Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Seherezádé - az új török sorozat fórum

Seherezádé - az új török sorozat (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 ... ❯❯
15311. 55940eb484 (válaszként erre: 15306. - O.Eta)
2016. ápr. 5. 21:57
15310. Érsekházi (válaszként erre: 15308. - Varga ica)
2016. ápr. 5. 21:24

Sajnos már én nem nézem . A Szulejmánt is feladtam

túl hosszú sorozatok ezek . Azért majd az új szereplőket kíváncsiságból megfogom nézni .

15309. 55940eb484 (válaszként erre: 15306. - O.Eta)
2016. ápr. 5. 18:56

Szerintem jó film a Csak te, meg van még pér film a Török hírességek oldalon ha lejeb görgetsz.

Most nem jut eszembe de majd írok címeket, illetve valahol egy oldalonössze vannak ezek szedve


Nézd az Éjszaka királynőjét, nagyon jó sorozat, 15 részes lesz.

15308. varga ica (válaszként erre: 15305. - Érsekházi)
2016. ápr. 5. 17:30
Nemtudom,mért nem sikeres a Kösem,én az elejétől nézem Nekem tetszik.
15307. varga ica (válaszként erre: 15306. - O.Eta)
2016. ápr. 5. 17:28
Eta ha engem kérdezel,igen nézd a Kara Sevdát nekem tetszik,szerelem,gonoszság minden van benne ami kell (amugy meg minden török sorozat erről szól)de szerintem jó és izgalmas és ami lényeg forditják magyarra.Persze a Karadayit megsem közeliti,de szerintem egyik sorozat sem,főleg a két szeretett párosunkat.Szóval Eta Én azt mondom kezdjél bele szerintem tetszeni fog.
15306. O.Eta
2016. ápr. 5. 17:08
Ica4 A Kara SEVDÁBÓL MÉG NEM LÁTTAM EGYET SM,helyette a Kördügüm 13 epizódját néztem meg.Nehezen szántam rá magam, de tetszett.AFB-on fent van a CSAK TE című török film magyar felirattal Celikkol és Burcin Belgin (u az a nő, aki a Kördügümben)főszereplésével.Egy vak lány sztofija,de nem láttam végig,mert elaludtam.Ez azért nem Kenan film.Szerinted belekezdjek a KARA SEVDÁBA?
2016. ápr. 5. 11:46
Olvastátok ? A a Kösem sorozatban már annyi színész szerepel lassan minden " nagyágyút " bedobnak most Öykü Karayel , Engin Akyürek is lesz , de mégsem olyan sikeres mi lehet az oka .
15304. Érsekházi (válaszként erre: 15302. - Sofi10)
2016. ápr. 5. 10:27

Biztos , hogy vett is ? .....lehet csak ott élte ki magát , de jó mindenesetre :D

Ha van még ilyened küldjél , Köszi

15303. 55940eb484 (válaszként erre: 15302. - Sofi10)
2016. ápr. 5. 07:46
Remélem 3D-s tv-t vett :/
15302. Sofi10 (válaszként erre: 15301. - Érsekházi)
2016. ápr. 4. 23:15
Halit volt vásarolni új tévét, milyen kár hogy nem kért engedélyt toletek [link]
15301. Érsekházi (válaszként erre: 15299. - 55940eb484)
2016. ápr. 4. 22:01

Na persze nem mondhat rosszat . Esténként Halittal együtt tévéznek , de valaki azt írta Halit meg azt nyilatkozta nem szokott tévét nézni .

Legalább egyeztetnének , na mindegy is úgy jó ahogy van . Ezek a dalok annyira nekem sem tetszettek .

Arról egy szót sem mondott , hogy játszani fog valamiben . Most baba projekt van .

15300. varga ica (válaszként erre: 15298. - O.Eta)
2016. ápr. 4. 21:27
Eta Én is csalódtam,de szerintem Kenant ez sajnos nemérdekli,Sinem az biztos örűl,hogy végre valaki el veszi majd meglátjuk,idővel kiderűl,hogy jól választott e Kenan.Amugy igazad van, tetszik amit írtál,hogy ezért kár volt neki 42évet várni! Nézed végűl a Kara Sevdát,hogy döntöttél?
15299. 55940eb484 (válaszként erre: 15296. - Érsekházi)
2016. ápr. 4. 20:32

Annyira sablonos az egész interjú, olyan vigyázok mit mondok, meg atipikus közhelyek, hogy a nő 30 felett....belehallgattam az albumába nekem nem jön be ez a jazz-os feeling.

Ha lesz sorozata majd belenézek, de Bergből egyenlőre elég.

15298. O.Eta
2016. ápr. 4. 20:10

MINDENKI NEVÉBEN KÖSZÖNÖM A FORDÍTÁST.-----A Körgüdümnek 13 epizódja van,vagy csakennyi készült el.Celikkol tetszik.Többen játszanak színészek a Seh.-ből,a KUZEYBŐL Le kell mondanom Kenan imádatomról,megroggyantam lépésétől. Néghogy "manöken típus",hát választottja minden csak az nem.Ezért kár volt neki 42évet várni!

a

15297. varga ica (válaszként erre: 15295. - Szinten_fan)
2016. ápr. 4. 20:08
Nagyon köszönöm a fordítást.
15296. Érsekházi (válaszként erre: 15295. - Szinten_fan)
2016. ápr. 4. 19:13

Köszönet érte . Ez kicsit új nekem , hogy Berg ment a Szuli forgatásra , mert féltékeny lett !

Nem inkább fordítva volt......ez a riporter le van maradva , vagy túlságosan tapintatos .

Berg szép , sokoldalú csodás nő , annyi mindent csinál amihez ért is . Már csak egy kislány hiányzik neki .

15295. szinten_fan (válaszként erre: 15281. - Osi65)
2016. ápr. 4. 17:31

Berguzar interjuja megtetszett, es a kivett idezetek helyett gondoltam, inkabb leforditom az egeszet egybe (az angol forditasbol), hogy mas is elvezhesse egyben, ime:


Bergüzar Korel. Rekordokat döntő műsorok sztárja. Törökország egyik legvonzóbb asszonya. Halit Ergenc-csel együtt a törökországi álompárok egyike. És ha ez még nem lenne elég, a hangja szintén csodálatos. Azért találkoztunk Bergüzarral, hogy az első albumának megjelenése kapcsán beszéljünk vele, melynek címe: Aykut Gürel bemutatja Bergüzar Korelt. Minden témát előhoztun a beszélgetés során, amit csak tudtunk, a házasságától kezdve a híressé válás megéléséig mindent. Az interjút Hakan Gence (HG) készítette, angolra a Karadayi-t is fordító Laura fordította.


HG: Már láthattuk önt TV műsorokban énekelni. Most egy albuma jelent meg. Most már akkor énekesnőnek tekinthető?

Berg: Nem, nem vagyok az. Különben is, én soha nem kopognék senki ajtaján azzal, hogy „albumot akarok készíteni”. Ez a munka úgy készülhetett el, hogy Aykut úr választott engem ezekhez a számokhoz. Amikor aztán meghallgattatta velem a dalokat, rögtön beléjük szerettem. Az ötlet, hogy Sezen Aksu dalait újrakomponálta, jazz hangzásba vitte át, nagyon megtetszett.


HG: Mindegyik dalnak jazz hangzása van. Tanult jazz éneklést?

Berg: Nem vagyok jazz énekes, én csak úgy énekeltem, ahogy a szívemből jött. Úgy adtam elő őket, mint Bergüzar Korel, a színésznő, nem egy jazz énekes.


HG: Sezen Aksu meghallgatta? Mondott valamit róla?

Berg: Még korábban, csak én, amatőr módon rögzítettem, ahogy Sezen asszony egyik dalát éneklem, melynek a szövegét Cemal Süreya írta. Miután meghallgatta a dalt, azt mondta „Mi mindent éltél te át, hogy bár a harmincas éveid elején vagy, mégis ennyire át tudod érezni Cemal Süreya-t, miközben énekelsz?” Szépeket mondott, miután meghallgatta a már kész albumot.


HG: Az album dalai közül melyik a legkülönlegesebb?

Berg: Amikor megkerestek az album ötletével, a dalokat már kiválogatták. Azokon kívül csak egy volt, amit el akartam énekelni („Köszönöm neked, élet”), és ezt hozzáadták az albumhoz.


HG: Halit úr is énekel. Nem gondoltak még duettre?

Berg: Még nem jutott eszünkbe. De biztos tetszene.


HG: Szeretnék valamit kérdezni: Mindig ilyen hercegnőként éltél?

Berg: Soha nem volt hercegnős életem. Ha visszatekintek a gyermekkoromra, klasszikus török családot látok. Az élet 2005-ben változott meg apám halálával, ami egybeesett azzal, hogy ismert lettem. A tényleges nehézségek ezután kezdődtek.


HG: Milyen nehézségek?

Berg: Gondolja el, még csak 23 éves voltam. És gyakorlatilag egy este alatt ismertté váltam a Seherezádé sorozat első részével.


HG: Dehát minden színész erről álmodik, nem?

Berg: Nem teljesen, ez azért elég nehéz így. Évek teltek el úgy, hogy nem bírtam kifejezni az érzéseimet, amikor úgy éreztem, hogy igazságtalanul bántanak. Kritizálták a színészi játékomat, és naponta olyan nyilatkozatok jelentek meg az újságokban, amikben túl messzire mentek. A magánéletemmel kapcsolatban is nagyon kemények voltak a magazinok. Már odáig jutottam, hogy semmiben sem tudtam magammal kapcsolatban dönteni. Csak ültem és vártam a reggelt, hogy na most mi fog kijönni az újságokban. A legélesebb érzésem amire emlékszem azokból az évekből, a félelem


HG: Azoknak a kritikusoknak visszavágásként, hiszi, hogy végülis bizonyította a rátermettségét?

Berg: A Karaday fontos mérföldkő volt számomra. Feride karakterének megformálásáért sok díjat kaptam. Amint betöltöttem a 30-at, valahogy minden a helyére került. Minden nő életében van egy utazás, melynek során keresi, hogy ki is ő valójában. Azt mondhatom, hogy én még épp csak elkezdtem ezt az utazást.


HG: Vannak önről képek melegítőben a reggeli utcán vagy ahogy a piacra megy... Ezek hogy férnek bele a sztárságba?

Berg: Én soha nem sztároltam magam. Nem sminkelem magam amikor az utcára megyek, csak azért mert ismernek. Ilyen elvárásoknak nem akarok megfelelni, mert akkor még lélegzethez sem jutnék.


HG: Évek óta a sorozat-iparban játszik. Azt írták, hogy epizódonként akár 50-100 ezer török lírát is kapott. Igaz ez?

Berg: Ezek a számok egyértelműen túlzottak, nem igazak.


HG: A Seherezádéban látott tisztességtelen ajánlat, vagy a Karadayi csókjelenetei... Hogy magyarázza, hogy ezekről a jelenetekről napokig beszéltek az emberek?

Berg: Ez ostobaság. De a szexualitás még mindig figyelemfelkeltő jelenség a világ minden táján.


HG: Az, hogy a szexualitást még mindig nem kezelik normálisan, és túl nagy figyelmet kap, ez ijesztő az ön számára?

Berg: Igen, főleg, mint anyát rémiszt meg igazán. Azon kapom magam, hogy a fiamnak mondogatom: Ali, senki sem érinthet meg téged az akaratod ellenére (a beleegyezésed nélkül). Vajon mikor lett ez a világ ilyen rossz? Vagy mindig is ilyen volt, csak nem tudtuk?


HG: Előfordul, hogy mindent hátrahagynál és elmennél innen?

Berg: Miért mennék el a hazámból? Itt születtem és itt is akarok élni. Az egyetlen félelmem, hogy hogyan tudom megvédeni a gyermekemet a sok rossztól, ami történik...


HG: Mi lehet a megoldás?

Berg: Elrettentőbb (szigorúbb) büntetések. Az emberek azt gondolják: Nyugodtan elkövethetem, ülök kicsit, aztán szabadulok (óvadékkal kijövök)... Az elrettentő büntetésnek nem ilyennek kéne lennie.


HG: Már több mint hat éve házasok... Azt mondják, a szerelem csak három évig tart...

Berg: Az természetes, hogy a kezed és lábad már nem remeg úgy mint a kezdetekben. De én minden egyes nap hálát adok Istennek Aliért és Halitért.


HG: Hogyan lehet egy kapcsolatot évekig ilyen erősnek megtartani, főleg ennyi kíváncsi tekintet előtt?

Berg: Tudni kell bezárni magunkra az ajtót. Ezt megtanultam az évek folyamán. Az élet minden egyes nap megtanít valamire, és így leszek több.


HG: Mi az első dolog, ami eszedbe jut Halit Ergenc-ről?

Berg: Tolerancia. Halit olyan ember, aki még akkor is emlékeztet az értékeimre, amikor én kemény lennék magammal szemben.


HG: Na jól van, akkor most a közepébe: tényleg féltékeny lett Halitra az intim jelenetek miatt és elment a forgatásra?

Berg: Na ne, Hakan, már ön is?! (Nevet) Természetesen semmi ilyesmi nem volt. Még a Szulejmán forgatása előtt két évvel adtam interjút egy görög csatornának, és aztán ezt keverték valahogy bele ebbe a TV showba, így keletkezett egy ilyen hír. Nem volt semmi problémám sem Meryemmel, sem Halit bármelyik partnerével.


HG: Tervezi, hogy másodszor is anya lesz?

Berg: Igen, és ez ügyben egyre türelmetlenebb vagyok. Persze a legfontosabb, hogy egészséges legyen, de az nagyon jó lenne, ha kislányom lenne.


HG: Ebben a szezonban egyikőjük sem szerepel sorozatban... Hogy telnek ezek a pihenős napok?

Berg: Esténként Halit és én együtt tévézünk otthon. Mindig együtt vacsorázik a család... Cihangir-ban nyitottunk egy kis kávézót, így hétvégenként ellátogatunk oda. Elkezdtem rajzolni és tangózni. Fotózom is.


HG: Megnyitott egy fénykép kiállítást is...

Berg: Részt akartam venni, egy, a nőknek szóló társadalmi felelősségvállalás projektben. Együtt dolgoztunk a Memeder (A mell egészségéért) közösséggel. Portrét készítettem nőkről, akik legyőzték a mellrákot. Nem fordítunk elég figyelmet az ilyen fontos dolgokra, mint amilyen ez is. A korai felismerés és az ehhez szükséges önvizsgálat életeket menthet.

15294. sorozatmonika (válaszként erre: 15292. - Érsekházi)
2016. ápr. 4. 16:24

nagyon jó közöttük a kémia,annyira szépen vallott szerelmet Naznak,nem hiszem el hogy Umut végighallgatta ,mindíg ott legyeskedik.

egyébként úgy értettem,hogy Murat azért akarja tönkretenni a Karasu családot,mert Az öreg"kopi" meg Murat apja barátok üzlettársak voltak,de öngyilkos lett murat apja gondolom tönkrement,vagy kimaradt v.miből.Látszott ez akkor is,mikor Murat elment a kastélyba,és úgy nézett szét mintha azt gondolná: ez az enyém is lehetne, az én apámé is lehetne,és így élhetne... azért is kereste meg Umutot hogx felajánlja neki nem az autós munkát hanem hogy segítsen tönkretenni Ali Nejatot.Több fronton támad mert a kiszolgáltatott feyzat is megkörnyékezi,de láttam az új előzetest,lesz izgalom bőven...


Gecenin.: nagyon sajnálom hogy vége lesz,nem is értem a törököket ezen mi nem tetszik.

Mert és Elif is édesek, Esrát annyira jól játsza a szinésznő eszméletlen...

2016. ápr. 4. 12:41

A tegnapi Berg képeket látva tényleg gyönyörű .

A fb -n is új kép van róluk és egymás mellett annyira jól néznek ki , sajnálatos ahogy alakult .

Kenan meg a csajszi nagy csöndbe háttérbe vonult...

15292. Érsekházi (válaszként erre: 15277. - Sorozatmonika)
2016. ápr. 4. 12:33

Most olvastam Murat Yildirim nyilatkozatát és elmondta 15 részes a sorozat /hű de jó/ forgatják most is és a végét ők sem tudják , mert folyamatosan írják még . Ez akkor oké .

A Kördügüm mostani része piszok jó volt , ez most különösen tetszett . A partis rész ahol mindenki féltékenykedett annyira jó volt . Murat bey nagy sumák és a srácnak rosszakarója hiába a család "barátja" Feyza belezúgott , de a barátnője vagy pszichológusa is . Naz elvált Umuttól vagy még folyamatban , az egy elmebeteg . Naz és Ali annyira jók együtt , azokat a részeket várom , imádom több is lehetne . Szerinted ?

15291. varga ica (válaszként erre: 15290. - Sofi10)
2016. ápr. 3. 23:01
Ez érdekes,így legalább Kenannak nem kell vissza hívni,csak vicceltem.Azért a Kenan esküvőjére azt hittem hogy a Karadayiból sokan ott lesznek,főleg,Rıza Kocaoğlu-ra (Yasin)leszek kíváncsi,mert ők Kenannal nagybarátok.
15290. Sofi10
2016. ápr. 3. 22:24

Napokba férjhoz ment Elif Sönmez-Ilknur Karadayibol, és eskuvon nem volt se Berg, se Kenan.

Képen látni ki volt eskuvon [link] [link] [link]

15289. kukac52
2016. ápr. 3. 21:26

Lányok, aki szeretné erről az oldalról letöltheti Bergüzar albumát.

[link]

Jó szórakozást.

15288. iscret
2016. ápr. 3. 19:45
Hát igen, meghívhatnák valóban az esküvőre Bergéket is, hiszen emlékszem annak idején mikor Berg és halit esküvője volt, ott is voltak közvetlen kollégák. Nem tudom láttátok-e annak idején a Seherezádét. A Keremet alkító színész/Tardu Flordun/ és a Benut játszó Ceyda Düvenci is ott voltak az esküvőn, mert Ceyda azt hiszem nagyon jóban van, vagy volt Bergel.
15287. varga ica (válaszként erre: 15286. - Gabriella Tünde)
2016. ápr. 3. 19:34
Zeyneppel sajnálom,hogy vége lett azthiszem 6év után ugy tudom hogy gyereket szeretett volna Kenan meg még nem.De ez nem biztos csak igy rémlik erre emlékszem.Na Zeynep az illett pedig Kenahoz,ő pont olyan volt amilyen tipusú nők tetszenek Kenannak,olvastam valahol,hogy a medelltipusú nők jönnek be neki(mint többekközött Berg is)na hát most mintha egy kicsit mellé fogott volna,mert hát ezt Sinemről a legjobb jóindulattal sem lehet rámondani,már bocsánat.
15286. Gabriella Tünde (válaszként erre: 15285. - Varga ica)
2016. ápr. 3. 18:35
Na ez a csúnya és feltünő, hogy olyan közeli jó barátságban voltak és most a 360 fokos fordulat.Szerintem ott lenne a helyük, mert ugye Halit szerint Berg.rokona neki és Sinem is jó kapcsolatban volt ?..., hiszen Berg hozta őket össze.A normális az lenne, ha szép csendben, feltünés nélkül jelen lennének a nagy eseményen.Igy talán elülnének a sejtések is.Sinem attól félne, hogy Berg volna a legszebb és ez egy menyasszonynak nagyon kínos!Itt Kenan titkon egy áldozat, hogy a békességért feláldozta magát.A régi szerelmét Zeyneppet mostanában elég sokat látni, jól néz ki.Úgy tudom van már gyereke.Nekem valahogy egy kicsit "értékcsökkent" lett Kenan.Ezért kár volt eddig várni, persze Ő tudja.
15285. varga ica (válaszként erre: 15284. - Osi65)
2016. ápr. 3. 17:03
Szerintem nemérdekli Kenant,már régóta nemlehet hellani róluk nemhiszem hogy zavarná ez hisz mindenki tudja hollesz az esküvő.Én inkább azt sajnálom,hogy Bergéket nemhívják meg.De lehet,hogy Sinem nemis szeretné ha ott lenne Berg.
15284. osi65 (válaszként erre: 15282. - Varga ica)
2016. ápr. 3. 16:46
Köszönöm szépen, éppen erre gondoltam. Most, ahogy nézegetem a netet, mindenütt Burcin Terzioluglu (lehet, hogy nem jól írtam, elnézést mindenkitől) válaszával van tele a média. Burcin Sinem legjobb barátnője. Ahogy kivettem a képek alá írt megjegyzésekből, a riporter kérdezte őt és a barátját Ilkert, hogy esküvő mikor lesz. Hát erre azt felelték, hogy esküvő lesz, de a Kenan és Sinem esküvője Cunda szigeten arra mennek. Nekem is pont az jutott az eszembe, mint a többi kommentelőnek, hogy ehhez vajon Kenan mit szól. Mármint ahhoz, hogy Burcin ilyet nyilatkozik a riportereknek, mikor minden hétpecsétes titok, és nagyon zavarja őt, hogy bárki nyilatkozik, vagy kérdezget az esküvőről. Na ehhez a Burcin válaszhoz, vajon mit szólt???
15283. varga ica (válaszként erre: 15282. - Varga ica)
2016. ápr. 3. 15:07
15282. varga ica (válaszként erre: 15281. - Osi65)
2016. ápr. 3. 15:04

Már levan forditva angolra itt megtalálod: [link] gondolom amire azt irtam,hogy "Tapintatos válasz"arra lennél kiváncsi,a riporter kérdezte Berget : A tisztességtelen javaslat Seherezádé, vagy a csók jelenetek Karadayi ... Hogyan magyarázza, hogy az ilyen jellegű jelenetek tárgyalják napokig?

BK: Hülyeség. De a szexualitás még mindig figyelemfelkeltő helyzet bárhol a világon.Erre irtam hogy tapintatos válasz,volt aki azt írta "jó válasz".De tegnap is olvastam egy képhet egy hozzászólást ez is tetszik,nem annyira érthető mert a forditóval fordítottam,de a lényeg:Azt hiszem, igazán szerették egymást a három év Karadayi, most nős, feleségül veszi, így kell elrejteni az érzéseiket, akkor nem lesz képes erre, ha az egyik a másik elé, hogy látásmód egymással, a mosoly is elárulja őket, így úgy döntenek, hogy nem felel meg egyáltalán féltek paparazzi.Jó nem?Meg ez is: Esküvö lesz-, nagy szerelem nincs...- szerintem, de nem kell nekünk mindent értenünk.Hát ennyi.Remélem a jó kérdésedre válaszoltam.Puszi.

❮❮ ... 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook