Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Naturia Color igazgyöngy 212-es szőke hajfesték kinyomva a tubusból normális hogy rózsaszínű? fórum

Naturia Color igazgyöngy 212-es szőke hajfesték kinyomva a tubusból normális hogy rózsaszínű? (tudásbázis kérdés)


2013. febr. 22. 21:05

Nekem a fekete hajfestékem eleinte lila színű,

a közép barna színű pedig ilyen kicsit sárgás barna színű, szóval teljesen normális, mindegyik másmilyen.

Vörös pl. világos pirosastól, rózsaszínig

Fekete pl. barnától a kékes-lilásig

Szőke pl. fehérestől a világos barnáig

sokféle kezdeti színe lehet, de amint kifejti a hatását a hajon, azt a színt kapod kisebb árnyalatnyi eltéréssel mint ami a dobozon van. :)

2013. febr. 22. 20:49
Teljesen normális!:)
2013. febr. 22. 20:24
normális. a gyöngyszőke színnek rózsaszínes árnyalata van.
2013. febr. 22. 19:49
Nekem az mogyoróbarna hajfestékem kinyomva gyönyörű fekete, de a végeredmény teljesen normális :) Fess be egy tincset, és meglátod utána az eredményt.
4. Leny (válaszként erre: 1. - Macskanita)
2013. febr. 22. 19:35

Teljesen normális!

Az én fekete hajfestékem pl világoslila!

2013. febr. 22. 19:15
Nekem fodrász festi, de nem hiszem, hogy rossz lenne. A fodrásznál amikor kinyomja pld. lila. :-)
2013. febr. 22. 19:11

hozzákeverve

Sziasztok! találkozott már valaki ezzel a festékkel?

ha igen, mik a tapasztalatok?

köszike:-)

2013. febr. 22. 19:10
Naturia color igazgyöngy 212-es szőke hajfesték, kinyomtam a tubusból, normális az, hogy rózsaszínű maga afesték, még oxi nincs hozzákeverv

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook