Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Segítség kérés fórum

Segítség kérés (beszélgetős fórum)


ma 08:42
Sziasztok segítséget szeretnék kérni egyedül nevelem lányomat és májustól tudok dolgozni menni. Mert novemberben mütöte.Sajnos anyagilag kezdek ki fogyni. Orvosi zároval tudom ígazolni. Remélem valaki tud segíteni
2020. júl. 20. 11:27

sziasztok segícséget kérnék anyagiakban 5 kis gyermekes anya vagyok lakásunkat elveztetük tűz miatt édes anyámnál lakunk ahol nagyon kevés a hej kis lakásra gyüjtünk emiatt kérem aki bármiben tudna segiteni ruha élelmiszer vagy butor esetleg épitő anyag ezen a számon elérnének minket 06306212105 -Esztár kárpát utca 13


SZÁMLASZÁMOT ÜZETEBBE KÜLDÖM HA LESZ OLYAN JÓLELKÜ EMBER AKI SEGITENI TUD ANYAGILAK hálás szivel köszöyyük előre is

2020. jan. 16. 08:24
Kérem aki tud segítsen. Elég nagy bajban vagyok. Testvéremmel eggyüt. Ő súlyosan beteg. Őt ápolom. Sajnos semmi pénzünk nincs.feltőltős villanyunk van. Nem tudom fel tőlteni.nagyon szégyellem hogy kérnem kell. Élelmiszer gondjaink is vannak. Hálistennek tüzi fát kaptunk.férjem itt hagyott minket a nagy bajban. Üdvözlettel Erzsébet
2018. máj. 25. 16:24
Segitsèget szeretnèk kèrni.Egyedül nevelem lányomat huszezer ftbol.családim van meg alkalmi munkám segitsenek kèrem
11. brigih
2014. nov. 30. 07:46
Sziasztok! Szeretnék segítséget kérni gyermekeim részére karácsonyra. Sajnos ajándékot venni már évek otta nem tudunk nehéz anyagi körülmények miatt, Ezért fordulok hozzátok.Szeretném ha örülnének egykis meglepetésnek .
10. ildi992 (válaszként erre: 1. - Egérhajszoló)
2014. nov. 8. 22:30
Karácsony közelettével érdemel lenne felvenni a kapcsolatot máltai szeretetszolgálattal. Hátha adnának valamit.
2014. nov. 8. 22:24
Üdvözlök Mindenkit! Segítséget szeretnék kérni egy apának és fiának.Vidéken élnek nagyon rossz körülmények között.Ágyneműk,élelmiszer,szőnyeg,ruhanemű,bármilyen segítség jól jön nekik.Az apa alkalmi munkákból él,s sajnos a fia beteg.Lakás körülményeik nagyon szegényesek :( Ha esetleg valaki csak a lakás felujításban tudnának segíteni az is nagyon jól jönne nekik. Minden segítséget szívből Köszönök!!!
2014. júl. 12. 11:15
segítséget szeretnék kérni. nagyon nehéz helyzetbe kerültem , nem rég édesapám május végén elhunyt . anyagi gondjaim adódtak elég komolyak és súlyosak. akiket eddig a barátoknak hittem kiderült egy sem az. szeretnék egy jó szívű szándékú embert találni aki segít nekem anyagilag. 300000 ft-ra lenne szükségem, hogy ne kapcsolják ki a villanyt és a gázt.két gyermeket nevelek és gondozom beteg édesanyámat is. aki tud segíteni kérem jelezze. megbízható becsületes ember vagyok. heti összegben tudom vissza adni a kölcsönt akár többet is de csak heti összegben. itt a számom aki tud kérem szépen segítsen: 06302980082
2013. jan. 13. 11:10
MATEMATIKA! Valaki meg tudja nekem oldani ezt a feladatot, ezen sok múlik: Mekkora a falvastagsága annak a 60cm hosszú,94,956g tömegű sárgarézcsőnek, amelynek külső kerülete 3,2cm (a sárgaréz sűrűsége 8,5g/köbcentiméter)?
2012. dec. 18. 09:25
Üdvözlök mindenkit! Segítséget szeretnék kérni. Lehetetlen helyzetbe kerültünk a párommal. Anyagi segítséget kérek.Van fedezet, de egy évnél előbb nem tudunk hozzájutni. 300.000 Ft lesz rajt,200.000 Ft-ra van szükségem.Becsületesek,megbizhatóak vagyunk. Mi egy jószándéku embert keresünk, aki segít.Mert most mi vagyunk bajban, sajnos akiket eddig jóbarátnak hittünk elfordultak tőlünk.Aki tud segiteni ügyvéd által szerződést kötünk, kedvezményezettnek is megtesszük. Soha nem kértünk még segítséget,eddig mi támogattuk a családot,és barátot.Jó tett helyébe jót ne várj? Ne kelljen ebben a hitben élnünk.
2012. márc. 13. 13:36
Sziasztok! Még új vagyok ezen az oldalon és egy kis segítséget kérnék Sajnos kilyukadt a vegyestüzelésű kazánunk és szeretnék venni akár egy használtat is részletben tudák fizetni sajnos! 2 hónapja sziesztával fűtűnk de sajnos anyagilag ez nagyon megtelhelő. Aki tud és szeretne segíteni annak bővebben is elmondom a problémát!! Előre is köszönöm minden jó szándékú embernek!
2012. jan. 24. 18:53
SZiasztok.Nagy bajba vagyunk,önhibánkon kívűl.2 kisgyermeket nevelünk,sajnos napi élelmet nem tudjuk megoldani.bármiféle segítség jól jönne. kérlek Titeket hogy segítsetek.Akkora nagy a baj,hogy írtunk már napló,fókusz,neofm,ombudasman,máltaisok sehonnan semmi válasz,tragédia lesz a vége.egy csalódott és kétségbeesett család-aki akar hívhat is minket a 06208065869 es számon
3. egérhajszoló (válaszként erre: 2. - Mamcili)
2010. júl. 25. 08:36

a gyerekek 10 éves 11éves és 14éves alegnagyobbik

Budaörsön élnek

2. mamcili (válaszként erre: 1. - Egérhajszoló)
2010. júl. 24. 23:32

mekkora a gyermek...

és hol laknak?

2010. júl. 24. 19:40

Sziasztok senkit sem akarok megbántani mert eddig rossz helyre írtam

A barátnőm számára szeretnénk segítséget kérni azon jó szándékú emberektől akik tudnának segíteni .öt gyermekét egyedül nevelő anyukának szüksége lenne iskolai felszerelésre .Bármit elfogadnának amit már ti nem használtok

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook