Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Seherezádé - az új török sorozat fórum

Seherezádé - az új török sorozat (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 ... ❯❯
15401. osi65
2016. ápr. 27. 20:36
Sziasztok. Szép estét. De nagy a csend. Nekem is az időjárás miatt pocsék a kedvem, nézem a Karadayi magyar forďításait és pont ezeket a részeket nem néztem meg ezerszer, mint a többit, mert szomorú. Ez is lehangol most. Azért nézem most is csak meg, hogy pontosan értsem ezeket a részeket is. Bergüzar Oscar szinten alakít. Fantasztikus. Más!!! A meglepetés dömping elindult. Láttam a lufis képeket. Panten Ő is? Sárga-fekete Bergnek volt a Panten reklámban. Láttam képeket, hogy pont így volt kiakasztva pár hónappal ezelőtt a kávézó elé, mint ahogy most Sinem otthon a teraszra kitette pár napja. Azt írták Kenan lepte meg vele. Kb. 10 lufival? Hát fantázia az van. Örömködhetett benne. Szép meglepi. Legalább felvidították egymást. Láttátok a képeket?
15400. 55940eb484 (válaszként erre: 15397. - Osi65)
2016. ápr. 25. 11:16

Figyu, ne hagyd itt a fórumot..én megtettem a port-on a Karadyi fórumon, hogy leléptem, mert volt egy "követőm" aki akármit írtam, volt valami megjegyzése, aztán és meg nem vagyok egy halvérű bologatójános ...hosszú sztori, ugyanezen okból már a FB-ra se írok azonos nevű oldalon nevű oldalon kommenteket


Én nem gondolom, hogy a Berg-Halit házaspár álompár lenne, ha elválnak akkor elválnak, történ már ilyen és fog is, amúgy meg általában minden pletykának van alapja

2016. ápr. 24. 22:27
Nem finnyás Rókakisasszony, ezek csak részletkérdések!A lóvé, a hírnév és megtudja mindenki, milyen értékes csaj és az előző vőlegény-jelöltek mit is veszítettek, hogy nem vettek el.Micsoda bravúr, hogy Kenan még énekből képzi is magát!Fantasztikus!Halitékra visszatérve, szerintem nem kerek ott minden, de már megfigyeltem, ha valami pletyka kering, akkor megmutatják magukat, mintha minden rendben volna.Ez náluk egy bevált módszer, s így lecsillapodnak átmenetileg a kedélyek.Azt, hogy Berg. már 2. éve otthon űcsörög, valami más lehet, nem hiszem, hogy a "babavárást"így kell csinálni. Azóta már egy-egy film, vagy rövidebb sorozat lement volna.Jó, elhiszem,hogy a pénz nem hiányzik nekik, de ebben a szép korban elvesztegetett 2 év sokat számít.Halitnak most lesz egy filmje és egy sorozata, és Berg.?...
15398. varga ica (válaszként erre: 15397. - Osi65)
2016. ápr. 24. 20:21
Mivel mindenáron férjhez akar menni,igy semmi nemszámit.
15397. osi65 (válaszként erre: 15393. - Gabriella Tünde)
2016. ápr. 24. 20:07
Cuki vagy Te is. Búcsúzni akartam, de rájöttem, csak a Halit-Bergüzar témát kell kerülnöm. De még csak annyit (nem bírom ki!) igenis az ÉN TV-men látni, hogy Bergüzar nagyon jól szórakozik ezen a bulin is, de én megnéztem a #notjustcoffeeistanbul instagram oldalt és a berguzarhalitbahia (így kell leírni mind a kettőt) instagram oldalt is, és ott a fényképek között, én láttam, hogy Bergüzar nem mindig mosolyog. Na mindegy. Más!!! Szóval a Cunda-s sztori nálam aznap mindent vitt. Én sem hittem el, ezért a kíváncsiság majd megölt, így rákerestem, és bizony igaz. Ugyanaz a szálloda lesz az esküvő helyszíne, mint az előző évi üdülések helyszíne volt. Na gondoltam, azért ezt nem mindenki nyeli le, pláne, ha a pénz nem számít. De csodák vannak és lesznek. Őt nem zavarja a helyszín. Pusza.
15396. varga ica (válaszként erre: 15394. - Érsekházi)
2016. ápr. 24. 19:42
Na ez meglepett még utoljára azt hallottam ,hogy szakitottak.Nemtudom hogy feltünt e Nektek is hogy mennyien esküdnek mostanában a török hírességek,ez a két ember meg egymást akarja bosszantani vagy mi?
15395. varga ica (válaszként erre: 15392. - Osi65)
2016. ápr. 24. 19:38
Ha arra gondolsz ahol előre meg hátra pörög mint egy 10éves gyerek akkor igen láttam.Amugy jó lenne ha maradnál,Én is kaptam már hideget meleget is hisz tudod.
2016. ápr. 24. 19:26
Sinem ex pasija Arda Turan is nősül . A rövid válság után elveszi a csajt . Bejelentették június 4 -n lesz az esküvő a Ciragan Palace -ban olvasható a Gecce magazinban .
15393. Gabriella Tünde (válaszként erre: 15383. - Osi65)
2016. ápr. 24. 18:49
Kedves Osi65!Kérlek ne menj sehová, olyan jót nevettem az irásodon, hogy felért egy kabaréval!Azért lehet, hogy Sinannak is van annyi tapasztalata mint Kenannak, hiszen 14 éves kora óta gyűjtötte a skalpokat, csak most akadt be a horog.Ennyire finnyás nem lehet, hogy Kenan törzshelyén nem tarthatja meg a menyegzőt!Azért mi is kiváncsian várjuk!
15392. osi65 (válaszként erre: 15391. - Varga ica)
2016. ápr. 24. 18:47
Cuki vagy nagyon. Semmiképp ne vedd magadra. Mindenki leírja mit gondol, ki ezt látja meg egy képen, ki azt látja meg egy képen. Ennyi történt. Semmi baj nincs. Majd más témában írunk ezentúl. Én azért szurkolok, hogy legyen valaki olyan ügyes, hogy le tudja fényképezni az esküvőt és látjuk a menyasszony és vőlegény ruháját. Mert ha szabadban lesz, százszorszép virágok között, lehet, hogy mezítláb lesznek, valami könnyű fehér ruhában és nem lesz szmokingozás, meg tűsarkú. Lehet az instagramján Sinem már a menyasszonyi cipőben gyakorol. Nézdd csak meg Ica, hogy gyakorol benne.
15391. varga ica (válaszként erre: 15390. - Osi65)
2016. ápr. 24. 17:45
Neharagudj miattam van az egész,hisz ÉN kértelek a beszélgetésre,ha tudom,hogy ez lesz a vége,inkább nemis írtam volna.Kár hogy már lassan sehol nemlehet semmit megbeszélni,normálisan,mert mindig vannak háborgások,de hogy ennek miértelme van?
15390. osi65 (válaszként erre: 15386. - Varga ica)
2016. ápr. 24. 17:33
Bocsi, de búcsúzom innen.
15389. osi65 (válaszként erre: 15388. - Sofi10)
2016. ápr. 24. 17:31
Elnézést, ha megbántottalak Halit miatt. Nem akartam. További szép napot kívánok Neked.
15388. Sofi10 (válaszként erre: 15387. - Osi65)
2016. ápr. 24. 17:04

Igen torokoknek van kb 320 tv álomás, és kb 100 volt az Uluc Bayraktar's partyn és senki mást csak a Halitot filmezték.

Fantaziád az mukodik 100 %.

[link]

[link]

15387. osi65 (válaszként erre: 15385. - Sofi10)
2016. ápr. 24. 16:38
Több TV társaság készített videót. Az egyiken tisztán látszik,hogy rágózik és egyáltalán nem mosolyog. Én nem arra gondolok, amin már nyilatkozik,hanem amikor még nem látta, hogy veszi a kamera.
15386. varga ica (válaszként erre: 15383. - Osi65)
2016. ápr. 24. 16:17
Lehet Sinem nemis tud róla,vagy ugyvan vele,hogy hiába volt itt vele mégis engem vesz el.Ő a győztes,és az akkor Kenan részéről csak futó kaland volt.Amugy Én ugy látom,hogy ez a Kobalt nagyon elvan szállva magától akár videókat látok akár fotókat róla látszik rajta,hogy nagyon szép és jó nőnek tartja magát.Jó neki hogy elis hiszi magáról,bár szerintem messze áll attól.Amultkor volt a török hírességek oldalán a 10 legszebb török nő,és ebben a 10-ben most még Berg sem volt benne,és még hány olyan van aki simán beleférne,szóval ezzel azt akarom mondani,hogy tényleg sok szép török híresség van,és ezektől Sinem messze-messze van.
15385. Sofi10 (válaszként erre: 15378. - Osi65)
2016. ápr. 24. 16:14

Haliton egyáltalán nem látni hogy ideges, nem tudom hogy te mit látsz és kulonbe Halit tavaly is ot volt a bulin

[link]

[link]

15384. osi65 (válaszként erre: 15383. - Osi65)
2016. ápr. 24. 16:03
Az én válaszom: na azért ezt NEM!!! Ott ne legyen.
15383. osi65
2016. ápr. 24. 16:01
A lagzi nagy show lesz. Pénz nem számít. Biztosan lesznek fényképek. Lehetetlen, hogy ne legyen lesifotós. A párizsi esküvőt a barátja jól megszervezte. Kivanc eldöntötte: nincs felhajtás, őrjöngő női rajongók, "múltat" idéző kéretlen látogatók. Csak ők ketten. Meg tényleg pár közeli barát, üzlettárs. Rajongók KIZÁRVA!!! Eldöntötte és sikerült. Csak pár fényképet tettek közzé. Gondolom a ruhájuk miatt azt is. Na de Cundán! Csak ne hogy odautazzon minden sértődött nőci. Olvastam a FB-n, hoy Kubrával is itt üdült (kétszer is). Pont abban a szállodában,ahol a lagzi lesz. Hát mikor én ezt olvastam, lefejeltem az asztalt. Nekem ez ciki. Tényleg, hoy igaz-e ez a hír, megnéztem. IGAZ!!! Akkoriban rengeteg fénykép van róluk Cunda-n. Nagyon szép hotel. Kubra is "élvezte". Hahaha. Sinem mit mondhatott, mikor Kenan közölte, hogy ott lesz a lagzi. Ti mit mondtatok volna?
15382. varga ica (válaszként erre: 15381. - Osi65)
2016. ápr. 24. 15:32
Ez tetszik "hattyúkirálynő".Lehet,hogy póruljár Kenannal?
15381. osi65 (válaszként erre: 15380. - Varga ica)
2016. ápr. 24. 15:17
Igaz. Úgy látszik a bulizásnak márt most véget vetett Kenan, mert Sinemet nem lehet látni sehol a barátnőivel. Csak az instagramján bulizgat, hol a fűben hever, bizonygatva, hogy a százszorszép virág az ő érdeme; vagy a tükör előtt ugra-bugrál, a szponzora cipőjét reklámozva; vagy régi képeit teszi fel, mint hattyúkirálynő. Ennyi a bulizás. Más képet Kenan biztosan cenzúráz! Valahol ezt olvastam, tetszett, de azért ez túl korai. Mi lesz, ha már a felesége lesz?
15380. varga ica (válaszként erre: 15378. - Osi65)
2016. ápr. 24. 15:03
Azt nemtudom,vagyis annyira nemvettem észre,hogy Halit ideges lett volna,de azt viszont észre vettem,hogy nagyon sokat fogyott.Lehet hogy tudatosan,de lehet hogy más az oka.Nemtudjuk,hogy az a hír is igaz volt e ,hogy válnak,mert nemigazán ugy néznek ki mint akik külön vannak.Tényleg írnak az újságok annyimindent hülyitik a rajongókat,mi meg csak nézünk mint a moziban.Bár sokszor az is igaz,hogy nemzörög a haraszt.....Na mindegy idővel ugyis kiderűl.Majd meglátjuk Kenanék házassága is mennyire fog müködni.Még annyi jutott eszembe,hogy ugye 2napig fog tartani az esküvő,hát Sinem mulassa jól ki magát,mert mivel Kenan nemszeret bulizni,meg az éjszakázást sem,igy valószinű,hogy a Rókakisasszony sem bulizgathat mostmár amikor csak akar.
15379. Gabriella Tünde (válaszként erre: 15377. - Varga ica)
2016. ápr. 24. 15:00
Nekem is sok már és nagyon csalódtam Kenanban, mert egy művelt, nem hivalkodó, szimpatikus pasinak gondoltam, de úgy látszik Rókakisasszony teljesen megváltoztatta.Most hogy sikerült harmadszorra nyélbeütni a frigyet, világraszóló eseménnyé akarja az esküvőjét tenni.Mire jó ez?Ő csakegy kis szinésznőcske és ezzel nem lesz nagyobb. Három napig szólnak a nagy hírek, aztán jönnek a hétköznapok.Igaz, hogy ez Sinemnek egy nagy bravúr és lehet, hogy nem is rossz szinésznő.Majd meglátjuk!Muratot én is szeretem, több filmjét is láttam, nekem az Ask ve cezában alakitott hatalmasat.Olvastam róla egy csomó hírt, s azt is, hogy Burcint nem is akarta elvenni, fogadásból, vagy viccből kérdezte, hogy hozzámenne-e, aki komolyra vette és már nem volt pardon el kellett vennie.Félt a családtól mert valami befolyásos emberek a filmvilágban. Állítólag nem éltek jól, de csendben kellett lenni.Tuba tényleg illett hozzá és főképp szebb nők, mert bizony Burcsinon csak a smink mutatott valamit, a szinész teljesitménye is jelentéktelen volt.Meryemet pedig nem lenne szabad foglakoztatni, pedig már van neki valami szerepére szerződése, de nyáron még a francia Riviérán fog az új pasijával nyaralni.Én nem voltan elájulva az Éj kiránynője szerep teljesitményétől, erre a szerepre egy tucat török , szép szinésznőt kaptak volna. Nem értem, hogy mit esznek rajta?
15378. osi65 (válaszként erre: 15377. - Varga ica)
2016. ápr. 24. 14:41
Sziasztok. Én nagyon meglepődtem, hogy mi előbb tudunk róla, mint Sinem. De a legjobban azon lepődtem meg, -bár még a videót nem láttuk- Kenan egyik este a baráti vacsoráról hazamenet, azt mondta, hogy már nem a régi lakásban lakik, ezután már nem tudják "elkapni". Hát már ország-világ tudja ezt is, hogy hova költöznek az esküvő után. Nem értem. Azt a címet már kb. 1-2 hete megírták, szerinte oda nem fogják követni? Talán várost vált, vagy országot??? Más!!! Az Uluc bulin nem volt Kenan és Sinem. Pedig Kenannak jobban ott kellett volna lennie, mint Bergüzarnak. A videón láttam Halit bomba ideges volt. Bár rágózott, lehet látni, hogy csak azért, hogy ne legyen olyan feltűnően ideges. Lehet azért mert Bergüzar viszont nagyon jól szórakozott, az arca csupa pír volt (raki színű? hahaha). Amikor nyilatkoztak lehetett látni, hogy csak ő akar beszélni, szerintem szét vetette az ideg. Olyannak tűnt, mintha ő nem is lett volna a bulin, csak elment Bergüzarért. Szerinted?
15377. varga ica
2016. ápr. 24. 13:13
Osi65 Neked nensok már ez az eskűvői pompa?Olvasom most is,hogy Kenan énekelni fog Sinemnek és hogy énekórákat vesz már egy ideje.2nap 2éjszaka fog tartani az esküvő,hát nagyon meglepődtem valahogy ez nem olyan Kenanos,azt hittem ő nenszereti a felhajtást,de jól mondja a közmondás "Aki ebbel lakik ebbé válik" .
15376. zsazsanéni (válaszként erre: 15362. - Sofi10)
2016. ápr. 24. 11:07
Az ASI-t több adásban is láttam.Nagyon szép film,aranyos a kislány is.Murattal jól néztek ki.Burcsin most meg egy nála legalább 5 évvel fiatalabb fiúval flangál.Az bíztos nősülni a közeljövőben nem fog.Murat minden szerepében remek A most vetített Éjszaka királynőjében is kó-Kár,hogy nem folytatják,mert ez a Mery Üzerli itt is bemondta az unalmast.Végül,majd nem hívják és megnézheti magát.Burcsin azt nyilatkozta régen,hogy Murat nőcsábász.Irigy mert Ő egy jelentéktelen kis színésznő az én szememben.
15375. Gabriella Tünde (válaszként erre: 15374. - Gabriella Tünde)
2016. ápr. 24. 08:36
Bocsi lemaradt az eleje.Halitot a szülinapi buli után a riporterek kérdezték a jövő munkáiról.Azt nyilatkozta, hogy azt már tudja, hogy a filmbeli partnere Tuba lesz, azt viszont, hogy az új sorozatban ki lesz, még nem tudni, de nagyon szeretne Berggel együtt játszani.Lehet, hogy Berg. is erre vár?Így legalább nem lesz féltékenység!
2016. ápr. 24. 08:32
nem tudja, de nagyon szeretne Berggel együtt játszani!Lehet, hogy Berg. erre vár?Így nem lesz féltékenység.
15373. Sofi10
2016. ápr. 22. 06:34

Tegnap este Uluc Bayaktar szülinapján:)

[link]

15372. klmama
2016. ápr. 21. 21:57
Nem lehet senkit rákényszeríteni semmire ez így igaz,,, De,,,, mivel Kenan is hívatalos volt ott lett volna a helye,,, Ja,,, és ennek semmi köze ahhoz , hogy a " Karadayi " forgatásának vége és befejeződött !! Ez a véleményem :)))))))))))
❮❮ ... 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook