Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Sértett kap-e értesítést? fórum

Sértett kap-e értesítést? (beszélgetős fórum)


7. Mirrmurr2 (válaszként erre: 5. - Hpetra22)
2023. márc. 23. 16:53

Igen, az volt, tényleg...


Sokat rágódtam rajta, de sokat is tanultam belőle.


:-)

6. Ildi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. márc. 23. 14:09
Igen
5. hpetra22 (válaszként erre: 3. - Mirrmurr2)
2023. márc. 23. 07:55
Agyrém.
2023. márc. 22. 21:21

Ha van jogi képviselő, akkor mindent neki küldenek ki, amit továbbítania kell a sértettnek. Ha nincs, akkor közvetlenül küldenek levelet minden fontos mozzanatról.

Korábban talán Te kérdezted az esetleges idézést zártan kezelt adatok esetén.

Mindig, amikor küldeni kell valamit, a zártan adatkezelt borítékot újra és újra felnyitják majd, rájegyezve, mikor és milyen okból történt a kibontása.

2023. márc. 22. 19:28
Sőt, még arról is kaptunk értesítést, amikor kiengedték a börtönből az elítélt elkövetőt. Arról is, amikor újra bekasztlizták; arról is, amikor panaszt nyújtott be a szűk hely miatt és a poloskák miatt; arról is, amikor megítéltek neki valamennyi pénzt ezért és arról is, hogy a pénzt elosztják a sértettek közt *muhahahaha*
2023. márc. 22. 19:18
Igen. Ugyanilyen helyzetben voltunk, kaptunk értesítést, levélben, minden fontos eseményről.
2023. márc. 22. 16:29
Jelenleg sértett vagyok egy ügyben,nem rég hallgattak ki tanúként. Nem kis bűncselekmény amit ellenem elkövettek,most nyomozati szakban van,kértem adataim zártan kezelését. Ha megállapítják hogy történt bűncselekmény úgy arról engem tájékoztat majd a hatóság? Mármint gondolok itt megszüntetésről-vádemelésről mint sértett.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook