Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Mennyire veszik szigorúan a poggyász méretét a Ryanair-nál? fórum

Mennyire veszik szigorúan a poggyász méretét a Ryanair-nál? (tudásbázis kérdés)


4. Piroska52 (válaszként erre: 1. - Maganyosfarkas1986)
2017. júl. 1. 21:08
arra figyelj amikor a beléptető kapun átlépsz minden ami fém sipol,mikor először repültem rajtam volt a papucsom fém csattal olyan pillanat alatt kikaptak a sorból csak lestem mi bajuk mire rájöttek, vegyem le a papucsom és menjek át ujra, akkor már nem sipolt hazafele a lányom felejtette el levenni az övet, akkor az sipolt én már eleve mezitláb mentem át legközelebb már tudtuk nem is volt semmi baj
2017. júl. 1. 20:56
Nyugi, nem szivóznak. Lányom most jött haza, a csomagja max. 23 kg lehetett volna, de 26 kg lett. Nem szóltak semmit, pedig rá kellett volna fizetni. Mikor repültem én is annyira ügyeltem ezekre, aztán látom, hogy sokan abszolút nem tartják be és simán felengedik őket. 4 mm-ért nem szivóznak:)
2017. júl. 1. 20:32
a ryanaer normálisabb mint a többi barcelonábol töttünk haza végig ment a dobozzal annak szoltak csak akinek feltünő volt az eltérés valamennyi fém minden táskában van lene vágd ne parázz a lányom sűrűn repül még sose volt semmi cirkusz
2017. júl. 1. 20:20

Kedves már korábban repülővel utazó emberek!

Kérlek segítsetek...!

A Ryanair ral utazom jövő szerdán Budapestről.2 kézipoggyászt vihetek fel,a nagyobb mérete 55x40x20 cm lehet.Tudom,hogy kerekekkel és fogantyúkkal együtt lehet ennyi.Ezért le is szereltem a kézi fogantyúkat.Az 55 centis magasság azonban 4 milliméterrel (!) még így is több,mert a tetején van egy számzáras bigyó.Tehát fél centivel se.A 40 és a 20 centi rendben. Szerintetek flex szel levágjam vagy hagyjam?

Olyat is olvastam hogy. a Wizz szivat inkább,a Ryanair nem.Mit mondtok? Ja és tudom hogy fémet nem szabad vinni,de a bőrönd belsejében van két rögzítőcsavar.Ezekez nem tudom leszerelni.Az baj?


Köszi,aki segít!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook