Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Segítsetek, hülyének néz a családom! fórum

Segítsetek, hülyének néz a családom! (beszélgetős fórum)


1 2 3
6. 480b578442 (válaszként erre: 1. - Hiszéke)
2009. aug. 14. 08:20
Gyerekként megértem,h zavart de felnőttként miért zavar ennyire?Éld az életed.
2009. aug. 14. 08:18

Gyerekként nem éltem meg ennyire tragikusan, de most... akkoriban fel sem tűnt, hogy míg én tollat kaptam, habár márkásat, ő motort, aztán míg ő mobiltelefonokat, én semmit. Karácsonyra sálat, sapkát, ő autókat....Próbáltam kompenzálni: legjobb iskola, nyelvvizsgák, diplomák, Míg ő ezen a téren vajmi keveset tudott felmutatni, mondhatnám kínkeserves érettségi megszerzése... De mégis csakis Ő az egy szem unoka, egy szem gyerek....stb. nem egyszer elhangzott a családban...


Az élet úgy hozta,hogy a szüleink jó helyen voltak jó időben, így egy szép,mára egész tisztességes vállalkozást sikerült kiépíteniük, ami a három családot, bőségesen kiszolgálná, ha nem lenne ez az állandó susmorgás, titkolózás, fakítás, a másik semmibe, sőt még rosszab hülyére vevése! Persze a másik jelen esetben án vagyok.

Most már két gyerekről kell gondoskodnom, így nem csak én vagyok egy személyben, (egyébként már lehet az ország másik végében kötöttem volna ki)- azt hiszem mindenki tűzbe menne a gyerekéért,- úgy gondoltam, most már nem tűrhetem tovább ami itt folyik, de nem tudom mi tévő legyek...

2009. aug. 14. 08:12
ezt megértem...az anyám volt ilyen, a nővérem volt a nyerő én nem értem semmit. Nem éreztette ezt annyira csak épp egy picit. Most már sokat változott a helyzet.. Más lettem határozotabb, és ezt megérezte vagy, nem tudom...Hány éves vagy? mit csinálsz?..
3. tenkne_helga (válaszként erre: 1. - Hiszéke)
2009. aug. 14. 08:11

Szia!

Írj egy picit bővebben!

2009. aug. 14. 08:11

Miben nyilvánul ez meg felnőttként?

Egyébként én a helyedben, ha megtehetném kerülném az ősöeimet. Nem mennék hozzájuk csak ünnepekkor. Ez a legegyszerübb megoldás, és nagyon hatékony. Nem szólnak bele mit hogyan, és miért csinálsz, mert nem tudnak rólad semmit.

2009. aug. 14. 08:08
Ami miatt írok, már lassan 10 éve probléma, ha nem több.... vagy egy testvérem, aki mindig mindenben elsőbbséget élvezett, és élvez a szüleink részéről. Nem volt ez másképp, sem gyerekekként, most meg hogy felnőttünk, brutális a dolog.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook