Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Rúzs és New York fórum

Rúzs és New York (beszélgetős fórum)


1 2 3
2009. márc. 30. 00:03

Szerintem is:-)

Mondjuk nem értem Vic miért húzta fel annyira Joe becsajozása miatt!

Ja, és nekem nem volt világos, hogy Nico férje bérelte fel Kirbyt, vagy egyszerűen szerencséje volt, amikor magándetektívvel figyeltette a nejét.

Nos???

28. csutora13 (válaszként erre: 27. - Fragolka21)
2009. márc. 29. 20:06
Kár,szerintem túl jó ahhoz,hogy ilyen rövid legyen.
2009. márc. 24. 15:30
Az imdb-n a főszereplők neve mellett 20 epizód van. Viszont a sorozatjunkie nevű oldalon meg 13+6= 19 részről írnak. :-))
26. csutora13 (válaszként erre: 25. - Fragolka21)
2009. márc. 21. 21:51
Óh,de kár!:S De valójában hány részt forgattak???
2009. márc. 21. 09:57
Úgy olvastam, hogy abbamarad a sorozat 6+13 rész után. Én még élvezem:-)Megpróbálom megtalálni angolul, kíváncsi vagyok milyen a hangja a szereplőknek a valóságban.
2009. márc. 20. 13:32

Sziasztok!

Én a Szex és New York-ot nem láttam,így nincs összehasonlítási alapom.

Viszont most jobban tetszik ez,mint a feleségek.Abban még szokni kell ezt a nagy átalakítást.Nekem legalábbis.

Wendy reakciója szerintem is eltúlzott volt.Főleg az a gyerekkel kapcsolatos beszólás.

2009. márc. 19. 17:18
Nekem tetszik. A párom meg netezik közben. Bár a feleségeket ő is szívesen nézi, ha úgy jön ki a lépés.:-) Ha a S&NY-kal hasonlítom össze, akkor az valahogy szókimondóbb, vagányabb volt. Valahogy nekem nyavalygásnak tűntek a házasságtöréssel kapcsolatos barátnői reakciók. Az ő (Nico ) élete, meghallgatja az ember lánya a barátnőjét, elmondja a véleményét, de el nem ítéli.
2009. márc. 19. 07:40
Bár én indítottam ezt a Fórumot, még csak az 1. részt láttam "nagyjából", de minden rész föl van véve, úgyhogy remélem mielőbb be tudom pótolni a lemaradást!
2009. márc. 18. 17:36
Egyébként imádni való a 3 csaj,őket se hagyjuk ki.Victory a kedvencem.Klassz csajok!!!
20. csutora13 (válaszként erre: 18. - 36bb1d921a)
2009. márc. 18. 17:35

Nekem nagyon tetszik a film és a pasi is!:);)

Anyuval és tesómmal 3-an "rajongunk" kedd este.:D

Bár van,hogy inkább felvesszük.Mostmár irtó későn van.:S

Ki nem tudnánk hagyni,sőt mindig azt mondjuk még még még...:)

Meg tudnék egy huzamba nézni jó pár rész!:)Az a pasi főnyeremény!:D

2009. márc. 11. 14:01
A pasik meg csak nézzék a meccset:))
18. 36bb1d921a (válaszként erre: 16. - Huszka)
2009. márc. 11. 14:01
Ne gondold, hogy valami sztárimádatról van szó részemről, de ez a pasi tényleg megér egy-két ajtócsapkodást:), na de maga a film is nagyon bejön. Látom nemcsak nekem van jó ízlésem sorozatokkal kapcsolatban.
17. 36bb1d921a (válaszként erre: 14. - Safirah)
2009. márc. 11. 13:58
Ne hagyj ki egy részt sem, Robert Buckley miatt megéri nézni:)
16. huszka
2009. márc. 11. 13:20
Szia..hát nem kicsit... :)
2009. márc. 11. 13:15
Tetszik neked a Rúzs és New Yorkban szereplő Robert Buckley?
2009. febr. 5. 07:43

Na, látta valaki az 1. részt?

Én kedden nem tudtam megnézni, ezért felvettem és tegnap este néztem meg.....

Háááááát..... nekem a Szex és New York jobban tetszik!:D Eddig! Mert itt még nem adom föl, nézni fogom tovább, aztán majd meg látjuk, hogy alakul....

2009. febr. 2. 13:45
Megnézem én is:-))Imádom a csajos filmeket kívűlről fújom őket:-))
2009. febr. 2. 13:41
Már csak bő 1 nap és lehet itt véleményezni a Rúzs & New York sorozatot!:D Remélem beváltja a hozzá fűzött reményeket!:D
11. 2a424e60e7 (válaszként erre: 10. - Safirah)
2009. jan. 30. 15:56

Az enyém egyszer végignézte a HBO-n anno, az egészet, de már a filmet azt mondta, nézzem egyedül:P

Hát megnéztem:DD Egyébként a SZ.F.-ek is nagyon jó.Ezek bejönnek

csak ritka tényleg a jó műsor, úgy kell keresni:(

10. Safirah (válaszként erre: 9. - 2a424e60e7)
2009. jan. 30. 15:54

Én is imádom a Szex és New Yorkot, minden rész meg van DVD-n + a nagy film is!:D Láttam már párszor!:D

Én szerencsés vagyok, mert a Férjecském a Feleségeket kifejezetten szereti, mert sok benne azért az agyafurt csavar és nem csak Love Story, bár Ő annak sincs ellene!:D A Szex.... már nem akkora kedvence, de Ő is látta már az egészet A-z-ig. Szóval azért nem ócsárolja és nem szenved látványosan, mint sok pasi, ha a nők ezeket nézik!:D Ebben (is) szerencsés vagyok!:D

9. 2a424e60e7 (válaszként erre: 8. - Safirah)
2009. jan. 30. 15:46

Hú köszi:)))

Majd meghálálom:DD

Én anno imádtam a Szex és New Yorkot, a filmet is láttam.

Nem csoda hogy ki vagyok éhezve valami hasonlóra.

Majd addig a párom netezhet :PP Hehhe megengedem neki :))

8. Safirah (válaszként erre: 7. - 2a424e60e7)
2009. jan. 30. 15:43

Én úgy tudom, hogy jövő héten kedden este lesz a Született feleségek és utána indul a Rúzs és New York a TV2-n!:D Bár special a mi tv újságunkban (Színes RTV) egyik sincs benne.)

Ha valaki többet tud nálam, ne tartsa magában!:D

7. 2a424e60e7 (válaszként erre: 5. - Safirah)
2009. jan. 30. 15:32

És tudsz bővebbet?

Mikor inddul, és milyen időközönként lesz?Infó please :))

6. 2a424e60e7 (válaszként erre: 1. - Safirah)
2009. jan. 30. 15:30
Még nem.Kiváncsian várom:))
2009. jan. 30. 15:28

Örülök neki, hogy mások is kíváncsian várják ezt a sorozatot (na, meg a Feleségeket is ugye) és nem negatív vélemények jöttek (eddig)!:D Sokan színvonaltalannak tartják az ilyen "csajos limonádékat", de szerintem éppen azért jók, mert olyanok, amilyenek!:D Néha kell egy kis kikapcsolódás, amikor nem a sok gond, baj, negatív dolog jut el az ember lányához!:D


Néhány morzsa a sorozatról és az alapjául szolgáló regényről:


A sorozat három gyermekkori barátnő mindennapjairól szól. Mostanra igazi New York-i karrierista nőkké váltak, ugyanis mindhármukat a metropolisz 50 legbefolyásosabb üzletasszonya között tartják számon. Közülük ketten, Wendy és Nico férjnél vannak, de cseppet sem felhőtlen a családi életük. Míg az egyedüli szingli, Victory, aki divattervező, éppen most bukott meg a legújabb őszi kollekciójával, így igen nagy visszalépést jelent számára, hogy újra a lakásában kénytelen irodát nyitni.


Candace Bushnell, a Szex és New York szerzőjének újabb nagy sikerű regénye ezúttal a divat, a magazinkiadás és a filmipar területére viszi kíváncsi kedvű olvasóit New York Cityben - a lázas álmok, a napi kemény munka és küzdelem, a feltörni vágyó fiatalok, valamint a hatalmukat elkeseredetten védő befutottak örökké lüktető és nyüzsgő városában. A feltörekvés azonban nem könnyű, és sokszor keserű csalódásokat hoz a három ünnepelt, karrierista üzletasszony számára, akik családjuk mellett vagy épp anélkül szállnak harcba a befolyást jelentő pozíciókért, s a férfitársadalom merev ellenállása dacára, bár lemondásokkal küszködve és felismerésekkel gazdagodva, olykor meglepő sikereket érnek el...

4. Szilvia.21 (válaszként erre: 1. - Safirah)
2009. jan. 30. 14:55
Igen hallottam,és mivel mindkettőt imádom valószinű megfogom nézni!
2009. jan. 30. 14:54

szia!

Én is hallatom már a tévébe,de ennyi.De már nagyon várom,imádtam a szex és New Yorkot.

2009. jan. 30. 14:53
Még nem hallottam róla bővebben, de mindenképp elkezdem nézni, nagyon szeretem az ilyen csajos sorozatokat.
2009. jan. 30. 14:51
Jövő héten kedden indul ez az új sorozat a TV2-n! A Szex és New York írójától! Azt mondják, hogy aki a Szex és New Yorkot valamint a Született feleségeket szereti, annak ez a sorozat is tetszeni fog! Hallottál már róla valamit? Nézni fogod?
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook