Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Segítene valaki zsírégető konditermi gyakorlatot összeállítani? fórum

Segítene valaki zsírégető konditermi gyakorlatot összeállítani? (tudásbázis kérdés)


6. kiszvorosz (válaszként erre: 4. - Textilbaba)
2012. nov. 4. 21:58
ÁÁÁ,annyi nem is kell, nekem csak külföldre ment akkor a pasim 3 hónapra, és le kellett vezetnem a feszültséget:) Általában mindenből 12-es szériákat csináltam 4* egymás után nagyon pici súlyokkal, így nem izmot növesztettem,hanem szálkásítottam,formáztam. A felülések voltak azok,amikből az idők során egyre több és több kellett.A súlyzós gyakorlatoknál végig maradhatnak kicsi súlyok (kézi súlyból 2 kiló fölé sose mentem) Hajrá, csináld helyettem is- én most babát várok.
5. Ekka (válaszként erre: 4. - Textilbaba)
2012. nov. 4. 21:37

Nem kell 2-3 órát edzeni.

Heti 3x-4x 40-60 perc bőven elég, így is fogsz fogyni, a túledzettség is káros.

4. textilbaba (válaszként erre: 3. - Kiszvorosz)
2012. nov. 4. 18:25

ez szuper :-)

2-3 órás edzésre nekem tuti nem lesz időm sajnos.

az lenne még a kérdésem, hogy miből hány gyakorlatot végeztél? vagy mindent percre mértél?

2012. nov. 3. 21:43
Ami nekem bevált: futással/hegymenetes gyaloglással kezdeni, utána a súlyzós gyakorlatok,elipszis, bicikli,lépcsőzőgép,korcsolyapad,a végén megint futás/hegymenetes gyaloglás gyorsan. Az elején még csak 10-10 percek mentek, 2 ruhamérettel később már 30-40 percek. Az elején egyórás-80 perces edzéseket tartottam, a végén 2-3 órás edzéseket. Sok sikert!
2012. nov. 3. 21:17

Heti 2 szer fogok tudni lejárni.

Comb, fenék, has a kritikus tájék.. fogyni szeretnék, nem sok-sok izmot felszedni. Szerintem a zsír alatt lakozik valami kis izmom, azt szeretném a felszínre hozni a zsír eltüntetésével :-)

62 kg vagyok, 5 kiló leadása a cél, diéta mellett.

2012. nov. 3. 21:14
Segítene valaki zsírégető konditermi gyakorlatot összeállítani?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook