Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Skorpió jegyüek fórum

Skorpió jegyüek (beszélgetős fórum)


97. Marmar
2009. jún. 29. 15:35
alma vagy korte testalkat? Enyem korte. Csipore megy a felesleg. :(
2009. jún. 29. 15:34
akkor csak én szedek itt egyedül béres cseppet??:o))))
95. f65231edcb (válaszként erre: 93. - Marmar)
2009. jún. 29. 15:34

ez aranyos:)

átkozott gyógyszeripar

2009. jún. 29. 15:33

az nekem is magas volt

mondjuk húst eszem/ennék hússal

93. Marmar (válaszként erre: 91. - 867f9adc74)
2009. jún. 29. 15:33
kicsit nekem is, de szerintem ez nem azert van, mert a tied magas, hanem egyre lejjebb viszik az erteket, hogy eladhassak a gyogyszeruket. viszont a vernyomasom tokeletes. :)
2009. jún. 29. 15:32
Én már csak bólogatok itt a gép előtt mindenre!:-)
91. 867f9adc74 (válaszként erre: 82. - Marmar)
2009. jún. 29. 15:31

magas a koleszterinem..

pedig 50kg vagyok.

90. Marmar (válaszként erre: 86. - 673567bc24)
2009. jún. 29. 15:31
Nekem meg most vizsgaljak, hogy PCOS vagyok e :(
89. Szomi_37 (válaszként erre: 74. - Djeanett)
2009. jún. 29. 15:31
Már azt hittem ezzel csak én vagyok igy :)
88. 55e31545d5 (válaszként erre: 82. - Marmar)
2009. jún. 29. 15:31

Nem tudom, de én NAGYON hipochonder vagyok, már számomra is idegesitő tud lenni...mindjárt beképzelek magamnak valami "durvát" apróságoktól(másoknak apróságok:)), és rosszul vagyok mindig az orvosnál, mert teljesen beleélem magam, hogy mi lenne, ha...:P

És, ha másnak baja van, annyira együttérző vagyok, hogy szinte már nekem is fáj(ez mondjuk jó, ha empátiának nevezzük, és valakit meg kell vigasztalnom)

2009. jún. 29. 15:30
jellemzőek a hugyúti és a nőgyógyászati bajok:(
86. 673567bc24 (válaszként erre: 82. - Marmar)
2009. jún. 29. 15:30
Engem műtöttek cisztával,és szerintem hamarosan megint fognak :(
85. 673567bc24 (válaszként erre: 74. - Djeanett)
2009. jún. 29. 15:28
aha,sosem fogom kinőni,azt hiszem ez a temperamentum megmarad örökre!:S
84. 43287dec91 (válaszként erre: 82. - Marmar)
2009. jún. 29. 15:28
tudtommal nekem semmi bajom, eddig...:o)
83. 43287dec91 (válaszként erre: 81. - F65231edcb)
2009. jún. 29. 15:27
ja, engem is meg lehet győzni, szerintem csak a férjem képes rá!:o))))
82. Marmar
2009. jún. 29. 15:27
es van e tipikus betegsegunk? hormonok pl, nogyogyaszti gondok, esetleg vese?
2009. jún. 29. 15:26
ha belátom, hogy nincs igazam, feladom
80. Marmar (válaszként erre: 71. - 673567bc24)
2009. jún. 29. 15:26

HU, MINTHA EN MONDTAM VOLNA :))

"ritka az az ember akit én megszeretek"

EZ is rohadtul igaz. A megcsalasos is. :(

2009. jún. 29. 15:26
én képes vagyok a kompromisszumra, mondjuk rák az aszcendensem:)
78. 55e31545d5 (válaszként erre: 75. - 673567bc24)
2009. jún. 29. 15:25
:D
2009. jún. 29. 15:25
"Kissé önfejű, olykor a végletekig ragaszkodik a véleményéhez."- ez is jellemző...sajnos...
2009. jún. 29. 15:24
Szoktam is mondani,hogy inkább pofozzon föl,minthogy érzelmileg megbántson más csajjal!!!
2009. jún. 29. 15:24
Nagyon mélyen belelát az emberekbe---hát az tuti!A főnököm el van ettől a tulajdonságomtól ájulva!Mindig hozzám rohan,ha valamit meg akar tudni!
74. djeanett (válaszként erre: 71. - 673567bc24)
2009. jún. 29. 15:23
Na hát ezzel én is így vagyok,nem is értem.A flörtölésből is óriásai cirkuszt vagyok képes csapni:(
73. 43287dec91 (válaszként erre: 71. - 673567bc24)
2009. jún. 29. 15:23
egyetértek, valahol én is ilyen vagyok, jobban fája, ha gyengéd lenne vele, mintsem jól megb...
2009. jún. 29. 15:21

A Skorpió nagyon érzékeny és mély érzésű.

Szereti megélni az élet adta mélységeket. Érdekli a halál és az elmúlás. Az a típus, aki védekezve támad. Ott bánt meg minket, földi halandókat, ahol a legjobban fáj. Mindig megérzi, hol van az Achilles-sarkunk. Szereti a konfliktusokat, jó vitapartner. Rendkívül intuitív. Sokkal keményebb önmagához, mint a külvilághoz. Hajlamos a depresszióra. Központi kérdés számára a szex.


Az egyik legérzékenyebb típus. Az érzelmeket, a lélek fájdalmát és ezeknek energiáit hajtóerőként igyekszik hasznosítani. Filozófikus alkat, határozott, kutató szellem. Sokat foglalkoztatja az élet és halál kérdése, de többnyire letagadja. Nagyon mély kapcsolata van az érzelmi energiákkal. Nem riad meg az érzelmi hullámhegyektől és völgyektől, az extázistól és a fájdalomtól. Nem kíméli sem a maga, sem környezete érzéseit, ezekből az ingadozásokból, intenzitásból új energiát nyer, a tragédiákból is energiával telten kerül ki. A fájdalomenergiát eszközként használja: az önvédelem és öngyógyítás eszközeként. A teljes élet vágya hajtja, nem fél az ösztönök, érzelmek, fájdalmak mélyére menni. Tudja: aki új életre vágyik, annak el kell hagynia a régit. Addig nem nyugszik, míg nem jut az őt izgató titkok feltárásáig. Érzékenysége miatt olyan sérelmek is érik, amiket más észre sem vesz. Emiatt gyakran vesz elégtételt a másik emberen. Nem fél semmitől, nincs veszteni valója. Leszívja a környezete energiáját. A szituációban, amiben mindenki elfárad, ő feltöltekezik. Ha titka van, nem lehet belőle kiszedni, ha nem akarja, nem találod meg hozzá a kulcsot. Kifelé lehet titokzatos. Nagyon mélyen belelát az emberekbe, már gyerekkorában is nagyon érzékeny a levegőben vibráló érzelmekre. Meg kell vele beszélni a problémákat mert átlát rajtuk. Rendkívül nagy az életereje. E jegy szülöttei mutatják a legszélsőségesebb változatokat. Az életben mindent ki akar próbálni. Ha valamilyen cél számára elérhetővé válik, hihetetlenül tudja összpontosítani az energiákat erre a célra. A szerelemben, szexualitásban is a végletek és a kimeríthetetlen energiatartalékok jellemzik. Nem bosszúálló, de a sérelmeket dédelgeti és megtorolja.

Nem felejt, a benne feszülő érzelmek kiélést, megtorlást követelnek. Nem rágódik, de mindent megjegyez. Nagyon koncentrált, nagyon intenzív. Nehezen veszíti el az öntudatát. Ha hűséges, nagyon hűséges. Büszke és karizmatikus, ha egy ügyet felvállal, nagyon lelkesen, céltudatosan szolgálja és viszi előre. A szélsőségek jegye: gonosztevők és szentek. Foglalkoztatja a vallás, a misztikum. Bizonyos agresszivitás jellemzi, mely nem győzhető le a végtelenségig.

Családban minden áldozatra képes a szeretteiért. Elvárja a feltétlen engedelmességet. A legféltékenyebb típus. A Skorpió jegy szülötteit a legtitokzatosabb egyéneknek tartják. Miközben magáról nem szeret túl sokat elárulni, másokat képes nagyon hamar kiismerni, és eltalálni a másik legfájóbb pontját. Erős akaratú, kitartó, törekvő, és többnyire fontos számára a hatalom. Látszólagos nyugalma és keménysége mögött nagyon sérülékeny és finom érzésű. Kissé önfejű, olykor a végletekig ragaszkodik a véleményéhez. Hihetetlenül erős regenerációs képessége van, minden helyzetből képes talpra állni. Jó érzéke van a kutatómunkához, a titkok feltárásához, általában érdeklik a misztikus, elvont dolgok. Gyakran nagyon karizmatikus személyiség, aki nagy hatással van másokra. Hatalmas önfegyelme van, viszont abban mértéktelen, hogy képes az önpusztításig kiállni a számára fontos ügyek mellett. Izgalmas, titokzatos egyéniség. Lebilincselő társalgó. Nagyon határozott ízlése van. Az emberek vonzódnak hozzá, mert felismerik milyen nagy rejtett tartalékokkal rendelkezik. Mindig képes megújulni. Ez a képessége önmagában is elég ahhoz, hogy felkeltse mások irigységét. Intellektuális területen nagyszerű sikereket képes elérni, de bármilyen poszton megállja a helyét, mert mindent el tud sajátítani. Akaratereje legyőzhetetlen. Ebből fakad, hogy olyan munkát is elvállal, ami látszólag erejét meghaladja, és aztán sikeresen elvégzi, környezete nagy csodálkozására. Egyébként is alaptermészetéhez tartozik, hogy imádja a kihívásokat. Szeret vitatkozni, imád kritizálni, és általában győztesként kerül ki a szópárbajból. Akadnak Skorpiók, akik túlságosan kritikusak, támadóak, sőt még ijesztőek is, de ez ritka. Akár szeretik, akár gyűlölik, annyi bizonyos, hogy nem tudnak nem tudomást venni a személyéről.

71. 673567bc24 (válaszként erre: 63. - Szomi_37)
2009. jún. 29. 15:21
Amikor engem megcsaltak,nem arra voltam mérges,hogy megd**ta,hanem,hogy biztos megölelte,vagy megsimogatta,meg ilyen apróságok!Nekem az érzelmi megcsalás nagyobb döfés,mint egy kósza numera,mert borzalmasan mélyen tudok szeretni,és ritka az az ember akit én megszeretek!
70. Szomi_37 (válaszként erre: 64. - Djeanett)
2009. jún. 29. 15:21
talán a rák, mert Ő is vízjegyű és ahány asztrológusnál jártam, mindegyik a rák-ot említette :)
69. 43287dec91 (válaszként erre: 66. - 55e31545d5)
2009. jún. 29. 15:21
dettó!:o)
68. Marmar (válaszként erre: 60. - 55e31545d5)
2009. jún. 29. 15:20
nekem oroszlan a parom, az egyik tiltott csillagjegy. De tokeletesen osszeillik szerintem. Egy kapcsolatban van vezeto. Nalunk az oroszlan az. :) En meg rendszerint jol lehurrogom az uj otleteket, mert realis vagyok, o meg kicsit irrealis. Apukam vizonto, nincs vele baj, de nyilas pasim is volt mar, uuuuuuristen, idegekre megy!!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook