Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mit vegyünk egy 5 éves kisfúnak a szülinapjára, amire meghívták a fiamat? fórum

Mit vegyünk egy 5 éves kisfúnak a szülinapjára, amire meghívták a fiamat? (tudásbázis kérdés)


9. Kata75 (válaszként erre: 4. - Irgum-burgum)
2012. máj. 15. 11:49

Ebben igazad van, bár nálunk volt olyan szülő, aki felhívott, hogy az a könyv amit kinézett (fiamnak "katonás") megvan-e már.

Ő híresen imádja ezeket (+ rajzolni), így nem volt nehéz dolguk, de ebből kifolyólag rizikós is volt, hogy esetleg kapott már olyat:)


Ami még eszembe jutott: bögre, focilabda, fém szerelő (pl. kis járművet lehet összerakni).

8. irgum-burgum (válaszként erre: 7. - Kitrákotty)
2012. máj. 15. 11:00

Na most már van miből válogassak:-)

Szerintem veszek neki sok apró dolgot,mint egy nagyot.

2012. máj. 15. 10:48
Pl. aszfaltkrétát, olajpasztellkrétát, lufit, foglalkoztató füzetet, színezőt, autóskártyát, memóriakártyát, puzzlet, legót (a legkisebb dobozost, ami 1000,- Ft alatt van, arra gondolok, ilyen kisebb járművek), vagy legó minifigurát, matricát, matricásfüzetet, mesekönyvet, buborékfújót, vízipisztolyt, dominót, stb. :-)
2012. máj. 15. 10:44

Kártyát ,memoriajátékot,fejlesztő foglalkoztató füzetet,vannak ezek a kis állatok csomagban vagy katonák az én fiaim imádják még mindig pedig ők 6és 9 évesek abból sok van mert egy kész harcteret vagy állatkertet csinálnak belőle.

Puzzle van ilyen xl-es változat mondjuk az én fiaim már 4 -5 évesen 100 darabosat is kiraktak .Lego ,vagy vannak ezek a kis figurák amiket szeretnek gormiti ,bakugan ezekért odavannak nagyon bár biztos gyerekfüggő !Ki mit szeret !

5. Csirivirir (válaszként erre: 1. - Irgum-burgum)
2012. máj. 15. 10:43
Vaami kisautós dolgot. Kissrácoknak az bejön, meg édesség.
4. irgum-burgum (válaszként erre: 3. - Kata75)
2012. máj. 15. 10:43
Na a foglalkoztató tetszik.Nem tudja a gyerekem sem,hogy minek örülne a kisfiú.Én sem ismerem,anyukát meg csak nem hívhatom fel,hogy mit vegyek a gyereknek.
3. Kata75 (válaszként erre: 1. - Irgum-burgum)
2012. máj. 15. 10:38

Szia!


Mi általában ezeket szoktuk vinni:


- könyv

- foglalkoztató ovisoknak + ceruzák


Illetve ha van valami amit tudjuk nagyon szeret, azzal kapcsolatosan valami


+ kölyökpezsgő és vagy bonbon

2012. máj. 15. 10:38
Puzzle-t, mesefigurásat, 100 db alattit, persze.:-)
2012. máj. 15. 10:35
A kisfiamat meghívták egy szülinapi bulira.5 éves lesz a kisfiú, tanácstalan vagyok, mit vegyek neki?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook