Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Sikerült már valakinek úgy teherbeesnie, hogy ultrahanggal figyelték a peteérését? fórum

Sikerült már valakinek úgy teherbeesnie, hogy ultrahanggal figyelték a peteérését? (beszélgetős fórum)


1 2
7. da5a93d992 (válaszként erre: 6. - Nyanyi)
2008. máj. 3. 12:34

Szia!

Megkérdezhetem hogy mióta próbáűlkoztok tesóval? Mi miatt kell figyeltetned a peteérésedet, van vmi probléma nálad? Gyógyszert is kell szedned?

Ha spontán módon is összejönne a baba akkor sose kezdenék bele ilyenbe, hogy minden nap nődokihoz menjek és ő mondja meg mikor kell szex.... Ha az ember pl. 2 naponta él házaséletet, akkor így is úgy is beleesik a pé.-be a dolog....De nálad biztos van vmi oka ennek.

Bocs nem kötözködni akarok, csak érdeklődök.

6. Nyanyi (válaszként erre: 5. - Andika03)
2008. ápr. 30. 19:13

szia, köszönöm, hogy írtál. Jajj de jó neked :) gratulálok!

Azóta voltam pénteken (25-én) UH-on akkor volt egy 17 mm-es domináns tüsző. Azt mondta a doki talán vasárnap vagy hétfő mire megreped. Mi voltunk együtt szombat este, mert szombaton délután egész nap nagyon nyilalltam, gondoltam hátha megreped, és voltunk még együtt kedd reggel, mert hétfő éjszaka mégjobban nyilalltam. Középidőm kedden volt hivatalosan. Mi inkább attól tartunk, hogy nem reped meg a tüsző, csak megnő. Mert nagy fájdalmaim szoktak lenni középidő után egész menzeszig és az alatt is. Aztán pár nap szünet és kezdődik előről. Az a baj az én orvosommal, hogy kissé szenilis. Magán rendelésén azt mondta, hogy éréskor minden nap nézik, hogy meg tudja mondani, hogy melyik nap kellene házaséletet élni, utána meg azért nézi, hogy van -e elég vastag méhnyálakhártya a beágyazódáshoz. Merthogy ugyen lehet ezeket orvosolni, ha ezek közül hibádzik valami. Ehhez képest ahogy megcsinálta az UH-t azt mondta menjek vissza jövő hónapban is ilyenkor ha megjön. De legközelebb erőszakosabb leszek és nem hagyom magam lerázni. Igenis menni fogok minden nap. Valahogy olyan rosszul jöttek ki a napok, hogy nem tudtuk eldönteni mikor legyünk együtt a férjemmel, mert azért két nap kell neki is az újratermelődéshez :))), de a doki is olyan bizonytalant mondott, nem nagyon bizakodom most benne, hogy sikerül, de hátha legközelebb ügyesebbek leszünk. Tudod amikor az első babáért küzdessz, akkor még azt várod, hogy végre anya lehess, hogy érezd milyen állapotosnak lenni, és, hogy elmondhasd neked is sikerült. Most a második előtt ugyanolyan türelemtlen és elkeseredett vagyok, mert annyira jó volt terhesnek lenni, és már nagyon-nagyon várom újra ezt az élményt! Pedig az sem volt egyszerű, régi trombózis miatt végig hasfalba injekcióztam magam stb. De akkor is olyan jó volt.

Azért neked sem volt egyszerű látom, hogy sikerüljön! Nagyon boldog és problémamentes terhességet kívnok!!!

5. Andika03 (válaszként erre: 1. - Nyanyi)
2008. ápr. 30. 08:13
Szia! Nekem is figyelte az orvos 3 hónapon keresztul, abból 2szer volt peteérésem. Mindig megmondta a napokat hogy mostantól kell egyutt lenni. Nem jott be. A 3.hónapban nem volt peteérésem, de észrevett valamit a méhemen. Nem tudta pontosan, hogy mi az. Csináltak tukrozést, polip volt rajta, amit rogton a tukrozés alatt le is vettek. Egy hónapot ki kellet hagyni. A kovetkezo hónapban megnézte megint, hogy mikor van peteérésem, szólt hogy most kell akcióba lépni. Azóta nem jott meg, pozitív a teszt, kedden megyek dokihoz. Úgyhogy higgy benne, lássa jól hogy mikor van peteérés. Nagyon drukkolok hogy sikeruljon.Szia! Fejleményekrol beszámolót kérek.
2008. ápr. 30. 08:07
Igen sikerült , de ultrahang nélkül is sokaknak sikerült :)
3. Nyanyi (válaszként erre: 2. - Palenkas)
2008. ápr. 23. 20:11

szia,

köszönöm, hogy írtál. Én is ma csináltam ovu tesztet, elég erős lett, de mivel ebben a hónapban ez első teszt, nem tudom mihez viszonyítai, hogy most csúcs volt, vagy fel vagy leszálló lh volt -e. Ráadásul ez még csak a 9. nap a menzi óta, "hivatalosan" 29-én lenne p.érésem. Múlt hónapban valószinűleg nem tudott kiszabadulni a pete, úgy hogy hiába akcióztunk. Most ezért fogjuk figyelni az UH többek között. Húú egy év az nagyon sok idő, nekünk az első babára 6 hónapot kellett várni, még az is nagyon hosszúnak tűnt. Remélem mindkettőnknél lesz eredmény! Nyugodtan írj még ha van kedved meg időd, én mindennap benzézek többször is. szia

2008. ápr. 23. 15:34

Szia!

Hát mi egy éve próbálkozunk, először nem volt peteérésem, utána volt, de vékony volt a mnyh, most pénteken a 15.napon egyik oldalon volt egy 17 mm, a másik oldalon egy 20 mm, a doki azt mondta, hogy ez valószínűleg vasárnap fog megrepedni, úgyhogy pénteken szüneteljük, utána szo, és vas.teljes gőzzel. hát szerintem inkább hétfőn repedt meg, úgy mutatta az ovu tesztem is, bár 3 napig vasárnap,hétfő, kedd ugyanolyan erős csík volt, szóval hétfő szünet, kedd akció. Majd látjuk mi lesz így.

2008. ápr. 22. 08:04

Sziaszot,


Tapasztalatokat várok hátha valakinek volt már ilyen. Most péntektől fogja figyelni az orvosom ultrahanggal, hogy van -e peteérésem, és hogyha van akkor mikor kell akciózni a babáért. Ő azt mondja ez mindig be szokott jönni, de nem tudom, hogy hány alkalom után, vagy mekkora rá így is az esély. Jó volna olyat olvasni, hogy valakinek ez bejött! Várom a tapasztalatokat! Előre is köszönöm!

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook