Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Segítségeteket kérném, szerintetek mi lehet a gond? fórum

Segítségeteket kérném, szerintetek mi lehet a gond? (beszélgetős fórum)


15. winny
2012. nov. 20. 15:18

Közel,s távol nincs egy szakorvos?

Ez nem örökletes betegség!

14. memimemi (válaszként erre: 1. - Bumburka)
2012. nov. 20. 13:39

Hűha! Elég összetett itt a dolog.

Ha az elmúlt egy évben alig volt együtt a férjével, akkor szinte biztos, hogy valami nincs rendben. A lelki dolgok (a házasság válságba kerülése pl.) meg kihatnak a testre, fizikai tüneteket, betegséget produkálva.

A mensi elmaradása lehet stressztől, antibiotikum kúrától, felfázástól, gyulladástól, fertőzéstől, cisztától, daganattól, korai petefészek kimerüléstől, de akár terhesség jele is lehet, ha a közelmúltban élt szexuális életet esetleg. Vagy vmi pszichoszomatikus dolog.

Minél előbb menjen orvoshoz a kedves rokon! Készüljön fel rá, hogy nem fogják megdícsérni, amiért elhanyagolta az elmúlt években a nőgyógyászati vizsgálatot, de nem is fogják leharapni a fejét sehol :).

2012. nov. 20. 12:32

Köszönöm a válaszokat!

Szép napot!

12. 937a2a883a (válaszként erre: 1. - Bumburka)
2012. nov. 20. 11:40
Bármi lehet,előttem többen is írták,hogy milyen betegségek lehetségesek (szerintem a ciszta a leggyakoribb).Amúgy ennyi idősen alap dolognak kéne lennie,hogy legalább évente egyszer elmegy nőgyógyászhoz.Ezzel sok minden megelőzhető.Egyik ismerősöm 5 évig nem volt és nem is akart elmenni.Anyukámmal egyidős és anya vitte el orvoshoz,de kb ráijesztéssel lehetett meghatni.Hát szerencséje is volt,mert kiderült,hogy méhnyakrákja van és éppen időben vették észre,így azóta is él.
2012. nov. 20. 11:35

Na szép,hát ha tudja hogy anyukájával gond volt jobban kéne figyelni :-(

Én amúgy minden évben egyszer vagy kétszer megyek,valahogy szerintem ez hozzá tartozik az élethez.

Tudod anyum volt hanyag...azt amikor kiderült hogy gond van volt azóta minden évben megy.

Nagynéném 10év után volt...akkor is csak azért mert terhes lett.

Én ezt nagy hanyagságnak,nemtörődömségnek hívom.


Amúgy ha épp akkor voltak együtt esetleg amikor peteérése van akkor baba is befigyelhetett.

Bocsi ez nagyon durva lesz de azt írtad ugye hogy a férjével nem sexel és mással esetleg?

Meg amúgy miért nem?Tudom nem az én dolgom de úgy gondolom hogy ez valami összetett probléma lesz.

Szerintem fogd a kezét és vidd orvoshoz.Ők tudnak neki igazán válaszolni.De tuti lefogják cseszni...

10. bumburka (válaszként erre: 9. - Bea0124)
2012. nov. 20. 10:43

Dehogy!!!!!!!....Nem vagyok sértődős!Én az egyenes beszédet szeretem!!

Ha jól emlékszem,azt mondta,hogy legalább 4 éve nem volt dokinál!

2012. nov. 20. 10:38

Hát igen bármi lehet,de egy felnőtt nő nem a rokonához fordul hanem orvoshoz.Az hogy nem sexelnek sem normális.Lehet valami lelki probléma is ami miatt nem jött meg neki.

Írod hogy aggódik mert volt egy méhenkívüli terhessége ha nem sexelnek-e miatt miért aggódik?

kipakolták az anyukáját sajnálatos dolog,de ha ennyi minden történt akkor jobban oda kéne figyelni,orvosnál mikor volt utoljára?

Bocsi ha bunkónak tűnik a hozzászólásom de tényleg ezek fordultak meg bennem.


Amúgy én anyukámat is kipakolták...

8. 4244093cd0 (válaszként erre: 7. - Bumburka)
2012. nov. 20. 10:27

Oké,bocs.:))

Korai menopauzám van!:DDD

7. bumburka (válaszként erre: 6. - 4244093cd0)
2012. nov. 20. 10:19

Köszi a választ!


...azért nem kell mindjárt bekapni...:)

6. 4244093cd0 (válaszként erre: 4. - Bumburka)
2012. nov. 20. 10:12

Tényleg segítség lesz neki ha itt totózgatnak majd az emberek?:)))

Egy rakás minden lehet.

Kezdődő korai menopauza,vagy csak cikluszavar,vagy méhnyak rák,vagy ciszta,vagy fertőzés,vagy örökletes betegség,vagy ....??????

Szüksége van erre?

Menjen el nődokihoz,ha aggasztja a dolog,vagy várja ki míg megjön.

5. bumburka (válaszként erre: 3. - Timicicaanyuka)
2012. nov. 20. 10:06
Mire gondolsz?
4. bumburka (válaszként erre: 2. - 4244093cd0)
2012. nov. 20. 10:06

35 és fél.

Anyukáját 43 évesen kipakolták..

Nem tudom,ez számít-e...

2012. nov. 20. 10:04
Menjen el orvoshoz, bármi lehet!
2. 4244093cd0 (válaszként erre: 1. - Bumburka)
2012. nov. 20. 10:02
Hány éves a rokonod?
2012. nov. 20. 10:00

Egy rokonom,akivel nagyon jóban vagyok,és nincs regisztrálva itt a Hoxán,a minap elmesélt nekem valamit.És a segítségemet kérte.

Több,mint 9 éve méhen kívüli terhes lett.

2hónapos terhes volt a babával,amikor baj történt.

A baba meghalt,és őt nehezen tudták megmenteni,de végül is életben maradt.

Rendszeres havi vérzése volt.Egészen eddig a hónapig.Általában 8-10-e körül szokott megbetegedni.De ez ebben a hónapban elmaradt.Az utóbbi egy évben szinte nem is szexeltek a férjével.És ezért nem érti,hogy mi lehet a gond...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook