Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Segítsetek kérlek! 30 évesen hol a helyem az életben? fórum

Segítsetek kérlek! 30 évesen hol a helyem az életben? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
2011. okt. 18. 18:54
Hát én ezek után nem tudom hogy fogok megbízni a pasikban? A melóval meg az a gond, hogy sehol nem fogok ennyit keresni, mit most, nála. Ki akarom használni a helyzetet, amíg tud menni a közös munka, addig menjen.
50. 91d4989ab9 (válaszként erre: 48. - Florrie)
2011. okt. 18. 18:53
csakis vegyes:D
2011. okt. 18. 18:53
Szia! Az exed miatt vagy ilyen letargikus állapotban....ha majd elmúlik a "meghalok nélküle" érzés jobban leszel és látni fogod merre tartasz...adddig még hosszú az idő...de ott a barátnőd és csinálj egy pár őrültséget! Itt az ideje!
48. Florrie (válaszként erre: 45. - 91d4989ab9)
2011. okt. 18. 18:52
Na erre még nem is gondoltam. Gondolom nem női :)
2011. okt. 18. 18:52

szoval megcsináltuk neked a programot:D


keress egy uj munkahelyet, egy tökéletes pasit és jöhet a baba, unatkozni nem fogsz:D

46. Florrie (válaszként erre: 43. - 0b18315731)
2011. okt. 18. 18:51
Köszönöm Doris!
45. 91d4989ab9 (válaszként erre: 42. - Florrie)
2011. okt. 18. 18:51
edzőterem
44. Florrie (válaszként erre: 41. - 91d4989ab9)
2011. okt. 18. 18:50
Ez így van! Hisz dohányzom és azzal is ez a helyzet.
43. 0b18315731 (válaszként erre: 35. - Florrie)
2011. okt. 18. 18:50
Értem,akkor viszont mozdulj ki,igen is tudsz te boldogulni,csak akard.Majd kapod itt a jó tanácsokat lehet miből szelektálni:-)Fel a fejjel,lesz még neked boldog életed...jah és van helyed az életben de rajtad áll,hogy megtalálod-e.Puszim Sok sikert kívánok neked.
2011. okt. 18. 18:50

Mik azok a programok, ahova egyedül is el lehet menni és lehet ismerkedni?


De nehogy kiállítás vagy magányosok klubbját esetleg ismerkedési estet írjatok!

41. 91d4989ab9 (válaszként erre: 40. - Florrie)
2011. okt. 18. 18:50
:( később még nehezebb lesz leállni
2011. okt. 18. 18:47
Olyan nehéz nem inni!
39. Florrie (válaszként erre: 38. - Barát1)
2011. okt. 18. 18:46
Köszönöm! Mindenkinek, hogy ismeretlenül így mellém álltok!
38. Barát1 (válaszként erre: 26. - Florrie)
2011. okt. 18. 18:43

Felismerted magadban azt, hogy változtatni kell ez nagy belső erőre vall.

Szerintem az italt felejtsd el, csak bulikra tartogasd. Ez az idézet ha belegondolsz megadja amit /szerintem/ tenned kellene.


"Ahhoz, hogy önmagad legyél - egy olyan világban,

amely éjjel-nappal arra törekszik minden erővel,

hogy olyanná tegyen téged, mint akárki más

- a legnehezebb csatát kell megvívnod amit csak lehet emberileg,

és sosem szabad abbahagynod a harcot."

/E.E. Cummings/

2011. okt. 18. 18:42
Voltam már fotós képzésen. Szeretnék is még menni, hogy meg legyen az OKJ-s bizonyítványom róla. Két éves a suli, néztem is a neten, de baromi drága(meghaladja a pénztárcámat, azért nem vagyok ám milliomos)és vidéken vagyok, többe kerül a suliba eljárni, mint maga a tandíj. Még kell a lakáshoz pénz, hogy meg tudjam venni. Vagy inkább a suli legyen az első.
36. ade3888e36 (válaszként erre: 29. - 0b18315731)
2011. okt. 18. 18:38
Bocs, az előző nem neked hanem a 30-as hozzászólásnak szól.
35. Florrie (válaszként erre: 29. - 0b18315731)
2011. okt. 18. 18:37

Teljesen értem amit írtál! Talán még igazat is adnék neked. De én ezt már megjátszottam. Jó pár éve, mikor kitudódott, hogy van vkije egy éve, elhagyta és megkérte a kezem, én igent mondtam és azt tettem amit most leírtál, persze akkor még tudat alatt, mert akkor még tényleg azt hittem, hogy szerettem. De már rájöttem, hogy ott, akkor, kiszerettem belőle. Na ezért is van most kocsim.....stb(persze előtte is volt, de nem ilyen)


Én mint emberrel nem tudnám megtenni ezeket a dolgokat(szerető, lehúzás.....stb), mert egyébként nagyon jó ember, csak társnak nem jó egy idő után....meg hát kivitelezhetetlen lenne, mert minden percemről tudott, olyan nem lehetettet, hogy nem veszem fel a telefont vagy nem tudja hol vagyok, én még szórakozni sem nagyon mehettem,

34. ade3888e36 (válaszként erre: 30. - Florrie)
2011. okt. 18. 18:37
Nem, ebben igazad van. Nagyon ritka hogy az emberek csak úgy megszólítják egymást ismerkedés céljából, holott még sosem találkoztak. Az az általános hogy az ember az iskolában a munkahelyén vagy a baráti társaságán keresztül találja meg a párját. Akiknek itt nincs szerencséje (szerencse az ha a terv és a lehetőség találkozik) annak marad az internet meg a véletlenek. Ezért kell az önmagát kereső embernek számára szokatlan helyzeteket teremtenie, amit egyébként nem csinál. És vannak akiknek nagy problémát jelent az ismerkedés mert rettegnek az elutasítástól. Csak magukon tudnak segíteni
33. 91d4989ab9 (válaszként erre: 32. - 328aadd89f)
2011. okt. 18. 18:35
ezaz egy fotosuli:D
32. 328aadd89f (válaszként erre: 30. - Florrie)
2011. okt. 18. 18:32
Pl. menj el egy képzésre. Azt írtad, szeretsz fotózni. Képezd át magad. A képzés alatt lesz miért kimozdulnod, új társaságba kerülhetsz és nem utolsósorban kipróbálhatod magad olyanban is, amit szeretsz. Szerintem ez feltöltene.
2011. okt. 18. 18:32
javítom:Ne nélküle,vele:-)
2011. okt. 18. 18:30

Ismerkedni? Ez tényleg jól hangzik! De most komolyan, ez hogy történik a valóságban? Mégsem mehetek oda idegenekhez!


Úr Isten, tényleg ennyire beszűkült a tudatállapotom?

2011. okt. 18. 18:29

Szia!


Én a helyedben békülnék:-)))Nézd a magad érdekeit:-)Békülnék még lakásom lesz és jó sok spórolt pénzem,persze mellette szeretőt tartanék,símán,miért ne:-)Legyél önző,mit gondolsz ő nem volt az,hogy melletted felkapaszkodott?Bezzeg amikor fut a szekér...szóval legyél nő és legyél önző és élvezd az életet de az ő pénzén.:-)Jujj mit kapok én ezért a kommentért,de megbirom:-)Önzőké a siker és a világ:-)Szóval élvezd,de nélküle,vele,hidd el jobban jársz és nézd meg szépen lassan,hogyan is lehet mellette neked is felkapaszkodni.Köztudott az is minden sikeres pasi mögött egy nő áll,aki sikeressé teszi a párját,szóval nehogy már:-)Remélem érted legalább te amit szerettem volna írni:-)Csapj az asztalra és még ne lépj ki ha 6 éved volt rá még 1-2tő belefér..hogy jól jöjj ki a buliból.

28. Florrie (válaszként erre: 23. - Moncsy85)
2011. okt. 18. 18:29
Irodai, adminisztratív...stb munkát, de nincs ilyesfajta végzettségem.
27. Florrie (válaszként erre: 25. - Ade3888e36)
2011. okt. 18. 18:27
Köszönöm, megjegyzem!
26. Florrie (válaszként erre: 22. - Barát1)
2011. okt. 18. 18:26
Köszönöm! Teljes mértékben igazad van. Az önértékeléssel van a baj. Pedig, ha meglátnátok az utcán eszetekbe sem jutna ezt gondolni rólam. Nem minden arany ami fénylik.
25. ade3888e36 (válaszként erre: 17. - Florrie)
2011. okt. 18. 18:24

Ajánlom figyelmedbe Popper Péter - Ne menj a romok közé! (A megszakadt kapcsolatok tragikuma) című könyvét. Sok okosság van benne. Persze csak ha szeretsz olvasni.


"Néha vakmerően megkérdezzük: miért is vagyunk a világon? Van, aki azt feleli: azért, hogy találkozzunk egymással. Valóban: a legfontosabbak lehetnek számunkra a kapcsolatok, az érzelmek, az összetartozás. De az élet néha tragikus. Életfontosságú kapcsolataink tönkremehetnek. Vannak csalódások, félreismerések; van hűtlenség, betegség, öregedés, halál. S az ember sokszor végtelen hosszú láncot vonszol maga után: a múlt emlékeit. És előfordulhat, hogy már csak életének romjai között él. Ez a könyv visszahívás a valóságba. Ne a múltban élj, ami már nincs (a jövőn se tépelődj, ami még nincs), csak a jelent éld teljes erőddel és odafigyeléssel! így lesz hiteles az életed." - olvasható a könyv hátulján.

24. Florrie (válaszként erre: 20. - 91d4989ab9)
2011. okt. 18. 18:24
Nagyon sok pszichés könyvet olvasok ami a pozitív dolgokat sugározza( A titok, Agykontroll...stb) de most valahogy pár napja nagyon szar. Én sem értem, mert másoknak olyan jó pozitív tanácsokat tudok adni és alkalmazni a könyvekben olvasottakat.
2011. okt. 18. 18:22
Mit dolgozol?
2011. okt. 18. 18:22

Én már fél sikernek érzem azt, hogy leírtad -nem jó ez így- szerintem sem jó.

Sikerült veled elhitetnie, hogy nélküle ez vagy az nem lenne meg, én úgy gondolom, hogy ha a párod nem lett volna akkor is lenne autód, állásod, mert akartad és dolgoztál érte, lehet, hogy nem ez az autó,hanem egy másik, de lenne. Te akartad, dolgoztál érte és nem ő, legalábbis azt írtad, ne engedd, hogy elvegye tőled ezt az érzést. Gondold át és értékeld át az életedet, nélküle valószínű, hogy még többre viheted, csinálj valami olyat amit eddig nem tettél, pedig szerettél volna.

Ismerkedj és rájössz, hogy hol a helyed, ezt csak te tudhatod és érezheted, senki nem tud erre a kérdésre válaszolni csak te magad.

Az önbizalmaddal van gond én úgy érzem, egy olyan ember kell melléd aki megbecsül, szeret, dicsér és akkor remélem elhiszed, hogy nem függsz senkitől.

Keress egy állást ahol igazolhatod magadnak és nem másnak, hogy igenis értékes ember vagy aki megáll a saját lábán és boldog lesz.

Sok sikert az életben.

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook