a skorpióságomnak tulajdonitanak, hogy nagyon sértődékeny+féltékeny vagyok...Ismerős?:))

2009. jún. 29. 14:41

Csatlakozom!

Én tipikus vagyok, a jegy összes markáns jellemzőjével:-)

ez van:-)

2009. jún. 29. 14:41

ami rám jellemtző nagyon az a szélsőség, nincs arany középút

csak a fekete és a fehér

nincs szürke

én sem vagyok féltékeny

de bosszúálló igen:)

2009. jún. 29. 14:40
Skorpio? Jelen :) Csaladjaert mindent megtesz, a vegsokig osszetartja. De leginkabb TITOKZATOS. :)
2009. jún. 29. 14:40
Én vagyok. De nem nagyon tudom mi jellemző. Féltékeny, hirtelen, bosszúálló... ezeket hallottam. Ezek közül csak a középső jellemző rám.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook