Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Manikűrösök segítségét kérném: a japán manikűr készletben a szarvasbőr polírozókat mivel lehet tisztítani? fórum

Manikűrösök segítségét kérném: a japán manikűr készletben a szarvasbőr polírozókat mivel lehet tisztítani? (tudásbázis kérdés)


10. Afrodyte (válaszként erre: 9. - Piciadri05)
2011. febr. 12. 20:19
:) Köszi szépen a segítséget!
9. piciadri05 (válaszként erre: 8. - Afrodyte)
2011. jan. 24. 13:16

Szia, nekem is ilyen japán manikűröm van. Én minden használat után szappanos vízzel meg körömkefével tisztítom, és rá a radiátorra. Ha tényleg nagyon elhasználódik, természetesen tudsz venni majd helyette, de otthoni használatra azért jó darabig ki fog tartani :)

És igen, jól használtad, bufi, rózsaszín viasz, rózsaszín polír, fehér por, fehér polír.

8. Afrodyte (válaszként erre: 7. - 57aa4ea1e8)
2011. jan. 19. 22:41
Köszi a segítséget. :) Bár az én japán manikűr készletemhez mellékelt tájékoztató nem magyar nyelvű, de a neten rákerestem és mindenhol azt írták, h egyik polírozóval a méhviaszt, a másikkal a port. És hát úgy van a dobozban is, h egy rózsaszín polírozó és egy rózsaszín tégely, meg fehér polírozó és egy fehér tégely. Aszittem ez direkt így van...
2011. jan. 19. 21:14

bufival át a körmön, a pasztát a bufi simább oldalával bepolírozom , majd a puderes izét szintén azzal polír.

De simán narancsfapálcával is fel lehet vinni a körömre, és az ujjaddal belemasszirozni.

6. Afrodyte (válaszként erre: 5. - 57aa4ea1e8)
2011. jan. 19. 20:27
Akkor én ezek szerint nem jól használtam??? :S Mivel kell felvinni és beledolgozni a körömbe?
5. 57aa4ea1e8 (válaszként erre: 4. - Afrodyte)
2011. jan. 19. 20:25
Hát kb kizárt, hogy három használat után tönkremenjen. Viszont a viaszt nem a polirozóval kell felvinni a körömre.
4. Afrodyte (válaszként erre: 3. - 57aa4ea1e8)
2011. jan. 19. 20:21
:) Köszi. És mennyi idő után? Ugyanis karácsonyra azt kaptam és háromszor használtam még, de az a szarvasbőr, amivel a méhviasz krémet viszem fel már nagyon "krémes". Gondoltam, kitisztítanám, csak nem tudom, h mivel szabad... Nem szeretném tönkre tenni...
3. 57aa4ea1e8 (válaszként erre: 2. - Afrodyte)
2011. jan. 19. 20:18
Semmivel. fogyóeszköz, egy idő után újat kell venni.
2011. jan. 19. 20:17
Azt szeretném megkérdezni, hogy a japán manikűr készletben a szarvasbőr polírozókat mivel lehet tisztítani?
2011. jan. 19. 20:16
Manikűrösök segítségét kérném

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook