Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Segítsetek!Mit vegyünk egy kislány 3.szülinapjára? Lehetőleg sokáig használható játék kellene. fórum

Segítsetek!Mit vegyünk egy kislány 3.szülinapjára? Lehetőleg sokáig használható játék kellene. (tudásbázis kérdés)


14. Kippy (válaszként erre: 13. - Manianyu)
2010. szept. 8. 14:47
Max. egy tizest gondoltam. A legjobb barátnőm lánya. Szóval, ha esetlegesen 14, de tuti jó dolog, akkor nem téma a pénz.
2010. szept. 8. 13:37
Jó lenne tudni, hogy mennyit szántok rá. Ha többet, akkor lehet két v. 3 kerekű roller, bábszínház paraván, babzsák fotel, minikonyha, nagy plüss maci. Ha kevesebbet, akkor lehet öltöztetős baba, DVD, könyv, szinező, 3D-s dominó, állatos nyomda stb....
12. Kippy
2010. szept. 8. 13:36
Istennők vagytok!!! Köszönöm a válaszokat!
11. adel07
2010. szept. 8. 13:31

Az én lányom novemberben lesz 3éves a kedvenc a konyha.Ehhez rengeteg kiegészitőt lehet már kapni pl. mikró,mosógép,kenyépiritó stb.

Én az első laptomomon gondolkozok még,bár talán ahhoz még kicsi:-)

2010. szept. 8. 13:30
baba kiegészítőkkel babaruhákkal, konyhai eszközök, vasaló, vasalódeszka, orvosi táska, duplo
2010. szept. 8. 13:29

Az én lányom lassan 4 éves, de amit most nagyon imád pl.

Vannak kártyák, amiket ki kell rakni elé. Pl. ló, boci, gyerek aki sír, fűrészelik a fát, ablaküveg kitörik .stb. A kezébe kell adni egy műanyag botot (mint egy légycsapó) és be kell egy kis kütyüt kapcsolni. Ez hangokat ad ki, amilyen hangot ad ki, azt a kártyát meg kell keresni és rá kell csapni. Hang és kép azonosítás, felismerés. Ezt imádja. A játék neve, Csapj le rá!

A másik egy kutyás társasjáték. Van 4 kutya(piros, sárga, kék, zöld) ezek mind a házukban állnak. Körbe ki kell rakni csontokat, amik a kutyáknak megfelelő színben vannak, de lefelé fordítva. Középre kell elhelyezni az anya kutyust. Akit meg kell nyomni a kezünkkel, ez ugat (1, 2 vagy 3-at) Ahányat ugat annyit kell lépni azzal a kutyussal amelyikkel éppen vagyunk és meg kell "szagolnia" a csontot (mágneses) így "odaragad" a nozijához és látja milyen színű a csont. Ha az övé, akkor beviszi a házba, ha nem , akkor otthagyja. Szabályok betartása, színfelismerés, azonosítás, számolás stb fejleszti.

A neve Foltos és a többiek vagy valami ilyesmi. Mennyit ugat a kutya? Ez van a dobozán.

Ezek ára kb 5000-g bezárólag, már nem emlékszem. Én képességfejlesztő boltban vettem. Veresegyházán a posta mögött. Csak azért írtam le, mert ahogy láttam nem laksz olyan messze onnan.

Remélem tudtam segíteni!

2010. szept. 8. 13:27

A legó nagyon jó és hasznos játék, ha ügyes a keze, akkor a kisebbet, ha nem a dupló pont neki való.

vannak benne lányos és fiús kiegészítők igazán szuper játék!

2010. szept. 8. 13:22
fogyóeszköznek ceruza, featék, ecset, gyurma
2010. szept. 8. 13:21

ha van kkiskonyhája, lehet hozzá kiegészítőket venni

létezik játékpénz boltos játékhoz

barbie baba, plussz ruhák

2010. szept. 8. 13:20

vehettek legót, csak akkor kérdezzétek meg, hogy van-e már, és ha igen, akkor milyen fajta? mert nem kompatibilisek.

vagy kirakó, vagy könyv, de van puzzle-könyv is :)

2010. szept. 8. 13:19
Kis asztalt kis székkel amin tud játszani, esetleg falatozni
2010. szept. 8. 13:17

babát,már szépen tud vele játszani

ne túl nagyot és puha testűt

2010. szept. 8. 13:15
csúszda ha elég jó minőségű akkor még egy generációt kiszolgálhat :)
2010. szept. 8. 13:14
Segítsetek!Mit vegyünk egy kislány 3.szülinapjára? Lehetőleg sokáig használható játék kellene.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook