Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Segítsetek, hogyan győzzem le a félelmem a forgalmi vizsgára? fórum

Segítsetek, hogyan győzzem le a félelmem a forgalmi vizsgára? (beszélgetős fórum)


1 2
6. andi6020 (válaszként erre: 1. - 9c99fa760e)
2012. júl. 12. 21:40
Igyál egy felest :)
5. trapiti (válaszként erre: 1. - 9c99fa760e)
2012. júl. 12. 21:38
Nem tudtok a pároddal gyakorolni kicsit? Ahelyett hogy húz, inkább segíthetne... magabiztosságot sajnos csak gyakorlással lehet szerezni...
4. pista55 (válaszként erre: 1. - 9c99fa760e)
2012. júl. 12. 21:37

Nekem is remegett a lábam annak idején, de azért sikerült. Lehet, hogy neked még jobban remeg. Nem tudom valami nyugtató segítene-e. Én még soha nem próbáltam milyen hatása van.

Mikor kezdődött a vizsga, ugrált a lábam a kuplungon és a gázpedálon. Tudom milyen érzés. Nem tudsz rajta segíteni akkor abban a helyzetben.

2012. júl. 12. 21:35
nyugodtan lehet félni egy kicsit...
2012. júl. 12. 21:32
Agykontrol ez segít.
2012. júl. 12. 21:31
Ma volt a 3.forgalmi vizsgám és ez volt a legrövidebb is:(.Annyira remegett a lábam hogy egyszerűen nem ment a parkolás az első tíz percben le blokkoltam.Az oktatóm,próbált nyugtatni utána és azt mondta gyorsan menjek és fizessem be a következő vizsgára a pénzt,de meg mondom őszintén,már idegileg ki vagyok.Nagy vágyam ez a jogsi,de már kezdem azt hinni,nem nekem való.Az órákon olyan jól megy minden és mikor bizonyítanom kellene,el bukok.A párom azzal nyúz hogy keressek másik iskolát ahol automatán tanulhatok.Nem tudom mit tegyek......:(
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook