Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Érdemes utazni a Ryanair akciós jegyeivel? fórum

Érdemes utazni a Ryanair akciós jegyeivel? (tudásbázis kérdés)


2018. szept. 30. 07:19
Akkor hallgatok rátok! Köszönöm!!
8. gabbbicica (válaszként erre: 1. - Sole08)
2018. szept. 29. 17:20

Vedd meg szerintem nyugodtan, foleg decemberre. A sztrajkokat ugyis csak par nappal/hettel elotte jelentik be, es akkor z egesz jaratot torlik. Es az se utazik, aki baromi dragan vette, meg az se, aki jo olcson.


A Lufthansanal is sztrajkolnak minden evben, pedig nem is fapados 😐 uh szerintem nem lehet biztosra menni.

7. levarosbukta (válaszként erre: 6. - Sole08)
2018. szept. 29. 15:32
De már egy jó másfél hónappal ezelőtt megvettem a jegyeket. Folyamatosan szinte óráról órára változnak a jegyárak. Párom kint volt Irországban két hónapig szeptember elején jött haza drukkoltunk hogy ne töröljék járatot mert 18 eFt volt a jegy amikor megvettük. Utána ugyanarra a járatra már csak 80 eFt-ért volt a sztrájk után.
2018. szept. 29. 10:28
Ezt jó hallani! Én is decemberre néztem a jegyet!!
2018. szept. 29. 07:23
Többször utaztam velük, ha nem törlik a járatot akkor minden OK.
4. levarosbukta (válaszként erre: 3. - Sole08)
2018. szept. 28. 20:51
Nekem sikerült nagyon jó áron vennem a gyerekeimnek jegyet Londonba decemberre. Remélem addigra lecseng ez a sztrájkmizéria.
3. sole08 (válaszként erre: 2. - Levarosbukta)
2018. szept. 28. 19:49

Igen ettől félek ha sztrájkolnak akkor mit csinálok!


Azért köszönöm szépen a válaszodat!

2. levarosbukta (válaszként erre: 1. - Sole08)
2018. szept. 28. 16:25
Persze! Le kell csapni rá! Sokszor hetekig vadászunk egy-egy jó áru repjegyre. Semmi ráció nincs benne. Csak most kicsit necces a Ryanairral utazni mert a sorozatos sztrájkok miatt törölhetik a járataikat. Aztán azt csinálják hogy visszafizetik a jegy árát, de ha feltétlen utaznod kell csak többszöröséért tudsz jegyet venni.
2018. szept. 28. 15:25

Utazott mostanában valaki a Ryanair légitársasággal?

Utazás előtt állok és elég kedvezményes áron találtam jegyet de nem tudom, hogy merjek e venni?

Tapasztalat valakinek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook