Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Segítség! Már megint fertőzés... fórum

Segítség! Már megint fertőzés... (beszélgetős fórum)


1 2
18. moonlight13 (válaszként erre: 17. - Kszb)
2013. szept. 3. 21:27
A penicillines gyógyszerek tuti gombás fertőzést okoznak!
17. kszb
2013. szept. 3. 21:16

ja, és még egy kérdés! Írtad, h mindig oylankor jelenik meg a hüvelyi fertőzés, miután vmi más betegséged volt. A más betegségre szoktál antibiotikumot kapni???

Hüvelyváladék tenyésztésed volt már valaha???

Ja, és a fogamzásgátlók is lehetnek ám ludasak... nme szedsz vmit?

16. kszb (válaszként erre: 15. - 728bc799e2)
2013. szept. 3. 21:12
én anno hypot használtam, de ma már inkább Domestost adok a mosószerhez. És szintén 60 fok :)
15. 728bc799e2 (válaszként erre: 14. - Kszb)
2013. szept. 3. 20:54

Férjem mindig kapott velem kezelést...

Fehérneműimet a fehéreket 60 fokon szoktam, színeseket 40 fokon! Külön fertőtlenítésre nem gondoltam.. De ez jó gondolat! Hogyan fertőtlenítsem? Tudom buta kérdés...

14. kszb (válaszként erre: 12. - 728bc799e2)
2013. szept. 3. 20:27

egy kérdés. Férjed kapott valaha is veled együtt kezelést? Ha nme, valószínűleg ping- pongoztok...

A másik pedig, h a fehérneműidet hány fokon mosod, és szoktad-e azokat is fertőtleníteni???

Mind2 dolog lényeges lenne...

2013. szept. 3. 20:02
ha már itt tartunk, akkor nem tudna valaki egy jó nőgyógyászt ajánlani?? Kispesten lakunk, valahol a környéken kellene! Nem feltétlenül kispest...
12. 728bc799e2 (válaszként erre: 8. - Krisz42)
2013. szept. 3. 19:04

égő érzés a hüvelyben, akkor a legkellemetlenebb, ha együtt vagyunk a férjemmel, és túrós folyás. Legalábbis szerintem, de a doki azt mondta, hogy ez habos, de én akkor is túrósnak láttam ahogyan megmutatta a kesztyűjén..

Szóval biztosan van valami... szerintem gomba, vagy baci, de nem trichomonas az biztos... mégis kaptam rá gyógyszert....

De hogy ettől nem lehet szabadulni sosem????

Máskor is ilyen tüneteim voltak, kezelés, elmúlik, aztán eljön....

11. 728bc799e2 (válaszként erre: 9. - Pasionella)
2013. szept. 3. 19:02
MOst ezeket már beszedem (11ezret fizettem érte), de ha legközelebb (remélem nem lesz) előjön, mindenféleképpen máshová megyek!
10. 728bc799e2 (válaszként erre: 4. - Annie1130)
2013. szept. 3. 18:59

Hát ebben igazad van, kellene keresnem egy rendes nőgyógyást, mióta elköltöztünk, még nem találtam normálisat! Megvizsgált, kézzel! Ennyi, és a folyásból megállapította, hogy mi van.. Bár számomra nem igazán derült ki! És a gyógyszerek is azt mutatják, hogy mindenre felírt valamit, hogy biztos legyen...

Ártani biztosan nem ártanak, de azért jó lenne valami konkrétum!!

9. Pasionella (válaszként erre: 5. - 728bc799e2)
2013. szept. 3. 18:59

Egy idióta! Dokit mindenképpen cserélj!

Én évek óta ugyan azt az intim lemosót használom és segít, gyakorlatilag amióta szexuális életet élek, már lassan 10 éve, egy kezemen megszámolhatom hányzsor volt bajom odalent.

8. Krisz42 (válaszként erre: 1. - 728bc799e2)
2013. szept. 3. 18:56
Milyen tünetei vannak?Nekem volt olyan,h nődoki mondta vizsgálatkor,h folyásom van,írjon fel rá vmit?Mondtam,h nem,mensi után szokott lenni,kb.2napig.El is múlt,mostanában pedig már utána sincs.Egyszer volt komolyabb-Balaton utân-,de mivel negatív tapasztalataim voltak mindenféle kúpokkal kapcsolatban,ezért nem foglalkoztam vele.4hónap múlva elmúlt,azòta se volt ûjra,pedig ez 4éve történt.Szerintem az antib.kúp,stb.csak elfedi,nem szünteti meg,râadául saz immunrendszerednek sem jó mindig.
7. 728bc799e2 (válaszként erre: 3. - Babeck)
2013. szept. 3. 18:56

Hát ez az!!! hogy konkrétan nem!!!

a papíron ez van, hogy colpitis, ami ugye a hüvelyi gyulladást jelenti!

A doki azt mondta, hogy baktérium, kis részben gomba, meg trichomonas... de ez úgy hangzott mintha csak felsorolta volna aztán jólvan!!!

2013. szept. 3. 18:54
Sok évvel ezelőtt nekem is rendszeresen előjött a gombás fertőzés... mire rájöttem, hogy az antibiotikumtól van. Főként a penicillin származékoktól. Azóta , ha torokgyulladás stb . van, akkor mindíg szólok és másféle gyulladáscsökkentőt írnak ki. Az elmúlt 10-15 évben egyszer sem volt bajom.
5. 728bc799e2 (válaszként erre: 2. - Pasionella)
2013. szept. 3. 18:53

Mindig használok intim lemosót, mindig másat, hogy ne "szokjak" hozzá, bár már kezdek kételkedni benne, hogy ezzel is jót teszek! A wc-re nagyon allergiás vagyok, tehát máshol nem ülök rá semmiféleképpen!!!

Már az is eszembe jutott, hogy az immunrendszeremmel van összefüggésben!!! Amikor beteg vagyok, utána mindig előjön...

De most nem tetszett a dokinak ez a hozzáállása, hogy akkor mindenféle gyógyszert felírt, még nemibetegségre is... Hogy akkor valamelyik hat biztosan...

4. Annie1130 (válaszként erre: 1. - 728bc799e2)
2013. szept. 3. 18:52
Ezt mind csak úgy, ránézésére írta fel a dokid?Mert ha igen, akkor ideje orvost váltani. Egy teljes kivizsgálásra van szükséged. Méghozzá minél előbb!Vér-vizelet-kenet. Addig felesleges bármilyen tanácsot is komolyan venned, amit itt kapsz.
2013. szept. 3. 18:52

és kiderült, hogy konkrétan mi bajod?

mármint, hogy mi okozza a fertőzést? gomba, baktérium, vírus, stb.

2. Pasionella (válaszként erre: 1. - 728bc799e2)
2013. szept. 3. 18:50

Amikor éppen nincs semmi bajod akkor használsz intim lemosót? vagyis úgy minden hétköznap?

Illetve mindig odafigyelsz, hogy idegen helyen sosem ülj rá a wc-re?

2013. szept. 3. 18:48

Már megint (ebben az évben legalább már 4szer) összszedtem valami hüvelyi fertőzést.... Nagyon el vagyok keseredve, mert évente többször is előjön, mindig megkapom a szokásos gyógyszereket, amik egy ideig hatnak, de aztán újra előjön!!!

Most említettem a dokinak a nőgyógyászaton, azt mondta, hogy na most akkor teszünk róla....

Erre felírt az összes létező hüvelyi fertőzésre (bakteriális, gomba, trichonomas) gyógyszert és kúpot! Ezen persze kiakadtam és a férjem is!!!

Kijelentem, hogy nekem nincs más partnerem, a kapcsolatunk alatt sosem volt, és a férjem állítása szerint neki sem, és én is így gondolom ezt. Régebben is, még előtte is voltak ilyen problémáim! Úgyhogy a gúnyos megjegyzésektől kíméljetek!

Van valaki aki hasonló cipőben jár/t? Jó lenne tapasztalatokat hallani, mert már nagyon elkeserítő a helyzet, most is sírva írok, mert már nagyon unom! nem akarom így leélni az életem, hogy 3 havonta kell kezelni magam és a párom is....

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook