Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Segítséget kérünk fórum

Segítséget kérünk (beszélgetős fórum)


2023. okt. 9. 19:13
Nem tudom lehet-e ide linket berakni, de írok privatot. Van egy oldal, ahol karacsony elott mindig osztanak szét pénzt. Beteg gyerekeknek, rászorulóknak. Van egy adományozasi alapjuk. Ha ott írsz az adminnak, szerintem segít. Mindjart elküldöm a címet.
3. Tünde7 (válaszként erre: 2. - MariannK54)
2023. okt. 9. 19:09
Kedves MariannK54!Nagyon szépen köszönjük!Próbálok én is majd közzétenni tartalmakat a mindennapjainkról.Jövőhéten hozza a segédeszközös hölgy próbára a babakocsit,és még más eszközöket,arról is tenni fogok fel ha sikerül videót.Orvosi papírjait nem szeretném feltölteni,csak üzenetben ha valaki szeretné akkor küldök szívesen bárkinek hogy lássák nem megélhetési kéregetők vagyunk.Az eredeti Facebookon is rengeteg mindent láthat az aki személyesen nem ismer minket.♥️
2023. okt. 9. 18:36
Hello! Tüneményes kiscsajod van. :) Jövő hónapban megpróbalok nektek utalni. Addig is felélénkítem egy kicsit ezt a posztot, minél többen lássanak. :) A legjobbakat nektek!
2023. okt. 9. 11:42

Kedves Hoxások!Kérlek ha tudtok segítsetek kislányunknak.Csináltam egy facebook oldalti is,ide beteszem a linkjét,ahol még tudjátok nézni,és ha szeretnétek segíteni...


[link]

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook