Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Schwarzkopf essential color hajfestek fórum

Schwarzkopf essential color hajfestek (beszélgetős fórum)


2011. szept. 10. 16:17
Hát sajnos azt mondhatom, amit Christine1979. Nagyon nem biztos a végeredmény. A Perfect Mousse habhajfesték "csokoládébarna" árnyalatától szép barna lett a hajam, az ugyancsak Schwarzkopf márkájú 10 Min Color "csokoládébarna" árnyalatától meg tök fekete lettem. De semmi gond, kb. hat év alatt lenő, mert hiába festem át barnával a hátam közepéig érő fekete hajamat :( Ez a cég egy nagy nulla!
4. névjegy82 (válaszként erre: 1. - Mkjudit)
2009. nov. 19. 08:47
Nekem bejött, és tartósabbanak bizonyult mint a többi. A szín megegyezett a dobozon lévővel..A hajamnak gyönyörű fényt ad. Allergia próbát, minden új festék előtt javasolt csinálni.
2009. nov. 16. 14:46
én nem a hajfestékéről hanem a samponjáról tudok rosszat mondani.tiszta kiütésés lett a fejbőröm.
2009. nov. 16. 14:35
Hát, én miután szombaton S.kopf-al festettem be a hajam,- ami borostyánszőke volt, és rákenve a világosbarna hajamra totál sötétbarnát adott ki...inkább nem jellemzem ezt a márkát :D
2009. nov. 16. 14:33
Tapasztalatokat szeretnek gyujteni az essential color hajfestekrol.Kinek hogy valt be?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook