Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Segítsünk egymásnak: Melyik városban milyen érdekességek vannak egy kisgyereknek? fórum

Segítsünk egymásnak: Melyik városban milyen érdekességek vannak egy kisgyereknek? (tudásbázis kérdés)


2009. máj. 13. 20:56
Nem, sajnos, amikor ide költöztem, szinte azonnal veszélyeztetett terhes lettem és nyomtam az ágyat, utána nagyon pici volt a babám, csak most fedezgetjük fel a várost. A férjem pedig dolgozik folyton, de azért megkérdezem, mert Ő itt született.
9. moncsicsi83 (válaszként erre: 7. - A9de6659ee)
2009. máj. 13. 20:51

Az lett volna a tippem, a Széchenyi tér. Tényleg nagyon szép tér. Én sem tudok betelni vele :)

A csillagvizsgálót tudod hol van? Mert szinte az mellett van a füvészkert is. Újszegeden

2009. máj. 13. 20:33
Ha esetleg más városból is írna valaki, az is jó lenne, mert akkor esetleg kedvet kapnánk egymástól egy kis kirándulásra. :)
7. a9de6659ee (válaszként erre: 5. - Moncsicsi83)
2009. máj. 13. 20:31
Én a Széchenyi térre gondoltam, bár tudom, hogy nem nagy, de az én kislányom szereti. A Füvészkertet nem tudom hol van, de utánajárok, mert az én lányom imád a fűben bogarászni, biztosan szeretné. :)
6. a9e1c02a7b (válaszként erre: 5. - Moncsicsi83)
2009. máj. 13. 08:56
Meg szokott menni a Nagyáruháztól egy kisvasút, az is érdekes lehet a gyerekeknek. Szerintem jó ötlet a Füvészkert is, lehet rohangálni.
5. moncsicsi83 (válaszként erre: 3. - A9de6659ee)
2009. máj. 13. 08:49

Füvészkert? Vagy az annyira nem érdekli az ilyen pici emberkéket?

A másik nagy liget hol van? Egyik az újszegedi, de a másik ? :)

2009. máj. 13. 08:49
Ja, és egy ugrásra van Ópusztaszer, a Történelmi emlékparkkal!! Az nagyon-nagyon jó!
2009. máj. 13. 08:47

Elkezdem.

SZEGED: Van egy nagy vadaspark, elég nagy játszótérrel. Van több játszóház, egy máltai játszótér. Szép sétálóutca Mekivel, Burgerkinggel, sok cukrászdával 1 helyen. Itt van egy nagy tér, ahol lehet galambokat kergetni. :) Szinte mindig van kirakodóvásár a Dóm-téren. Van 2 szabadstrand és 1 strand és egy nagy uszoda is. Van 2 nagy liget, 2 látványos elég nagy híd, és a TISZA-part. :) Szép épületek, szobrok. Egyenlőre ennyi, majd még leírom, ha eszembe jut valami. 1-2 napot ezzel meg lehetne tölteni. :)

2009. máj. 13. 08:38
Sziasztok! Arra gondoltam, jön a nyár, 1-1 napra ki lehet ruccanni már egy 1-2 éves kisgyerekkel is. De hová?? Ha már elindulunk, ne nemjünk légbőlkapottan. Segítsünk egymásnak, írjuk le, a mi lakhelyünkön mi érdekelhet egy kisbabát. :)
2009. máj. 13. 08:36
Segítsünk egymásnak: Melyik városban milyen érdekességek vannak egy kisgyereknek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook