Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Segítség, szülő vagyok! című műsorról mi a véleményed? fórum

Segítség, szülő vagyok! című műsorról mi a véleményed? (beszélgetős fórum)


1 2
11. a14deb9047 (válaszként erre: 6. - Szakiami)
2010. júl. 10. 20:56
Ahol a gyerek följelentheti a szülőt, ha kapna egy jól irányzott taslát... Figyeljük meg, hogy szinte mindig nagycsaládokról van szó, és nincs gyes, bölcsőde-óvoda jó pénzért. A csordaszellem pedig a gyerekekre nagyon jellemző, ha hagyják!!
2010. júl. 10. 20:54
A "harmadik" gondolatom pedig az, hogy rendszeres odafigyeléssel, és foglalkozással nem zárkózik be a gyermek, és nem lesz agresszív.
9. szakiami (válaszként erre: 5. - 5b59a23de1)
2010. júl. 10. 20:54
Tökéletesen igazad van! A mai gyerekek neveletlenek, és ez a természetes. Az én kisfiam 10 és fél hónapos, de most úgy gondolom, hogy amikor iskolás lesz, a tanár igenis fegyelmezze meg, természetesen ésszerű keretek között, ugyanis velünk is megtették anno, és ember lett belőlünk, szerintem nem is akármilyen!!!!
8. 656f03db60 (válaszként erre: 5. - 5b59a23de1)
2010. júl. 10. 20:53
Na igen, a másik megdöbbentő, mikor obszcén szavakkal illeti az anyát, és rugdossa a szülőket. Ez egyébként általában a fiú gyermekeknél fordult elő.
2010. júl. 10. 20:52
Számomra az a megdöbbentő, hogy a büntisarok tényleg használ, s ezért is tartom picit hiteltelennek vagy túljátszottnak. Egyszer-kétszer még felkel a székről, lépcsőről, stb., majd már betartja a szabályokat. Vagy mikor az egyik gyerek befejezi a sírást, akkor kezdi rá a következő.
6. szakiami (válaszként erre: 2. - Ájrin)
2010. júl. 10. 20:50
Ne haragudj, nem kötözködés, de angol gyerekek, Angliában.
2010. júl. 10. 20:50
Helló! Én párnapon belül leszek Anyuka, és nekem tetszik a műsor. Az alapvonulat amit megkövetel a dadus,hogy a gyermek tisztelje a szüleit. Sajnos a mostani generációkra nem jellemző. Jó ha következetességre "tanítja" a szülőket, mert a média és minden egyéb azt tunkolja az emberekbe,hogy mennyi joga van egy gyereknek, de a kötelezettségeikről nem szól a fáma. És akkor csodálkozunk ha megverik a tanáraikat stb...És igen azzal én is egyet értek, hogy egy jól irányzott tasli nem árthat, annak idején én is kaptam ha stiklit csináltam/mondtam és nem lettem elmebeteg:)
4. gne2
2010. júl. 10. 20:49
Szerintem jó ötleteket is lehet benne látni. Azért sokszor megdöbbenek, hogy mennyire neveletlenek, és szabadjára engedett gyerekek vannak és ez ott természetes.
2010. júl. 10. 20:47
Néztem már tavaly is a lehetőségekhez képest a műsorokat, az óráimon szükség esetén alkalmaztam néhány módszert. Bevált! Persze a következetesség a legfontosabb, hosszú távon mindenképpen beválik. Eddig mindenképpen. Szeptembertől folytatom tovább...
2010. júl. 10. 20:45

Talán két részt láttam belőle, nem tartottam rossznak. Viszont egyet ne felejtsünk el, amerikai szülők amerikai gyerekeiről van szó. Az ő kultúrájukban teljesen más az értékrend és ők (tisztelet a kivételnek) igencsak elkényeztetett kölyköket nevelnek.

Alapgondolatnak jó lehet, de nem lehet egy kaptafára venni mindenkit.

2010. júl. 10. 20:36
Már jó pár hete 'nézegetem', amikor van rá lehetőségem. Első ránézésre okos dolognak tűnt ilyet forgatni. (Inkább, mint hogy sok másik kritikán aluli műsort lássunk.) Tudom régebben is ment már a sorozat, mégis úgy gondoltam megkérdezem Nektek mennyire hasznos ez? Mi a véleményetek róla, tudtok belőle tanácsot, ötletet meríteni? Persze számomra az a negatívuma, hogy sokszor elképesztően megrendezettnek hat, még ha egyébként is így van. Én is szeretnék majd a jövőben gyermeket, nem szeretnék rossz anya sem lenni, viszont nem tudom elképzelni azt, hogy egy jól irányzott - bocsi :) - seggre csapás nem lenne eredményes. Várom mindazokat, akiket érdekel a téma, és ismerik a műsort is! :)
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook