Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Segítsetek légy szíves, gyermek láthatás témában, minden tanácsot elfogadok. fórum

Segítsetek légy szíves, gyermek láthatás témában, minden tanácsot elfogadok. (beszélgetős fórum)

1 2 3 4
17. stokimagdi (válaszként erre: 14. - Gigianyu)
2011. szept. 19. 12:06
Valószínűleg igen, de ha apukád rendőr alezredes, akkor ezt neki tudni kéne
16. c37df01e9f (válaszként erre: 1. - Gigianyu)
2011. szept. 19. 12:05
Ha nem hozza vissza a gyermeket amikor odaadod, mivel nincs meghatározva, hogy nálad van akár ideiglenesen semmit sem fogsz tudni tenni, akár a játszótérről elviheti, egyszerűen kézenfogja és ha a gyermek szereti őt el is megy vele..aztán kezdődik csak a huzavona..menj be a gyámügyre még ma..hidd el én csak tudom..sok szerencsét neked és kitartást!
15. stokimagdi (válaszként erre: 11. - Gigianyu)
2011. szept. 19. 12:04
Ha próbálnak mindenben segíteni, akkor máris intézkedjenek!!!!!!!!!!!!!!
2011. szept. 19. 12:03
Kaphatok valami féle papirt ha viszem a válási papirt is hogy folyamatba van a válásunk? Kaphatok valamit amivel távoltarthatják a családtól a férjet??
13. HnéViktória (válaszként erre: 11. - Gigianyu)
2011. szept. 19. 11:59
Akkor apukád ismeri a távoltartási végzés fogalmát,jobban mint mi.Miért nem kérted eddig?Az egészet nem értem ne haragudj.A félelem nem jó tanácsadó.
12. HnéViktória (válaszként erre: 9. - Gigianyu)
2011. szept. 19. 11:57
Ha nálad minden rendben,jogilag nem vehetik el tőled a gyermekeidet...ne félj ettől.Tanú kell,tanú nélkül nem fognak neked hinni,hisz a férjedet is meg fogják keresni aki majd mást fog állítani.
2011. szept. 19. 11:55
Számitogépes beszélgetések vannak mentve.És Anyukámat hivta fel férjem hogy megölöm a lányodat ha elveszi a kickset tőlem.Anyukám katona apukám rendör alezredes.Probálank mindenben segiteni ennek az eljárásaban is.
10. HnéViktória (válaszként erre: 7. - Stokimagdi)
2011. szept. 19. 11:54
Bizony azonnal,mert ha magához venné a gyerekeket az is törvényes volna,papir hiányában u.o. szülő mint te!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2011. szept. 19. 11:53
Ma fél 2kor megyek a gyermekvédemisekhez a kerületileg illetékesekhez.Elmondom mi történt hogy folyamatiosan fenyeget és és félek.Agresziv.Akit megütött arra kért ne keverjem bele mert fél hoyg felkeresi őt a férjem szeretne kimaradni ebből.Fáj a háta angyon de nagyobbat nems szeretne kapni.Mindenképpen jelzem mi történt csak nem nevezem meg a személyét.Remélem lépnek valamit vagy tanácsolnak valamit.Nagyon féltem akicsiket tőle nem akarom oda adni nekik.A legrosszabb roma az apa és a családja ezért is félek :(Nekem saját lakásom van,szépen nevelem őket,öltöztetm etetem semibe nem szenvednek hiányt szüleim támogatnak és a családom.Ilyen esetben elvehetik tőlem a kicsiket?? Ugye nem::(:(:( Nagyon félek a férjem miatt elveszik tőlem őket ha bejelentem milyen az apa.Picike még szopik .
8. reload (válaszként erre: 5. - De43ee73fc)
2011. szept. 19. 11:49
Sajnos hiába rögzíti, azt a bíróság nem fogadja el bizonyítékként :(
7. stokimagdi (válaszként erre: 6. - HnéViktória)
2011. szept. 19. 11:46
Mégpedig azonnal.
2011. szept. 19. 11:44
Neharagudj,hogy ilyen tagoltan irok,de gondolkodtam.Mivel nincs papir,igy a felügyeleti jog közös,tehát mindkét szülő egyenlő,törvény szerint igen oda kell adnod neki a gyerekeket.Arra kérlek nem várj tovább fordulj az imént leírtak valamelyikéhez.Mert ilyen esetben a gyermekelhelyezés meggyorsítható,de ehhez lépned kell.
2011. szept. 19. 11:42

Húúú...de kemény dió.

A gyerekekkel is agresszív? Esetleg majd a bíróságon fel lehetne hozni, hogy milyen egy állat, barátok, család segíthetne, mehetnének tanuskodni melletted. Ha bebizonyosodna, hogy a gyerkőcökkel is agresszív, lehet, nem láthatná őket. Nem tudom, mi alapján ítél így a jog.

Esetleg rögzíthetnéd telefonnal, amikor halálosan megfenyeget... Passz!

A játszótéri fickó, akit csak úgy megütött, remélem feljelentette a rendőrségen!

Kitartást és sok erőt hozzá!

4. Ami.
2011. szept. 19. 11:40
Kérj végzést ellenne,távoltartásit.Kérvényezd,h félsz tőle te is és a gyerekek is,nem tudja kontrollálni magát..az emberek jelenléte sem gátolja,bárkinek nekiesik.A válásod folyamatban,a gyereket el szeretné venni,fenyeget,terrorba vagy,még csak láthatásra sem szeretnéd odaadni őket. De ezeket a váláson is el kell mondanod,h úgy ítéljék meg a gyerekeket,és neki a láthatást.
2011. szept. 19. 11:39
Tanuknak mindenképp igazolni kell a történteket,és nagyon nehéz lesz az egész,azt tudnod kell a láthatást nem vonhatod meg tőle.Max majd felügyelet alatt találkozhat csak a gyerekekkel.A Gyermekjóléti megmondja a lehetőséget.
2011. szept. 19. 11:37
Gyermekjóléti,családsegitő,feljelentés,távolságtartó végzés!!!!!!!!Akit összevert jelentse fel feltétlenül.Te pedig még a nap folyamán,menj a legközelebbi GYERMEKJÓLÉTI SZOLGÁLATHOZ.
2011. szept. 19. 11:33

Sziasztok!


Szeretnék tanácsot kérni tőletek, elmesélem mi a helyzet nálunk röviden.

Férjemmel válunk be van adva a válókereset, van 2 gyerekünk egy 5 éves és egy 10 hónapos , férjem elköltözött 2011. julius 17. én. A házasság alatt lelkileg zsarolt és lelkileg fenyeget és betegesen féltékeny, nem öltözhettem csak ugy ahogy ő engedte, semmi smink, nem beszélhettem férfiakkal. Sőt már annyira eldurvultak a dolgok hogy tegnap kéf fiammal voltam játszótéren és ott beszélgettem egy férfi ismerősömmel férjem megjelent köszönés nélkül ököllel össze verte a férfit, pedig csak beszélgetett velem. Engem meg fenyegetett megöl és a két gyereket elveszi tőlem. Elakart venni tőlem ott a helyszinen őket de nem engedtem. Ott mindenki szeme láttára millio kisgyerek elött sőt a saját fiai elött esett neki ökölell egy vadideggenek aki beszélgett velem. És közölte ha valamelyik férfi hozzám szól még azt is szétveri. Lehordott minden konzumhölgynek finoman irtam . Létszives segitsetek nekem hova fordulhatnék ilyen esettel. Mert nembirom már nagyon félek és féltem a kicsiket. Köteles vagyok ilyen esetben oda adni 2 hetente a gyereket 5 éves fiamat?Válás még folyamatba van még nincs papir arról hogy mikor kell oda adnom és láthatja az apa a kicsiket.Addig tudok szerintetek tenni az ellen hogy ne adjam oda vagy hogy ne láthassa őket??Létszives aki észre vesz segitsen nekem bármilyen hozzá szólást megköszönök.

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook