Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Ryanair-nél mennyire fér még bele a csomagom kézipoggyászba? fórum

Ryanair-nél mennyire fér még bele a csomagom kézipoggyászba? (tudásbázis kérdés)


14. macskossz (válaszként erre: 12. - 569a7df0cf)
2012. dec. 17. 18:35
Nem néztem el semmit. És ez már nem most volt. Rendszeresen utaztam velük addig a napig!
2012. dec. 12. 18:07
Lehet,hogy nem veszik észre (én egy éven át utaztam olyan bőrönddel, aminek kiállt a kereke), de egyszer csak kiszúrták, és fizettettek csúnyán. Én biztos,hogy nem kockáztatnék újra. Úgyhogy szerintem utazz olyan táskával,ami puha és összenyomható. Azt tutira bele tudod gyömöszölni a keretbe. Én mindig azzal utazom már.
12. 569a7df0cf (válaszként erre: 8. - Macskossz)
2012. dec. 12. 17:13

Ha a honlapon feltuntetett szabalyokat betartod, nem tudnak beledkotni.

A check-in nagyon regota igy mukodik, sot a beszallokartyat is magadnak kell kinyomtatni, valamit elneztel szerintem, mert a valtozasokrol mindig ertesitenek e-mailben.

2012. dec. 12. 17:07
Igen, arra figyelj, hogy tenyleg csak egy taskat vihetsz fol, nem lehet kulon kezitaska, laptop, kamera, repteri szatyor, stb.
10. erikpipi (válaszként erre: 8. - Macskossz)
2012. dec. 12. 17:07
kb 3 hete utaztam velük, visszafelé a kintiek meg sem néztek minket.
2012. dec. 12. 17:06
Igen, és csak egy táska lehet. Tehát ha mellette fel akarsz vinni egy miniretikült, azt sem fogják engedni. Bele fogják veled tömetni a táskába!
8. macskossz (válaszként erre: 4. - 569a7df0cf)
2012. dec. 12. 17:04

A ryanair az egyik legszemetebb légitársaság. Készülj fel, hogy mindenbe beleköthetnek. De ha szerencséd van, akkor békén hagynak.


Ebbe azt értsd, hogy lehet, hogy Pesten nem kötnek bele a kerekekbe, de lehet, hogy mikor visszafelé jössz, akkor az ottani reptéren igen. Még jó, hogy az ottani ismerőseimnél ott tudtam hagyni a cuccomat!

Én már jártam velük így.


Máskor meg úgy jártam: megvettem az oda-vissza jegyemet és amikor vásároltam illetve amikor kirepültem még nem volt kötelező az online check-in. Valamikor a kinttartozkodásom alatt lett az. És kint csak plusz 20 eur megfietése mellett engedtek fel a gépre, mondván, hogy ez a díja a becsekkolásnak, ha nem teszem meg a neten. ( És ezt a szabályt jóval azután hozták, hogy én megvettem tőlük a jegyet, és az után, hogy leutaztam az odautat. Nem volt nálam csak 5 eur. Szerencsére egy magyar útitárs tudott adni én meg forintban ki tudtam fizetni itthon. De ha nem tud adni, akkor én speciel ottmaradtam volna és gőzöm nincs, hogyan jutottam volna haza!!!!


Szóval mindenre felkészülhetsz! Én azóta nem vagyok hajlandó velük utazni! Hiába a legolcsóbbak. Nekem ennyi ideget nem ér meg.


Másko

2012. dec. 12. 17:02
És csak egy lehet, ez számít kézipoggyásznak.
2012. dec. 12. 17:01
10 kg súlyú és 55 cm x 40 cm x 20 cm méretű poggyász
2012. dec. 12. 16:56
köszi a választ! eddig csak kézitáskával mentem,de elvileg a bőrönd is ok lenne......
4. 569a7df0cf (válaszként erre: 1. - Meli0428)
2012. dec. 12. 16:42
Ebbe nem fognak belekotni. Budapesten egy szabvanymeretu dobozzal nezik, hogy belefer-e a poggyaszod. A foldon all a borondod, es rahuzzak a dobozt. Nem is mindenkiere, csak akinel latszatra nem stimmel a meret.
3. 18f139611b (válaszként erre: 2. - Virag32)
2012. dec. 12. 16:37
Na hurrá. Én 29-én utazom velük (életem első repülő útja lesz :) ), de ez nekem nem jutott volna eszembe. Bár amit kinéztem a boltban bőrönd, az kisebb valamivel, mint amit fel lehet vinni.
2. virag32 (válaszként erre: 1. - Meli0428)
2012. dec. 12. 16:35

De bele fognak.

Engem egyszer nagyon durván megb..tak emiatt. Ugyanis a kerekektől nem fér bele a bőrönd, tehát nem szabvány. Amiket a piacon árulnak, nem kabintéri szabványok,csak rámondják. ha a kerekek nem közvetlen a bőrönd alatt helyezkednek el, hanem kiállnak, nem szabány méretűek.

2012. dec. 12. 16:29

55x40x20-as poggyászt lehet felvinni.

az enyém: 55x38x20+ a bőrőnd kerei... :S nem fognak belekötni,hogy pont a határeset vagyok?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook