Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Segítsetek légy szíves, gyermek láthatás témában, minden tanácsot elfogadok. fórum

Segítsetek légy szíves, gyermek láthatás témában, minden tanácsot elfogadok. (beszélgetős fórum)

1 2 3 4
77. HnéViktória (válaszként erre: 73. - Anyucika3)
2011. szept. 19. 13:44
Én is szociális végzettségű vagyok,és én is ismerek olyat is akinek tényleg nem sikerül,de egy próbát mindenképp megér.
2011. szept. 19. 13:44
Most megyek szoritsatok,megyek a gyámhivatalhoz ha vissza értem irok!!! Puszi nektek és köszönök mindent
75. anyucika3 (válaszként erre: 69. - De43ee73fc)
2011. szept. 19. 13:43
Sajna ezekkel nálunk nem.Nem írok véleményt inkább róluk,mert úgyis törlik:D Itt mindenki ezeket védi,istápolja,jól élnek belőlünk.És mindent lehet nekik,szinte szó szerint.
74. de43ee73fc (válaszként erre: 72. - Gigianyu)
2011. szept. 19. 13:43

Sok szomorú dolog van körülöttük, és akik tehetnének ellenük, azok sem tesznek semmit. Összetartanak, szülik a gyereket (persze nem azért, mert imádják a gyermekeiket, hanem a segélyért, amit kapnak), én meg azon gondolkozom, hogy egy gyereket fel tudok-e majd nevelni tisztességesen. Jó, kicsit kisarkítom a dolgot, de ez a lényeg!

Nekik mindent szabad, mindent megtehetnek.

73. anyucika3 (válaszként erre: 64. - HnéViktória)
2011. szept. 19. 13:41
Szerencsés vagy.Remélem gigianyu is szerencsésen megszabadul tőlük.Én szociális szférában dolgozok,van(vagyis volt,mert jelenleg gyesem végét töltöm)kapcsolatunk gyámügyesekkel.Sokan vannak akik egyszerűen nem tudnak tőlük szabadulni,terrorban élnek évtizedekig,vagy életük végéig.
2011. szept. 19. 13:39
ÁÁÁÁÁ ezek szaporodnak mint a nyulak.Szörnyüek.Ezek ellen semmi nincs.Ezek nem félnek semmitől és senkitől.Ezeknek olyan segitségeik vannak és az a baj az ország egész területéről ezek ugy összertanak hogy a magyarok soha nem fognak.Ez a szomoru
71. de43ee73fc (válaszként erre: 66. - Gigianyu)
2011. szept. 19. 13:39
És csak úgy elköltözött? Mondtad neki, hogy go el tőletek, és ő meg ment? Vagy hogy sikerült kitenned a lakásból?
70. HnéViktória (válaszként erre: 67. - Gigianyu)
2011. szept. 19. 13:37
Ez a lényeg velük szemben.
69. de43ee73fc (válaszként erre: 62. - Anyucika3)
2011. szept. 19. 13:37
Hát ez tuti! Nem csak ebben, másban is! Sajnos! És ez katasztrofális, hogy egyszerűen NEM lehet velük mit kezdeni!
68. HnéViktória (válaszként erre: 66. - Gigianyu)
2011. szept. 19. 13:36
Felfogta elment!!!Ezt is felfogja,csak idő kérdése,és hogy mennyire vagy erős,és mennyi segítséeet találsz.De szorítok neeked.Ha most meghátrálnál életed végéig,terrorizálna.
67. gigianyu (válaszként erre: 63. - Anyucika3)
2011. szept. 19. 13:34
Szüleim nem félnek azt mondták ezek ha megérzik hogy félsz tőlük élve eltemetnek,Nem szabad érezniük hogy félsz és megilyedtél.
66. gigianyu (válaszként erre: 61. - De43ee73fc)
2011. szept. 19. 13:33
Én mondtam ki hogy vége nem csinálom tovább én igy nemélek tovább elakarok válni és költözzön el.
65. de43ee73fc (válaszként erre: 58. - Gigianyu)
2011. szept. 19. 13:33
Okosan gondolkozol, és tényleg higyj abban, hogy egyszer vége lesz ennek a terrornak! Boldog leszel, a férjed is megnyugszik (remélhetőleg), lesz másik családja, akiket terrorizálhat (nem kívánom egy nőnek sem, hogy vele kezdjen, de lesz olyan...), és békén fog hagyni! Lehet sok időbe telik majd, és addig is kapni fogod az áldást tőle rendesen, de tarts ki! Magadért és a gyermekeidért! Légy erős és bátor! És bástyázd körül magad segítő emberekkel, barátokkal, rokonokkal! Sok lúd disznót győz! :) (Vagy lehet a disznók többen vannak?!) Mindegy! Csak ügyesen!
64. HnéViktória (válaszként erre: 56. - Anyucika3)
2011. szept. 19. 13:32
10 éve szembeszálltam velük!!!!!!Nagypapámtól örököltem,30%ot a házából.A nagy báttyám 10%-ot,hagyatéki után meghalt,de elötTe egy roma család kizsarolta a 10%OT TŐLE.Na utána nem kívánom senkinek ami rám várt.Zsarolás fenyegetés éjjel nappal.Természetesen a ház értékének a többszörösét kérte az eladáshoz szükséges aláírásához.Tovább nem részletezném.Szembeszálltam NYERTEM.
63. anyucika3 (válaszként erre: 58. - Gigianyu)
2011. szept. 19. 13:31
Sok erőt,és kitartást neked.Remélem sikerrel jársz,és nem esik bajod sem neked,sem a családodnak.Szüleid hogy gondolják,nem félnek tőlük?
62. anyucika3 (válaszként erre: 60. - De43ee73fc)
2011. szept. 19. 13:30
Persze,a jogi lépéseket meg kell tennie.Csak sajnos ezek magasról tojnak a törvényre...
61. de43ee73fc (válaszként erre: 55. - Gigianyu)
2011. szept. 19. 13:29
Nem mintha számítana, de miért költözött el? Ha ő lépett ki a kapcsolatból, akkor mi jogon féltékenykedik, és próbál meg birtokolni azzal, hogy folyton ellenőriz, meg fenyegetőzik? Elment, tehát kuss! A gyerekeivel foglalkozzon, és ne veled!
60. de43ee73fc (válaszként erre: 52. - Anyucika3)
2011. szept. 19. 13:27
Nyilván az ilyen papír sem védi meg őket fizikailag, de hátha ha már a kezében lesz, többet tud utána tenni ellene. Jogilag. De ki tudja?! :)
59. de43ee73fc (válaszként erre: 50. - HnéViktória)
2011. szept. 19. 13:24
Kell mindenhonnan a segítség, és lehet, kellenének a saját eszközök is, bár az a baj, hogy ezt meg önbíráskodásnak tekintenék, és akkor Őket vennék elő...
2011. szept. 19. 13:24
Én most megteszem és szembe szállok a férjemmel.Segitséget kérek és mindent amit eltudok ellenük követni megteszem és meglépem.Nem fogom hagyni magam,25 éves vagyok nem fogok igy élni rettegve,félelembe nekem is egy életem van mint e szemét férjemnek és fajtájának.Nagyon félek,Nagyon nehéz lesz de hiszek abban hogy sikerrel fogok járniÉs boldog lehetek én is.
57. c37df01e9f (válaszként erre: 55. - Gigianyu)
2011. szept. 19. 13:22
ez legalább jó hír...
56. anyucika3 (válaszként erre: 50. - HnéViktória)
2011. szept. 19. 13:22
Te szembe mernél velük szállni?Nem hiszem.
55. gigianyu (válaszként erre: 49. - C37df01e9f)
2011. szept. 19. 13:21
Az én lakásom a férjemnek smemi joga és közehozzá.Elköltözött eszébe sincs vissza jönni.A lakást ajándékba kaptam a nagyszülöktöl 3 évvel ezelött.
54. c37df01e9f (válaszként erre: 47. - HnéViktória)
2011. szept. 19. 13:21
Ráadásul vannak közös gyermekek és ahhoz alapos ok kell de nagyon alapos, hogy valakit eltiltsanak a saját gyerekeitől..és ők aztán végképp nem hagyják a gyermeküket, meg a büszkeségüket főleg...ez a messzire költözés akkor válhatna be amig nincs közös gyermek...
53. anyucika3 (válaszként erre: 51. - De43ee73fc)
2011. szept. 19. 13:21
Hát ez nagyon,mert ha ők nem akarják,akkor szinte lehetetlen megszabadulni tőlük.Márpedig a gyerekeikhez ragaszkodnak,az biztos,bármilyen áron.Nekik más senki nem számít.de mit is lehetne várni egy olyan embernek nevezett baromtól,aki képes nyilvánosság előtt egy játszótéren nekiesni bárkinek,meg a gyerekei anyjának?!Ez valószínű nem csak simán fenyegetőzik.
52. anyucika3 (válaszként erre: 47. - HnéViktória)
2011. szept. 19. 13:18
Csakhogy ezekkel szemben bármilyen papírral kitörölheti.De ezt szegény Ő is tudja.Ezek "a tettek emberei",nem teketóriáznak:(
51. de43ee73fc (válaszként erre: 48. - Anyucika3)
2011. szept. 19. 13:18
Ez tényleg olyan borzasztó lehet!!!
50. HnéViktória (válaszként erre: 46. - De43ee73fc)
2011. szept. 19. 13:17
Köszönöm-megnyugodtam nem egyedi az álláspontom!!!!Nehogy már mert roma bármit megtehessen.Meg kell állítani össze kell fogni,igen segítsen a rendőr apuka,meg az anyuka meg aki csak tud.Ha kell a saját eszközeivel,és most ezt nem részletezném.
49. c37df01e9f (válaszként erre: 42. - Gigianyu)
2011. szept. 19. 13:17
Én azon is csodálkozom, hogy egyáltalán elköltözött...tied a ház? vagy te bérled? hipp hopp vissza is költözhet, ha ilyeneket mond neked, hogy b kell engedned az emberét... az lenne szép...sok idő amire ezek a dolgok megszünnek, de ha kitartó vagy és nem békülsz ki vele akkor talán egyszer felfogja, de addig még sokminden történhet...mert azért ő rád is hajt, és csak utána a gyerekeire.
48. anyucika3 (válaszként erre: 39. - Gigianyu)
2011. szept. 19. 13:16

Ezzel csak az a baj,hogy addig tanúskodik bárki,amíg véletlenül neki vagy valamelyik családtagjának baja nem esik.Vagy kárt nem tesznek valamiében,autóba,házba...stb.

Mert ha mondjuk véletlenül megverik az óvónéni vagy védőnő férjét este a sötét utcán,vagy velük történik valami,rögtön tudják miért.És ez a fajta amennyire aljas,gátlástalan,neki lesz alibije arra az időpontra,mert mögötte áll egy talán több száztagú család.Nem hülyék ezek,csak végtelenül gátlástalanok,szemetek.Nagyon sajnálatos,hogy ilyen családba keveredtél.Ismerek pár embert,akik nem tudnak szabadulni tőlük.

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook