Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Samsung S5620 azaz a Samsung Monte fórum

Samsung S5620 azaz a Samsung Monte (beszélgetős fórum)


1 2 3
2011. júl. 11. 06:03

Sziasztok!Valaki meg tudná mondani hogy lehet samsung monte-n kiiktatni a gyári böngészőt?Opera minit tettem fel,de ha pl. youtube-os videót vagy más flash tartalmat néznék,mindíg a bepofátlankodik a gyári böngésző és nem hajlandó lejátszani a tartalmat.Csak wi-fi ről használom,és állandóan azt írja hogy hálózatbeállítások nem elérhetők.Milyen beállítás kell neki?

Előre is köszi a segítséget.

64. Atka98 (válaszként erre: 63. - Mimóza83)
2011. jún. 27. 18:04
Hello csak alapképernyőn lehet összekötni a géppel szóval a háttérképed amikor létható.
2011. máj. 10. 12:42
Helló, segítsetek légyszi. A samsung monte mobilomat nem tudom összekötni a számítógépemmel... miért? Adatkábellel összedugtam de semmi.... Mi lehet a baj?
62. Atka98
2011. ápr. 28. 15:40

Hali.

Tudja valaki, hogy montéra van e olyan progi amin w-lanon keresztül tudom vezérelni a gépet? Előre is köszönöm.

61. matyko
2011. ápr. 28. 15:33
ja és nem lehet beállitani valahogy a telefonon, mint a sony ericssonoknál?
60. matyko (válaszként erre: 59. - B0ba429c34)
2011. ápr. 27. 21:15
köszi, akkor felhivom őket, de attól még a wifin menni fog a net? amugy grat a netedhez, ez tényleg baró
59. b0ba429c34 (válaszként erre: 58. - Matyko)
2011. ápr. 27. 20:59
hívd fel az ügyfélszolgálatot és ott ki lehet kapcsoltatni, legalábbis én ezt csináltam,igaz nem montén :) Most montém van és mivel djuicos vagyok ingyen netezek havi 100mb-ot ugyhogy zsíííííír :D
58. matyko
2011. ápr. 26. 17:38
Sziasztok, egy olyan kérdésem lenne, hogy le lehet tiltani valahogyan a netet? mármint ugy, hogy csak wifiről menjen? mert jöttek elég szép összegű számlák Gps miatt, pedig nem is használtam azt... mindegy végülis, nem ez a lényeg, csak nem szeretnék wifin kívül más netkapcsolódást, köszii
57. Atka98 (válaszként erre: 55. - Fulopka)
2011. ápr. 19. 16:32
köszi
56. fulopka (válaszként erre: 54. - Puhos88)
2011. ápr. 14. 16:13

Szia

a montén van flash player... szerintem.

55. fulopka (válaszként erre: 53. - Atka98)
2011. ápr. 14. 16:11

Szia

nem kell hozzá ceruza, valahol azt olvastam, hogy nem is működik vele, kell neki az ujjad érintése :D

2011. ápr. 12. 08:30
Hali! Azt szeretném kérdezni h honnan tudnék flash playert szerezni a montemra mer igényli. Pl.: meg akartam nézni a telefonon, az OBI-nak a katalógusát és kiírta h szükséges neki a flash player. De nem találok, könyörgöm ha ugy adták el h netezz a mobilon és állandóan hívogatnak h váltsak nagyobb net csomagra, akko egy ki..ott flash player lehetne rajta...
53. Atka98
2011. ápr. 2. 18:53
hali én itt új vagyok csak azt szeretném megkérdezni , hogy montéhoz lehet-e ceruzát kapni
2011. márc. 29. 17:33
:) egyre jobban kiismerem ezt a telót... gyerekek, nagyon szuper! Csak ajánlani tudom mindenkinek!
51. e65500e6f8 (válaszként erre: 48. - Petyka23)
2011. jan. 12. 18:31
Hali... kérdésedre a válasz..letöltött fájlok..
50. Hercengő30 (válaszként erre: 41. - Maryann19)
2011. jan. 11. 09:48
Szia! Menű->beállítások->Telefonprofilok-> ott a nyilra-> normál mellett "bejövő melletti nyilra ...új üzenet.. onnan meg már szerintem egyértelmű:D
49. morkika (válaszként erre: 47. - No1milo)
2011. jan. 5. 20:34
Na, ezért nem engedtem senkinek, hogy frissítgesse a telefonomat :)
2010. dec. 29. 13:51

Sziasztok!

Lenne 1 kérdésem: Ha telepítek valamit a telefonra azt hol találom meg? A telepítő file meg van, de magát a programot hol merre találom? Akár játékot akár programot rakok fel fogalmam sincs merre keressem.

Köszi a segítséget!

2010. dec. 28. 10:53

Hello!

Lenne egy nagy gondom, segitseget szeretnek kerni!


Haver monte telojat frissitettuk azert mert ra szerette volna tenni az android pachot, de balul sult el a dolog!

Szoval ez tortent eddig:

-je1-re frissitetunk minden oke volt

- res mappat a sajat mappaba tettuk (elvileg ez a gyoker mappa)

- multidownloaderbe talloztuk a modositott dolgokat... Szoval ahogy a leirtakban van! Ujra indult de nem volt skin valtozas a bootloaderen kivul minden maradt a regin!

Ekkor gondultok ujra huzzuk negint a romot,de sajnos a pfs-t rosszul adtuk meg es azota csak ujra indulgat:(

-probaltuk ujra frissiteni,de nem jutunk 1rol a 2re:(

Valakinek otlete hogy mit lehetne vele csinalni?

itt nincs recovery menu? Esetleg valami pcrol csinalhato teljes format vagy olyan rom frissites ami teljessen elorol kezd mindent?

Nem ezaz elso soft frissitesem, de itt sajnos meg az otletekbol is kifogytam:(


Szoval nagyon kerlek bennetek, hogy segitsetek helyre hozni!

Otlete valakinek?

46. morkika (válaszként erre: 43. - Montés)
2010. dec. 27. 19:36

Igen, de az sajnos csak digitális zoom, így nem sokat érünk vele :(

Ettől függetlenül nagyon szeretem a telefont.

45. syasya (válaszként erre: 44. - Montés)
2010. dec. 24. 23:12
Nagyon szépen köszönöm, h válaszoltál:)
44. montés (válaszként erre: 40. - Syasya)
2010. dec. 16. 19:36

Szia! Próbálgattam pár dolgot, a 3GP-t és az MP4-et tuti lejátsza, azt tudom viszont, hogy 640x480-as felbontású videót nem játsza le, hiába van 3gp-be, a 176x144-es méretet és a 320x240-et viszont kedveli. :)

A zenetár elég jó, sok extra található benne: Lejátszási listák, Kedvencek, Legutóbb és Leggyakrabban játszott, előadók, műfajok, stb... teljesen olyan mint a Media Player. Én személy szerint meg vagyok vele elégedve.

Alul a 3 gomb tényleg nem világít, de elnézhető hiányosság a sok más extra mellett, amit ebbe az "olcsó" telefonba belesűrítettek. -szerintem :)

Ha kérdésed lenne a telóval kapcsolatban, csak írj!

43. montés (válaszként erre: 37. - Xboxer)
2010. dec. 16. 19:12

Szia! Nem tudom, hogy rájöttél e már a zummolásra, de én segítenék ez ügyben: bal oldalt a hangerőgombbal tudsz zummolni.

Más: ha netezel és kicsinek találod a képernyőt (nem látod jól a szöveget annyira apró) az újjadat ha nyomva tartod, majd fel le huzogatod a képernyőn, akkor nagyít, vagy kicsinyít.

2010. dec. 16. 18:48

Hali!

Nekem az lenne a telóval a problémám, hogy a képek, videók képe vibrál, a színárnyalatok elmosódnak, nektek nem volt ilyen gond?

2010. dec. 14. 00:27
Sms hangot hogy lehet beállítani? nekem nem is jelez sms érkezéskor, csak jóval később látom, hogy jött valami :S És azt hogy lehet kikapcsolni, hogy amikor csörög, ne halkan kezdje, és utána hangosodjon, hanem egyből hangosan? Mert ha valaki csak megcsörrent, alig szólal meg a telefon :S :S Semmi hangbeállítást nem találtam :(
40. syasya
2010. dec. 11. 11:20

Sziasztok!

Gondolkozom már egy ideje h é is ilyen telefont vegyek, csak tele vagyok kérdésekkel....meg tudnád nekem mondani vki, h

tud-e avi típsú videót lejátszani? v h van -e rajta media player?

ha netre felmegyek, ott is letud bármiféle vidót játszani?

olvastam lejjebb, h a 3 gombja nem világít...ez télleg így van?

megbánta vki, h ilyrt vett?

előre is köszönöm a segítséget!

39. xboxer
2010. okt. 19. 19:54
ok köszi szépen a választ
2010. okt. 19. 19:43
Igaz, nem lehet zoomolni, mert nem autofókuszos a kamerája. De azért egész jó képeket csinál.
37. xboxer
2010. okt. 19. 17:20

sziasztok!

én most szeretnék venni egy ien telefont, de az igaz, hogy nem lehet vele zummolni?

vagy én értetem félre valamit?

36. Exnyke
2010. okt. 16. 17:59

Ma kaptam Samsung Monte-e és nem tudom melyik alkalmazásokért kell fizetni. például

Az időjárásos vmi az ingyenes vagy fizetni kell érte mint ha használnám a neten?

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook